Jump to content
Türk Anime TV Forum

xSerhat

Üyeler
    140
  • Son ziyareti

• Başarı

2

xSerhat kullanıcısının son zaferi 5 Eylül

xSerhat en beğenilen içeriğe sahiptir

6 takipçi

xSerhat hakkında

• Derece
    Level 1
  • Doğum tarihi 8 Şubat

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://www.instagram.com/detjimgordon/

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Kitap, manga ve çizgi roman okumak; yabancı dizi, anime ve çizgi film izlemek.

Son profil ziyaretçileri

9.117 kez ziyaret edildi
  1. ''Benim adım Mustafa Kemal'dir. Ben ne diktatörüm, ne macera peşinde koşarım, ne de mağlubiyeti kabul eden bir kimseyim. Ben, yalnız milletimi düşünür, onun için yaşarım. Benim ve milletimin hakkı olan şeyi alırım. Alamayacağım bir şey yoktur.'' - Mustafa Kemal ATATÜRK 

1881-193∞

Spoiler

V9535q.jpg

2. xSerhat

Ben Ayhan

Ben de memnun oldum.
  3. xSerhat

Ben Ayhan

Hoş geldin. Benim adım da Serhat, memleketim Tunceli.
  4. xSerhat

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı !!!

Cumhuriyet, yeni ve sağlam esaslarıyla, Türk milletini emin ve sağlam bir istikbâl yoluna koyduğu kadar, asıl fikirlerde ve ruhlarda yarattığı güvenlik itibariyle, büsbütün yeni bir hayatın müjdecisi olmuştur. 1936 (Atatürk'ün S.D. I, S. 372) 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.
  5. xSerhat

Koleksiyonunuz var mı?

Çizgi roman koleksiyonu da yapıyorum ama birkaç aydır ilgilenmiyorum, ara verdim.
  6. Türk Kendo Milli takımında olan hocam da Barakamon izlemiş. 😄

7. xSerhat

( 12 / 12 ) Kyoto Teramachi Sanjou no Holmes

Yeni bölümler için teşekkürler. Elinize sağlık
  8. xSerhat

(12 / 12 ) Shingeki no Kyojin Season 3

Yeni bölüm için teşekkürler
  9. xSerhat

İçimden Geçeni Söylesem Kesin Linç Edilirim!!

Danganronpa demek istiyorum ancak nefret ettiğimden falan değil ama oyunlara baktığım zaman animenin o muhteşemliği veremediğini düşünüyorum. Hem çoğu izleyicinin kafasını da karıştırdılar kopukluklar yüzünden. Bu sebepler yüzünden ben de kötü bir izlenim bıraktı, bu yüzden çok hoşuma gitmedi diyebilirim. Danganronpa için daha anime gelmeyecek dediler. Danganronpa V3: Killing Harmony animeye uyarlansa harika olurdu. Rantaro'yu görmeyi çok isterim
  10. xSerhat

Türk Kanallarında Yayınlanan Animeler

Diğerleriyle ilgili anılarımı hatırlarım da nedense Yu-Gi-Oh ile ilgili her şey hafızamdan silinmiş gibi ama izlediğimi hatırlıyorum, bizimkiler de hatırlıyor.
  11. xSerhat

( 23 / 23 ) Steins;Gate 0

Yeni bölüm için teşekkürler
  12. xSerhat

( 13 / 13 ) Yami Shibai 6

Teşekkürler
  13. xSerhat

Zoro mu? İtachi mi?

Zoro, Itachi'nin göz tekniklerine karşı koyamaz ama karakterleri kıyaslarken güçlerini pek önemsemem. Zoro'yu çok severim. Itachi'den daha karizmatik ve havalı ama Itachi beni daha çok etkilemişti ve merak uyandırmıştı. O yüzden biraz Objektif davranarak Itachi diyeceğim