Jump to content

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1003
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

47

İletiler bölümüne Gallardo kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Juuni Taisen (12 Taisen) 3 Ekim'de başlayacak. Anime çerezlikten öteye gitmez ama müziğin güzelliğine dikkatinizi çekerim (1. dakikadan itibaren)

Spoiler

Edit: Tahmin ettiğim gibi. Kan vahşet gırla gidiyor, müzikler ve dövüş sahneleri oldukça iyi. Ama karakterler ve işleniş biraz çerezlik algısı veriyor. Ha yanılma payı var mı? Elbette. Özellikle Nisio İsin gibi bir yazarın elinden çıkan bir seri için süprizler daima ihtimal dahilindedir.

2. Bir zamanlar Grimgar'a hissettiğim çekimin bir benzerini şimdi Little Witch Academia'ya karşı hissediyorum. Bu çekimi hissedip de beğenmediğim bir anime şimdiye kadar çıkmadı. Özellikle ana karakterin çizimlerinde bir Miyazaki kızı, bir Kumiko Oumae, bir Akari Mizunashi samimiyeti var.

Edit: Yine yanıltmadı :D

Made in Abyss: Bir halta benzemeyen karakter çizimlerine rağmen hızla yükselen MAL puanına bakınca (şu an 8,41) iyi bir senaryosu olduğu belli.

3. Kısa bir başlık ama her şeyi anlatıyor. Yöneticilerden daha cazip bir isim bulan olursa başlıkta değişiklik yapabilir.

Kendimle başlıyorum: Bir köpeği okşayıp sevdikten sonra onun gözünün önünde ellerimi yıkamamaya özen gösteriyorum. Bunu yaparsam, gösterdiğim sevginin samimiyeti yitecekmiş gibi hissediyorum. Diyelim ki ''Madem böyle yapacaktın o zaman neden sevdin beni'' dedi, ne diyeceğim? ''Ama mikroplar, ama sağlık...'' düşünmek bile istemiyorum. Mantıksal gerekçeler sürmek saçma. Çünkü bahsi geçen konu sevgi. Anlamak ve hissetmek çok farklı şeyler. Bu yüzden, sanırım bazı şeylerin bilinmemesi en iyisi :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.