Jump to content

vgrkaya

Üyeler
  • İçerik sayısı

560
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

İletiler bölümüne vgrkaya kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 4 saat önce, Sine Güneş (Sinsine) yazdı:

Sine-chan Japonya'ya taşındı yerleşmeye çalışıyor :) Düzenimi oturtayım yine sahalara döneceğim :)

Neeeeee Sine-chan hontoni honto :admire2-onion-head-emoticon: , yani temelli mi gittin, ah ah bizide yanına alsan keşke :dread-milk-bottle-emoticon::cry-milk-bottle-2-emoticon:  

3 saat önce, jans09 yazdı:

Mori de rahatsız olmuş gibi geldi san da değil mi? Bana öyle gelmişti geçen sezonun son bölümünde bizimkileri odaya hapseden o kıza yaptığını gördüğümde. Bu çöplüğün kötüsü benim siz de kim oluyorsunuz dedi resmen... Acaba onun gücü ne? Amerikalılardan çok merak ediyorum Mori'yi...  surprised leaf  

Bu arada 5. bölüm geçen hafta iki bölüm verildiği için ertelenmiş... Haftaya cuma görüşürüz minna-sannnnn....   love kiss leaf 

Janset tamamen senin gibi düşünüyorum. Odada iken acaba gücünü  görebilirmiyiz diye bekledim ama olmadı :bird-onion-head-emoticon: O duruşu ile bile insanı merak çukuruna itiyor resmen, ama ordaki rahatsızlığı işlerin çok farklı seviyeye çıktığını gösteriyor. şu sinir küçük loli de ortada geziyor, acaba o tuzağa yakalandı mı diye düşünmek bile saçma geliyor bana, sanırım oldukça farklı seviyede çıkacak o da. Birde direk olaya dalan amerikalı ajanı öldürmeleri oldukça sert geçeceğini gösteriyor anlaşılan. 

Nasıl ya ne zaman 2 bölüm verdiler de benim haberim yok. Nasıl beklememizi düşünüyorlar, yalan dimi bu haber  :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon: 

2. On 26.10.2016 at 00:59, tristram666 yazdı:

7.Bölüm eklendi. İyi seyirler...

Bir seri daha bitti ha  ellerinize sağlık , yalnız tristram666, RWBY 2. sezonun  10. bölümün altyazısı hala yok ve  9-11-12. bölümlerde de altyazılar hala yaklaşık 1 saniye kadar geç geliyor. Sen düzelteceğini söylemiştin ama unuttun sanırım

3. On 27.10.2016 at 09:59, jans09 yazdı:

Onu ben de çok merak ediyorum. Geçen sezon sonunda ortaya çıkıp Kyouka'yı korkudan titreten adam yani Mori Ougai yani Liman Mafyası'nın lideri ile Dazai'nin savaşını izlemenin keyfi bir yana yine geçen sezon sonunda ortaya çıkan Amerikalı yazarlar topluluğu ile Dedektiflerimizin savaşı da ayrı tat verecek..... Sabırsızlanıyorum. happy diver leaf 

Bence bu işlerde Mori nin bir parmağı yok gibi duruyor, nihayetinde geçen sezondan farklı olarak direk sahaya indi. Ben Ango kısmını merak etmeden edemiyorum bu olayların başlangıcı için. Bu seferki mücadelede oyun kurucu acaba kim çıkacak. Mangasına mı başlasam acaba :bird-onion-head-emoticon: :dread-milk-bottle-emoticon:

4. 26 dakika önce, jans09 yazdı:

Üçüncü bölüm eklenmiştir. Iyi seyirler.

jans09 ellerine ve emeğine sağlık, eskiden Sine chan ın ismini her yerde görürdük, artık senin ismini görüyoruz :smile: ikinizin ismi de tam waifuluk gibi duruyor zaten :smile: . Tekrardan çok teşekkürler, birde bölümler hakkındaki küçük yorumlarına hayran kalmamak elde değil, okuması zevkli oluyor doğrusu :ahaaah-onion-head-emoticon: 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.