Jump to content

Pseudohomophylus

Üyeler
  • İçerik sayısı

646
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

59

İletiler bölümüne Pseudohomophylus kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Takoyakisama, 15.03.2021 - 02:38 tarihinde yazdı:

@Pseudohomophylus

İyi sayılırım :) yani iyi olmaya çalışıyorum. Şuan anlatabileceğim şeyler de var ama artık anlatasımda  gelmiyor. Peki siz nasılsınız ? :blush-crazy-rabbit-emoticon:

(Bu arada, haftada bir yokluyorum forumu ondan biraz geç gördüm mesajını kusura bakma)

Anlatasım gelmiyor kısmını şu iki hafta boyunca yaşadım, yaşıyorum:yawn_by_theonionhead-d5qjeu1:  

Ben iyi olmaya çalışıyorum, çoğu zaman en azından. Bu hafta sonu Ankara-İstanbul-Yalova üçgeninde sürünecek gibiyim umarım bir kaza bela olmadan tüm işlerimi halledebilirim:hell-yes-onion-head-emoticon:

Merak etme ben de neredeyse haftada bir uğruyorum, senin ne yaşadığını bilemem anne-baba rolüne kendimi kaptırıp insanları sorguya çekmek haddim değil canın isterse dönersin, geç dönmen sorun değil :pretty-onion-head-emoticon:    

Caprihorn, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın abla. :cute1-onion-head-emoticon: Naber?

İçeriği Görüntüle

Bugün cuma değil mi? :D

Günaydın Rimmel-can:relax2-onion-head-emoticon: İyi değilim galiba, senden naber?

Spoiler

evet:sigh-onion-head-emoticon:

2. Bir kaç uyarıda bulunmak istiyorum, her ne kadar haddim olmasa da :taichi-crazy-rabbit-emoticon:

@BlOsTaDA Tanışma bölümüne açtığın "Fruits Basket benzer animeler (aşırı) İnsanken hayvana dönüşüyor gibi" başlıklı konun için;

1- Tanışma- Kaynaşma bölümünde kendini tanıtırsın, uygun bir dil ile

2- Konu açarken yazım ve imlaya dikkat etmeni öneriyorum yani en azından başlık için, bu şekilde açtığın konu ile ilgili arama yapan veya yapacak olanların işini kolaylaştırmış ve derdini güzelce açıklamış olursun.

3- 100 iletin olmadan konu açamazsın. Lütfen forum kurallarını oku.

@Rururarurin @DenizKombas @beyzxfire @Kurtarslan_ Kurallara uygun olmayan konulara cevap vermek bazı durumlar haricinde uyarı/ban sebebidir. Siz de dikkatli olun.

@Koray991 Açtığın tanışma konusunda lütfen dikkatli ol yukarıdakilere ek olarak art arda ileti atmak flood sayılır ve yine uyarı/ban sebebidir.

Forum kuralları-------------

@ultrahawlijojuk @OozoraEcho @kokkai_kun @Ayutsukiaynı sözler sizin için de geçerli rica ediyorum insanların sizi uyarmasındansa oturup iki dakika için şu forum kurallarını okuyun. Teşekkürler.

3. DenizKombas, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın Sayın Türk Anime TV Kullanıcıları ! Adım Deniz (Erkeğim)  Aranıza Yeni Katıldım , Ağır Ecchili Animeleri Ve Shimoneta' yı çok severim Umarım iyi geçiniriz Hepinize İyi Günler Diliyorum <3  :thank_you__onion_by_elcerbero:

Hoş geldin Deniz:thank_you__onion_by_elcerbero:

Forumda iyi eğlenceler

Spoiler

Minik bir sorum olacak:confused-onion-head-emoticon:cevap vermek zorunda değilsin 

NeDeN ÇoĞu KeLiMeNiN bAş HaRfİnİ bÜyÜk oLaRaK yAzDıN?

4. Lycaenidae, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Afiyetler olsun Pseudo-san. :embarrassed4-onion-head-emoticon: Çok yoğun günlerin üzerine en iyisi güzel bir Türk kahvesi, bilmem sever misiniz ama benim için gerçekten rahatlatıcı oluyor, bugün de buraya az da olsa güzel bir bahar yağmuru yağdı, onun eşliğinde kahve içmek ve kitap okumak çok zevkliydi. Benim de dönemim biraz yoğun, hem örgün üni hem aöf dersleri biraz yoracak bu dönem ama gelecek için getirisi oldukça sorun etmiyor, bir de yeni diller öğrenmeye ve film izlemeye sardım şu aralar, nasıl desem 2D izlemek sıkmış biraz, uzun sürelerin izleyicisi olunca. Sizin TUS sınavı hazırlığınız ve stajlarınız nasıl geçiyor? Umarım istediğiniz gibidir ve emeklerinizin karşılığını alırsınız, en içten dileklerimle. ^^ :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Türk kahvesi evde olduğum zamanlarda kendimi mutlu etmek için yaptığım 3-5 şeyden biri övünmek gibi olsun çok da güzel yaparım:whistling-onion-head-emoticon: Günün güzel olmasına sevindim. Bugün benim için de ekstra rahatlatıcı bir gündü, az biraz soğuktu sadece^^ 

Derslerin ve çalışmaların için başarılar umarım beklediğinden daha güzel sonuçlar alırsın:wow2-onion-head-emoticon: 

Diller derken hangi dilleri öğreniyorsun?  Bir de resim çiziyorsan neredeyse sana benim paralel boyuttaki ikizim diyeceğim neyse ki kitaplar konusunda farklıyız, a tabi bir de ben senden yaşlıydım doğru :bird-onion-head-emoticon:

Sınava yönelik çalışmalar bazı günler bazı nedenlerden ötürü sekteye uğruyor. Bu aralar boş vakit buldukça soru kasmaya çalışıyorum. Konu çalışabilmem için maalesef odaklanmam şart, bunun için de ortam+bedensel iyilik hali^^ Dün nöbetteydim yarın da öyle olacak:dying-onion-head-emoticon: 

Neyse sulu göz moduna girmeden kaçayım ben

Dileklerin için teşekkürler Ferris-chan bilmukabele:congrats-onion-head-emoticon:

Yeni imza ve pp de hayırlı olsun^^

5. mertKA26, 03.03.2021 - 14:04 tarihinde yazdı:

Kafama nereden esti bilmiyorum ama anime izleyesim geldi. İzlemek için site ararken burayı buldum forumu da varmış neden kayıt olmayayım dedim. Forumlara daha önce katılmamıştım. Arada sırada girip animeler hakkında yorum yapmayı planlıyorum. 16 yaşındayım lise ikide okuyorum. Spor animelerinden pek hoşlanmam onun dışında her türü severim zaten daha pek bilgili olmadığım için izledikçe kendimi keşfedeceğimi umuyorum.

Hoş geldin 16 yaşındaki Mert, forumda iyi eğlenceler:whistling-onion-head-emoticon:

Bunu benim söylemem ne kadar doğru olur bilemedim şimdi:uhuhuh-onion-head-emoticon:

Foruma daha sık girip animeler hakkında açılmış konulara saygı ve hoşgörü çerçevesinde yorumlar yapıp daha çok arkadaş edinip forumun tadını daha çok çıkarabilirsin:cute1-onion-head-emoticon:

6. Mika-desu, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Her zamanki halim, bir sınav öğrencisi ne moddaysa o'yum, sen de öylesindir herhalde:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Valla epey genç gösteriyor. 

Benim içimde böyle değişik bir ferahlık var

Sanki omuzumdaki yükleri bırakıp dinlemeye geçmişim gibi stres yapmıyorum

Nasipse olur modundayım, tevekkülü de elden bırakmadan devam ediyorum nefes almaya

:taichi-crazy-rabbit-emoticon:

Ne yiyip içiyor da öyle gencecik ve minyon oluyorlar ben de anlamadım

Bilim camiası olarak el atmamız lazım bu sırra  :embarrassed3-onion-head-emoticon:

7. yukigazeru, 05.03.2021 - 00:04 tarihinde yazdı:

Merhaba ben yuki, 16 yaşındayım lise 3'e gidiyorum anime izleyeli 7-8 ay oldu. Dram ve spor animelerinden hoşlanmıyorum. Çevremde anime hakkında konuşabileceğim insan yok, Umarım sizlerle iyi anlaşabilirim 

Okuduğunuz için teşekkürler :)

Merhaba:hi-onion-head-emoticon: dram ve spor animelerinden hoşlanmayan lise 3'e giden 16 yaşındaki Yuki.

Ben, cebinde kaç maske taşıdığı belirsiz iki yüzlü ve saygısızlardan hoşlanmayan üniversite 6'ya giden 24 yaşımdaki Homhom, iyi anlaşacağımıza inancım tam tabii sen istediğin sürece :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Forumda iyi eğlenceler

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.