Jump to content

Kudaran

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

19
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne Kudaran kullanıcısının eklediği dosyalar

1. "insan oğlu hayatta o kadar acı çeker ki; canlılar arasında yalnız o, gülmeyi icat etmek zorunda kalmıştır."

2. Hayali kişilik: Kekzıl bey kitabın içine ettiğiniz yetmedi mi? Artık her şeyi değiştirmeyi bırakıp planladığınız gibi yazsanız diyordum?

Kek: Dur bak şurayı da değiştireyim… hah… süper oldu.

H.k.: Tebrik ediyorum efendim. Artık işin içinden hiç çıkamayacaksınız.

Kek: Çıkarım ya.

(çıkamadı.)  

3. Az önce türkanime tv hesabıma giriş yaptım. Forumdan önce orada aktiftim. 131 yorum yazmışım okumaya korktum resmen. :D Çok değiştim ben. :D

1. Kudaran

Kudaran

doğru insan vardı biz tanışmadık -!— demek öyle :(

2. (See 24 other replies to this status update)

4. Az önce türkanime tv hesabıma giriş yaptım. Forumdan önce orada aktiftim. 131 yorum yazmışım okumaya korktum resmen. :D Çok değiştim ben. :D

1. Kudaran

Kudaran

ilginç bense tanıştıklarımdan sıyrıldım öyle oldu. fb terkim aynı :d

5. Az önce türkanime tv hesabıma giriş yaptım. Forumdan önce orada aktiftim. 131 yorum yazmışım okumaya korktum resmen. :D Çok değiştim ben. :D

1. Kudaran

Kudaran

değişim aşırı diyorsun. xd noldu yıldırım mı çarptı nedir xd

6. Az önce türkanime tv hesabıma giriş yaptım. Forumdan önce orada aktiftim. 131 yorum yazmışım okumaya korktum resmen. :D Çok değiştim ben. :D

1. Kudaran

Kudaran

oku kendinle dalga geçmek gibisi yok :bye2-onion-head-emoticon: belki zaten iyilerdir 

7. Az önce türkanime tv hesabıma giriş yaptım. Forumdan önce orada aktiftim. 131 yorum yazmışım okumaya korktum resmen. :D Çok değiştim ben. :D

1. Kudaran

Kudaran

ben öyle korksam bir anlamı yok çünkü zaten hatırlıyorum değişmemden öncesini xd hatırlamıyosun yani? :d

8. Shingeki no Kyojin ve Sword Art Online yapımcıları öldüler mi yoksa hacca mı gittiler? Nerede kaldı yeni sezonlar ya?

1. Kudaran

Kudaran

kendilerinden beklenti o kadar fazlaymış ki bu yüzden çizmeye kalktıklarında kör oluyolarmış söylentiler böyle xd

2. (See 5 other replies to this status update)

9. Eskilerden kimse kalmamış... Mı?

10. Eskilerden kimse kalmamış... Mı?

11. Eskilerden kimse kalmamış... Mı?

12. Eskilerden kimse kalmamış... Mı?

1. Kudaran

Kudaran

yeniyim ama sende ekli olan 7-8 kişiye rastladım @MikaelaHyakuya

13. Eskilerden kimse kalmamış... Mı?

1. Kudaran

Kudaran

steins gatedeki mikrodalgadan çıktım ben de varım.

14. Bir fişim olsada çekip kendimi yok etsem.

15. Bana içerisinde ecchi ve harem olmayan, vaktimi harcadığıma değecek güzel animeler önerebilir misiniz minna ?

1. Kudaran

Kudaran

şöyle bi listem var tam istediğin gibi ecchi harem içermez ^^ sıra karışık. en son devil may cry izledim tavsiye edebilirim.
      http://imgim.com/image/dfhsdhadjgsja.jpg

2. (See 4 other replies to this status update)

16. "her şey tam yerinde" denilseydi eğer, acı korku ve kaygı sahipleri üzüntülerinin yerinde olması fikrini hakaret olarak algılar ve buna isyan ederlerdi. peki her şeyi tam yerinde yapan şey bu isyan olsaydı, o halde ne yaparlardı?

1. Kudaran

Kudaran

konu yerinde xd evet şüphesiz kullanılmış hissederler. 

17. "her şey tam yerinde" denilseydi eğer, acı korku ve kaygı sahipleri üzüntülerinin yerinde olması fikrini hakaret olarak algılar ve buna isyan ederlerdi. peki her şeyi tam yerinde yapan şey bu isyan olsaydı, o halde ne yaparlardı?

1. Kudaran

Kudaran

bir kere söyleniyor. söyleyen tanrı gibi. söylenenden sonrası gerçek ile alakalı. orada ikinci kere söylenen bişey yok. zaten üzüntünden eksiltmeyip değiştirmemesi ve bunun hepten normal karşılanması seni isyan ettiriyor. yani senin kötü durumunun değişmemesi olması gerekendir. böyle gelse böyle gitse normaldir. toplum herkes. yani isyan kesin olacak ama ikinci kısımdaki gerçeği bildikten sonra ne yapacaklar. o gerçeği bilmeseler dediğin gibi hırs varsa devam yoksa dur olurdu ama artık biliyorlar şimdi napacaklar.

18. Günlerdir aynı şeyleri çevirip çevirip dinliyorum. Yeni müzik gruplarına, şarkıcılara, şarkılara ihtiyacım var. Tür fark etmez, önerilerinizi bekliyorum :D

1. Kudaran

Kudaran

önce spo bas sonra açılan kutuya linki koy :d

2. (See 12 other replies to this status update)

19. "her şey tam yerinde" denilseydi eğer, acı korku ve kaygı sahipleri üzüntülerinin yerinde olması fikrini hakaret olarak algılar ve buna isyan ederlerdi. peki her şeyi tam yerinde yapan şey bu isyan olsaydı, o halde ne yaparlardı?

1. Kudaran

Kudaran

zaman mekan kişi olay dahilindeki her şey -tam yerinde -olması gerektiği- gibi anlamında. özellikle eksik belirtilmedikçe tüm ve bütündür. aralarından eksiltmeye gerek yok :D 

övgüyse ne yapacaklar yani sence isyandan vazgeçecekler mi? @korkunclukitap

20. Günlerdir aynı şeyleri çevirip çevirip dinliyorum. Yeni müzik gruplarına, şarkıcılara, şarkılara ihtiyacım var. Tür fark etmez, önerilerinizi bekliyorum :D

21. Günlerdir aynı şeyleri çevirip çevirip dinliyorum. Yeni müzik gruplarına, şarkıcılara, şarkılara ihtiyacım var. Tür fark etmez, önerilerinizi bekliyorum :D

22. Ölüm akıllı bir adamı hiçbir zaman apansızın almaz, o her zaman gitmeye hazırdır.

1. Kudaran

Kudaran

ölücü müsün helvacı mısın arkadaş :D birini seç bizi bahane etme :D

2. (See 10 other replies to this status update)

23. Ölüm akıllı bir adamı hiçbir zaman apansızın almaz, o her zaman gitmeye hazırdır.

24. Ölüm akıllı bir adamı hiçbir zaman apansızın almaz, o her zaman gitmeye hazırdır.

1. Kudaran

Kudaran

bana ara ara göz kırpıyo yoksa kendisini unutunca darılıyor pek alıngan. hazır olmak mümkün gibi ama istek kısmı karışık :D

"başka bir yaşam beklemeden ölmek harika bişey olsa gerek" der

mushishi den ginko

2. (See 10 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.