Jump to content

MechaNarutoSucks

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

MechaNarutoSucks hakkında

• Doğum günü 01/16/2001

Kişisel Bilgiler

• Hakkımda
    ενεɴ τħΘƲĢħ τħε ώΘƲɴɖȘ ώίιι ħελι τħε ȘȻλરȘ ώίιι રεɱλίɴ... Used To Be A Translator @Arcadia Fansub || Translator @Izanami Fansub In The Moment.
  • Web Sitesi
    http://www.izanamifansub.com/

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Being able to make my dreams come true.

Son profil ziyaretçileri

1861 profil görütülenme

MechaNarutoSucks üyemizin başarıları

1. MechaNarutoSucks

Izanami Fansub

TY For SpellChecking M8
  2. Öncelikle herkese merhabalar, Ben Izanami Fansub yöneticilerinden MechaNarutoSucks (Yusuf Acu), fansub olarak yeni açılmış olabiliriz ama lütfen bizi küçük görmeyin grubumuz daha önceden tecrübeli şahıslardan oluşuyor ve tekrar belirtmek istiyorum "Yeni" bir fansub olduğumuz bir gerçek bu yüzden yeni takım arkadaşlarına ihtiyacımız oluyor. Siz de bizim ailemize yardımcı olup katılmak istiyorsanız buyrun bekliyoruz. Başvurular için: Izanami Fansub Alımları Biten Seriler: Vatican Kiseki Chousakan Isekai Shokudou Netsuzou TRap Gamers Tsurezure Children Shingeki no Kyoujin Season 2 Biten Filmler: New Initial D The Movie Legend 1: Awakening New Initial D The Movie Legend 2: Racer New Initial D The Movie Legend 3: Mugen Sword Art Online: Ordinal Scale Tüm bölümler de açığımız vardır.
  3. Beyler bayanlar öncelikle tekrardan merhaba,

Geri döndüm!!!

Izanami Fansub'da çevirmenliğe geri döndüm umarım yine çevirilerimi severek okursunuz hem manga hem anime için umarım geri dönmem sizi mutlu etmiştir, ettiyse çok mutlu olurum her şey için teşekkürler. :panda-15:

Izanami Fansub <3

4. Mayotteru Neko Mitai Ni Natta Na Watashi?

Gerçekten Yoruldum Çevirmenilkten Hayatımdan O Yüzden Yaklaşık 1 Yıl Ara Vermeyi Düşünüyorum Bu Karar Hakkında İleride Değişikler Yapabilirim Ama O Ana Kadar Şimdilik Benden Buraya Kadar O Yüzden Çevirilere Filan Devam Etmiyeceğimden Sadece Online Olmaya Devam Edicem.

Umarım Kararım Hakkında Biraz Anylayış Hoşgörü Ve Saygı Gösterirsiniz.

1. Perfectum

Perfectum

Kolay iş değil ki zaten çevir, alt yazıyı göm ayarla falan zor iş. Emeğin için teşekkürler :)

2. MechaNarutoSucks

MechaNarutoSucks

Np, Ben teşekkür ederim bu arada çevirilere geri döndüm Izanami Fansub altında çalışıyorum yeniden hem yönetici hem çevirmen olarak. www.izanamifansub.com

5. Patronumuza Selamlar hiyo :]

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.