Jump to content

Arcangelo

Üyeler
  • İçerik sayısı

246
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Arcangelo got a reaction from Zombie in Netflix Death Note=ÇÖP   
    10 dakika dayanabildim gerçekten çöp.
  2. Beğen
    Arcangelo got a reaction from Niocchin in Üniversitenin de bitmesiyle, büyük bir hevesle kapılarını açtığı İşsizler Klübüne hoş   
    Hoş geldin kardeşim, hepimiz aynı dertten muzdaribiz :(
  3. Beğen
    Arcangelo reacted to Victuuuri in Aliexpress'ten alışveriş yapan var mı acaba? ebay'den alışveriş yapıyordum ancak payp   
    İkinize de sonsuz teşekkürler :) madem güvenilir bir yer hemen alışverişe başlıyorum bekle beni aliexpress :D
  4. Beğen
    Arcangelo got a reaction from Victuuuri in Aliexpress'ten alışveriş yapan var mı acaba? ebay'den alışveriş yapıyordum ancak payp   
    Neredeyse 1 yıldır aliexpress'ten alışveriş yapıyorum şimdiye kadar sorun çıkmadı. Genelde 1-1.5 ayda gönderiyorlar benim aldıklarım öyleydi en azından. Ürünler gerçekten kaliteli ve satıcılar çok ilgili, soru sorduğunda hemen cevap veriyorlar o yönden sıkıntı yok. Kargo şirketlerinden çıkıyor genelde sorunlar en son aldığım ürün ne yazık ki kargo şirketinin gevşekliği yüzünden 3 ayda elime ulaştı. Satıcı özür diledi, eğer istersem ürünün bende kalabileceğini ve parayı iade edebileceğini söyledi. İade sürecinde de 7 gün içinde paranın geri verildiğini söylemişti alışveriş yapan arkadaşlarım. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsin yani bir sorun olursa beklerim yavrum :D 
  5. Beğen
    Arcangelo got a reaction from orewakimida in Aliexpress'ten alışveriş yapan var mı acaba? ebay'den alışveriş yapıyordum ancak payp   
    Neredeyse 1 yıldır aliexpress'ten alışveriş yapıyorum şimdiye kadar sorun çıkmadı. Genelde 1-1.5 ayda gönderiyorlar benim aldıklarım öyleydi en azından. Ürünler gerçekten kaliteli ve satıcılar çok ilgili, soru sorduğunda hemen cevap veriyorlar o yönden sıkıntı yok. Kargo şirketlerinden çıkıyor genelde sorunlar en son aldığım ürün ne yazık ki kargo şirketinin gevşekliği yüzünden 3 ayda elime ulaştı. Satıcı özür diledi, eğer istersem ürünün bende kalabileceğini ve parayı iade edebileceğini söyledi. İade sürecinde de 7 gün içinde paranın geri verildiğini söylemişti alışveriş yapan arkadaşlarım. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsin yani bir sorun olursa beklerim yavrum :D 
  6. Beğen
    Arcangelo reacted to quincy in Bu digitürk bein mi neyse artık umarım güzelce iflas eder bilmiyorum ileride kitle et   
    Torrentlere telif işlemez ;))) 
  7. Beğen
    Arcangelo got a reaction from Perfectum in Yıldızlar neden kayar? Sesiyle, şarkılarıyla hafızalara kazınan ve benim için Rock mü   
    dünden beri şu sahne gözümün önünden gitmiyor, keşke konsere gidebilseydim diyorum en azından canlı canlı dinledim diye avuturdum kendimi. böyle olmamalıydı be chester bu kadar kolay pes etmemeliydin. umarım gittiğin yerde huzuru bulursun.
  8. Beğen
    Arcangelo reacted to Victuuuri in düşünsene bir gün uyanıyorsun karşında böyle bir şey var harika olmaz mıydı   
    batarken victor ardında tepelerin veda zamanı geldi fujoshierin 

9. Beğen
    Arcangelo got a reaction from Victuuuri in düşünsene bir gün uyanıyorsun karşında böyle bir şey var harika olmaz mıydı   
    beni öldürmeye mi çalışıyorsun bu ne kız :D yükselirken victor ardından tepelerin uyanma vakti geldi fujoshilerin 
  10. Beğen
    Arcangelo got a reaction from jans09 in ve Pepe gelir bu sene maçlar çok kırmızılı geçecek :D yeni sezonda her takıma başarıl   
    galatasaraylıyım ancak pek beklentim yok takımın durumu içler acısı. beşiktaş yeni sezonda da şampiyon olur diye düşünüyorum
  11. Beğen
    Arcangelo reacted to Singularity in Kapak resimlerine konumlandırma seçeneği eklenirse güzel olur. Bu şekilde kaymalar ve   
    site eksi kaynıyor bunlardan biride her zaman söylediğim konu 1 kere profile koyduğum resmi 2. kez avatar yapamıyorum boyutu kabul etmiyor 
  12. Beğen
    Arcangelo got a reaction from Toprakezgi in Bana ingilizce altyazılı anime izleyebileceğim bir site önerebilir misiniz?   
    http://www.goodanime.co/
    http://www.chia-anime.tv/
    ikincisinde çok fazla reklam var rahatsız edebilir o yüzden goodanime daha kullanışlı. umarım işine yarar :)
  13. Beğen
    Arcangelo got a reaction from sShoguNn in Shingeki no Kyojin'in 2. sezonunu izleyip bitirdim ve sonuç: Yetersiz bir sezon!!! Da   
    üzülerek belirtmek zorundayım ki katılıyorum ben de tatmin olmadım açıkçası. sanırım ilk sezondan sonra beklentilerimiz tavan yaptı ve beklediğimizi bulamadık bunca yıl bunun için mi bekledim diyerek az mı sövdüm. 3. sezondan umutluyum ama umarım daha iyi olur :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.