Jump to content

chibichan33

Üyeler
  • İçerik sayısı

22
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    chibichan33 got a reaction from holapiss in ''Tekrar Tekrar İzleyebilirim!'' dediğiniz Animeler   
    major
    rurouni kenshin-hatırladıkça gözleri doluyor-
    code geass
    captain tsubasa
    hajime no ippo
    haikyuu
    prince of tennis
    hunter x hunter-karınca arcı hariç-
    kuroshitsuji
    aralarından bi kaç tanesi hariç hepsini de tekrar tekrar izlemişimdir
  2. Beğen
    chibichan33 got a reaction from Tomoe-dono in Favori Anime Müzigin ?   
    fullmetal alchemist brotherhood-Uso
    noragami-kyouran kids
    haikyuu-fly
    kamisama hajimemashita-hanae
  3. Beğen
    chibichan33 reacted to Bahadır in ''Tekrar Tekrar İzleyebilirim!'' dediğiniz Animeler   
    Aslında bir sürü var benim gözümde.ama bir çoğu eski yapım olanlar.Gerçek duyguları aktarmada cok mu iyiler bilemedim ama arada güncel farklı konular olanlarda dikkatimi çekmiyor değil yaniiii
    - Hajime No İppo
    - İnitial D.
    - Slam Dunk
    - Great Teacher Onizuka (namı diyar GTO) efsanelerin efsanesi canım sıkınlınca tekrar tekrar izler gülerim.
    - Sword Art Online (yeni nesil oyunalrın ve yaşam tarzının belkide başlangıcını yada 21. yyın yapımı ve geleceği.
    - Captain Tsubasa (cocukluğumun efsanesi vazgeçimezi)
    - The Kingdom (Çin tarihini gerçeksavaşlarla anlatması muhtesem.tabii manganın hepsini göstermemesi de bir o kadar acı verici)
    - Barakamon
    - Death Note (beyin fırtınası)
    - Code Geass (beni pc başına kiteyen süper bir anime)
    - Gantz
    - Golden Boy (ben böyle akıllı şanslı ve bir o kadar aptal biri görmedim ama efsane animedir.altınıza kaçırmayın bez bağlayın :)
    - Giant Killing (hayatımda ilk defa böyle bir anime gördüm.tektir zaten.inşallah gelir devamı)
    - Major 
    - Nobunaga Concerto
    - One Outs (ben bu kadar zeki adam görmedim.her şekilde bu adam para kazanır aç kalmaz :D  )
    - Rainbow (beni derinden cok etkileyen bir anime)
    - Rurouni Kenshin (saygım sonsuz.)
    - Yowamushi Pedal (bisiklet aşkını bana aşılayan ender spor animelerinden.)
    - Black Lagoon
    - Boku dake ga Inai Machi (yutkunmakta bile zorluk yaşadığım her bölümde ağladığım bir anime.neden böyle animeler yaparlar bilmem ki :(     )
  4. Beğen
    chibichan33 got a reaction from jans09 in TürkAnimeTV İlk 20'ler   
    major görmek duygulandırdı onun  ve bir kaç tanenin dışında sao gibi animelerinde bu listelerde olması ...
  5. Beğen
    chibichan33 got a reaction from Fumi in Bir Anime Karakterini Öldürebilsen Hangi Karakteri Öldürürdün? (Paylaştığınız Resimleri Lütfen SPOİLER İçine Alınız.)   
    code geass tan ninayı öldürürdüm nur bile yok yüzünde meymenetsizin
  6. Beğen
    chibichan33 got a reaction from jans09 in En Unutulmaz Kötü Karakter [Spoiler İçerebilir!]   
    shishio makoto ve makishima shouyo çok karizmatik kötü adamlardansı bence
  7. Beğen
    chibichan33 got a reaction from mubariz in Favori Anime Müzigin ?   
    fullmetal alchemist brotherhood-Uso
    noragami-kyouran kids
    haikyuu-fly
    kamisama hajimemashita-hanae
  8. Beğen
    chibichan33 got a reaction from jans09 in Anime Karakterlerinin İlginç Alışkanlıkları   
    hajime no ippo da neko vardı her cümlesinin sonunda dani derdi
  9. Beğen
    chibichan33 got a reaction from mert_teke in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    hakkenden touhou hakken ıbun u izliyorum şuanda
  10. Beğen
    chibichan33 reacted to Witch. in Animelerde İlişkisini En Sevdiğiniz İkililer?   
    Sayalım:

Araragi Koyomi & Oshino Shinobu - Monogatari serisinden.
    Araragi zaten kelimelere sığmayacak güzellikte bir karakter; yanına zeki, güçlü, kurnaz, sivri dilli ve hayat tecrübesinde maksimum yapmış bir vampir koyunca diyalogları ve beraber savaşmalarını izlemek tadından yenmiyor.

Nezumi & Shion - No. 6'dan
    Nezumi neden Nezumi'sin sen? Nezumi'nin felekten yediği kazıklar ve hayatta kalma becerisi ile Shion'un saflığı ve ilginç düşünme biçimi birleşince süper ikili oluyorlar, daha fazla devam edersem ağlayacağım...

Lelouch vi Britannia & C.C. - Code Geass'tan
    İsimlerini yazarken bile bilgisayardan muhteşem zekanın altındaki duygusallık kokusu geldi, gözlerim doldu, bu konuda konuşmak istemiyorum.

Kururugi Suzaku & Euphemia vi Britannia - Code Geass'tan
    Animeyi izleyenler bilir, bu bir tabudur, konuşamam. 

Edward Elric & Alphonse Elric - Fullmetal Alchemist'ten
    Var olmuş ve olacak en iyi kardeşlik. Ya iki insan bu kadar mı muhteşem olur? Aman be...

Sasori & Deidara - Naruto'dan
    Aynı anda taban tabana diyebilecek kadar zıt, bir o kadar da benzerler. İşte bunu seviyorum. 

Hitachiin Hikaru & Hitachiin Kaoru - Ouran High School Host Club'dan
    Sinsi ve fırsatçı mizahlarının yanında birbirlerinin kusurlarını kapatan derinlikleriyle gönlüme taht kurmuş ikizler, canparelerim...

Midorima Shintarou & Takao Kazunari - Kuroko no Basket'ten
    Bu seriden birçok sevdiğim ilişki hatta birçok ship'im var ama bu ikisini özellikle ve objektif olarak da takdir ettiğim için bu listede. Dünyanın en sabit ama en zevkli ilişki dinamiklerinden biri bu ikisinde. Kıskanmamak elde değil! 

Fushimi Saruhiko & Yata Misaki - K Project'ten
    İhanet ve bağlılık arasında kalmış pamuk ipliğiyle değil çürük iple bağlı izlemesi müthiş zevkli bir ikiliydi, teşekkürler. 

Kokonose Haruka & Enomoto Takane - Mekakucity Actors'dan
    Zıtlıklar, ergenliğin verdiği karmaşa, kendini tanımanın garipliği, kendini başkalarına tanıtmanın korkusu, zevklerimi ve renklerimi ortaya sunarsam kınanır mıyım şüphesi, dünyanın en şeker tsunderesi ile en nazik beyefendisinin ilişkisi... Siz tekrar bir araya gelin diye kulağımı keserim, lütfen. 

9 & 12 - Zankyou no Terror'dan
    Güven.

Iwaizumi Hajime & Oikawa Tooru - Haikyuu'dan
    Yüzeyde klasik ağır başlı olanla umursamaz aptal ikilisi gibi dursalar da aralarındaki güven ve arkadaşlık inanılmayacak kadar sağlam, seviyorum.

Ve iç sesime sesleniyorum: Hayır Free'den bahsetmeyeceğim. Şşş, burada olmaz. Çok uzun sürer.

Evet, bu kadar.

Bu.
  11. Beğen
    chibichan33 reacted to vellas in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    geçmiştede şimdi de..
    shinsengumi shinsengumdir,
    kurt kurttur
    hitokiri de hitokiridir.(hitokiri: adam biçen ya da adam kesen)
    değilmi..Battusai.
    anime:Rurouini Kenshin. söyleyen karakter:Saito Hajime
    ama japoncası daha karizma oluyo :D
    Güçlüysen yaşarsın..Zayıfsan ölürsün
    Rurouini Kenshin-Shisio Makoto
    ''Eski çağlarda ejder,kaplana denk görülen tek yaratıktı.''
    Ryuji Takasu-Toradora
  12. Beğen
    chibichan33 reacted to moekami in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    Kuroshitsuji:

Bu dünyada iki çeşit insan vardır. Çalanlar, ve çalınanlar. Ve bugün, sizlerin geleceklerinizi çalıyorum. Sadece bu. -Ciel P.

Bir kez kaybedilen şey asla geri dönmez. -Ciel P.

Nerede olursanız olun, her zaman yanınızda olacağım, genç efendi. -Sebastian M.

Yes, my LORD. -Sebastian M.

Eskiden çok sevdiğin bir şeyden nefret etmek acı dolu bir his. -Ciel P.

Ben sadece lanet olası şeytan bir kahyayım. -Sebastian M.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.