Jump to content

syncdes

Üyeler
  • İçerik sayısı

87
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

syncdes kullanıcısının paylaşımları

1. Çok ayıp. :D Biz nefes alalım diye uğraşırken.. 9.30 gibi uyandım anca duruldu hapşırıklarım, güneşe çıkınca bir de ondan hapşırırım. Kuzenin ilaç kullanmıyor mu ya yaşanmıyor böyle..
  2. Günaydıııııınn. Herkese güneşli ama çok da sıcaklatmayan bir gün diliyorum. :D Buralar sıcak sıcak esmeye başladı şimdiden, mayısın geldiği belli. Umarım musmutlu bir gün geçirirsiniz tekrardan. Ben sanırım hapşıra hapşıra doktora gideceğim. :D Kendime alerji yapmayan bir alerji hapı yazdırmam lazım, umarım vardır öyle bir şey. :D
  3. syncdes

Merhaba buralarda yeni biriyim

Merhaba Rüveyda, hoş geldin. Umarım burada iyi vakit geçirip güzel arkadaşlıklar kurarsın. İyi forumlar.
  4. Merhaba Kadir hoş geldin. :) Resim için ilkokuldayken çabalamıştım biraz, hatta iyi olduğum söyleniyordu (Resim hocası zorla kursa yazdırmıştı beni. :D) ama nedense sonrasında bıraktım gitti. Arada defterlerin aralarına özellikle dersteyken bir şeyler çizerdim o kadar. :D Umarım kariyerinde çok daha iyi yerlere gelirsin. Başarılar diliyorum aynı zamanda da iyi forumlar!
  5. syncdes

Merhaba ! Aranıza yeni katıldım

Merhaba Eren, hoş geldin! Manga okumak için hiçbir zaman erken değildir. Biraz zevk meselesi aslında ama animesini izlediğin ve mangası devam eden seriler olursa kaçınılmaz oluyor manga okumak. :D Umarım burada eğlenceli vakit geçirirsin. İyi forumlar!
  6. syncdes

Yeni katıldım Yoroshiku ne

Merhaba, hoş geldin!! Soruna yanıt bulmuşsun sanırım. Umarım burada güzel vakit geçirirsin. İyi forumlar!
  7. Selamlar!!1 Sonunda geri döndüm ama sanırım sınavların bitmesiyle rehavete kapılıp bugün öğlene anca uyandım. Normalde çok uyuduğumda ağrıyan başım bile ağrımadı. :D Sonrasında da iş güç derkeeen anca vakit buldum. Yemeği fırına verdim hemencecik geldim aslında. Nasılsınız? Herkes çok iyidir umarım. Sınavlarımın bittiği gün hatta bittiği saatler başlayan tam kapanma yüzünden bir miktar üzgünüm ama umarım en azından işe yarar. Bugün yine sokaklar insan doluydu, pek de milletin tınladığı yok da.. Neyse iyi düşünelim iyi olsun. İyi akşamlar, hayırlı iftarlar diliyorum bir de. :)
  8. Bu mükemmel inceleme yazın, yarın iki tane sınavım olmasına rağmen elime bir kitap alıp tüm gün onu okuma isteği doğurdu içimde. Ne yapsak? :D Gerçekten hoş, kitap hakkında bilgi veren, ne çok açık ne çok kapalı, tam yerinde bir inceleme olmuş. Bir kitaba başlamadan önce birkaç incelemesini okumadan ilk sayfayı açmayan biri olarak kitabı okumaya heveslendirici bir yazı olduğunu da ekleyeyim. Martin Eden'i hala okumadığım için bir miktar kendime kızdım da aynı zamanda. Zaten listemdeydi ama şu an ona ulaşmak için kitap okuma sürelerimi çok daha fazla uzatacak gibiyim. Kitap okuma isteğim azaldıkça da gelip incelemeni okur, motive olurum. :) Teşekkür ediyorum bu nitelikli inceleme yazın için. Devamını merakla bekliyorum. Kitabı okuduğumda iletimi düzenlemeyi planlıyorum. Unutmam umarım. :D Tekrar teşekkürler!
  9. syncdes

SİLİNDİ

Hoş geldiin. Eğlenceli bir tanıtım metni olmuş, okurken gülümsedim. :) 25 yaşında olup 15 yaşında gibi davranan biri olarak seni anlayabiliyorum ve çok da normal geldi açıkçası. :D Umarım burada güzel vakit geçirip bolca eğlenirsin. İyi forumlar diliyorum.
  10. syncdes

Merhaba ben Chika-Pi :)

Merhaba! Çokça hoş geldin. Yine de denemiş ve hata verince bırakmışsın. Ben 2017de üyelik açıp, onu unutup birkaç ay önce yeniden üye olmaya çalışmıştım. :D Sonradan farkına vardım tabii hesabımın şimdi aktif kullanıyorum. İşsiz olup yeni bir üniversiteye başlayan kendimle özdeşleştirdim bir an seni. :D Benim de 25i bitirmiş bir birey olduğumu da düşünürsek ortak noktalarımız bayağı var. :D Şimdi sınav haftasındayım ama ileride umarım iyi bir ilişki kurarız. Genellikle her aktif olduğumda linkini bıraktıkları muhabbet mekanına uğrarım orada buluşabiliriz. :) İyi forumlar diliyorum.
  11. syncdes

Merhaba aranıza yeni katıldım

Merhaba, hoş geldin!! Hiç ziyanı yok. Selam vermenin zamanı da yoktur. :D Umarım burada çok güzel arkadaşlıklar kurup, eğlenceli vakit geçirirsin. İyi forumlar.
  12. Herkese günaydııın. Tüm enerjimi sömüren bir sınavdan çıktım. Sinirimden başıma ağrı girdi o derece. Pcyi kapatıp uyumaya gitmeden önce size bir selam vermek istedim. Uğrayamıyorum sınav haftası olunca. Özledim burayı, sizi. Neyse tez zamanda dönmem dileğiyle. Gününüz aydın, mutlu, huzurlu, enerjik olsun. Kendinize iyi bakın.
  13. Sağ olasınız yeniden. :D İnşaallaah. Jinyoungie. Park Jinyoung. GOT7 diye bir kpop grubundan kendisi. Benim 2012den beri büyüttüğüm çocuğum. :D
  14. Bakarız. :) Teşekkür ediyorum. Siz de olmasanız. :D Bu temmuzda yayınlanacak olan temiz ama hukuksal olayları temek alıyor romantizm falan yok. en güzeli. Romantikliğini karısına yapsın ben dizilerde falan görmek istemiyorum. :D İnşaallah ya ne güzel iyi dilekler bunlar. Mutlu olsun, mutlu olayım, sonuç olarak hepimiz mutlu olalım. :D
  15. Sağ olasınız ama biz de dileyelim. Dilemekten zarar gelmez. :D Anladım anladım. :D Bugünümüze de şükür diyelim daha yaz gelmedi. :) Aşırı sahneler yok tabii de birlikte falan uyuyorlar, biraz romantik bir çocuğu oynuyor zaten kendisi de romantik ve sürekli ilerideki eşinden çocuklarından bahsedip duruyor gerçekte de. Yani kendi yapısına benzer bir rol gibi. Bakalım göreceğim. Şimdi oynadığı dizide yardımcı hakim çocuğum. Temmuzda yayınlacak uzun zaman sonra dizi izleyeceğim. :D
  16. Kullanıyorum işte hep kullanıyorum biri için daha güzelini istemek güzel bir şey aslında ama sen yapınca oyun bozanlık gibi geliyor. Hahah. Neden diye sorma ben de bilmiyorum. :D Ramazan olmasa onlar da en geç 9da ayakta olurlardı da işte. :D Ben de tişörte geçtim geçen hafta az önce sınavdayken kamera açmam gerekiyordu, giyinir iken üzüldüm biraz. :D Yakışıklın yüzünü göstermiyor bayadır ya yeni bir dizi teklifi gelmiş onu da onaylamışlar sanırım iyice aktör oldu çıktı kendisi. Hatta webtoondan uyarlanacakmış dizi, pek beni memnun etmeyecek sahneler var içinde biraz mutsuzum. :D
  17. Teşekkür ederim. İnşaallah seninkiler de çok iyi geçer Capricim. Ve hep iyi olursun. Ben kullanmıyorum demedim ki sana çok kullanıyorsun dedim. :P Kardeşim derste ebeveynciklerim hala uyuyor, ev sessiz sanırım uyuyabilirim evet bir denerim uyumayı da uykum da yok biraz dinlenir webtoon okurum uykum gelir muhtemelen. Burda acayip bir güneş var. Hava da sıcakladı, gece bile sıcakladım hatta normalde çok üşürüm. Uyku setini kaldırmanın vakti gelmiş. Enerji fışkırırım evet bu konuda haklısın. :D Her zaman şarkılarım ile buradayım. :D
  18. Bu hafta sınavlarım var Capricim o yüzden birazcık meşgulüm. Hatta az önce sınavların birinden çıktım, azıcık buraya uğrayayım dedim. Perşembeden sonra yeniden özgürüm inşaallah. Sen nasılsın, iyisindir umarım. Teşekkür ederiiiz. Amin inşaallah. :D Saçma sapan bir sınavdan çıktım, hiçbir zaman emin olamam cevaplarımdan, yine olamadım böyle gelmişim böyle gideceğim sanırım. :D Senin günün bizimkinden daha güzel geçsin. :) Uyandıık. Şahsen ben sınava bile girdim çıktım. Şimdi uyumak ile uyumamak arasında gidip geliyorum. Akşama doğru başım ağrıyacak gibi hissediyorum.. Ama emin olamıyorum durumlar biraz karışık.. Günaydın. :) Herkese bol güneşli, dinç, enerji fışkıran vee sizi musmutlu eden bir gün diliyorum. Bu sabah bunu söyleyerek uyandım. Uyanamadıysanız belki sizi uyandırabilir. :D
  19. Teşekkür ederim. :) Sana daha da verimlisi, güzeli, enerjiği inşaallah. :D Günaydıın. Umarım senin günün çok daha güzel geçer. Günaydın Capricim. Herkese günaydın, tünaydın, güzel pazarlar. Musmutlu bir gün geçirin.
  20. %70tir o 80 olsa duramazsın çünkü bak benim okurken bile nefesim daraldı. :D Bizde 40-60. Öncekinde de 40-60tı. :D Neyse gerçekten az kalmıştır Türkiye'nin en batısı için bile. Dayan. :D Teşekkürleer. Sanırım senin de varmış? Peganın iletisinde gördüm ama doğru biliyorsa pega bey, sana da başarılar diliyorum. :D
  21. Teşekkür ederiiim. Herkese başarılar diliyorum. bizimkiler neden bu kadar geçe kaldı anlamadım ama neyse finallere daha az konu eklenmiş olacak en azından, onun yükü beni her zaman daha çok zorlamıştır. :D
  22. Selamlaaar! İyi akşamlar. İftara yaklaşık bir saat kalmışken aç değilim o yüzden gayet mutluyum. :D İki dersimin notlarını tamamladım sadece sınav öncesi turları kaldı.
  23. syncdes

Selamlar

Merhaba, hoş geldin. Adında 5555'i görünce direk gülme gibi okudum, bir tay arkadaşım vasıtasıyla öğrendiğim bana hala garip gelen bir gülüş tarzı. :D Umarım bu 5'ler de onlardandır. :D Sana da iyi forumlar! Umarım burada iyi vakit geçirirsin.
  24. alıngan günümdeymişim demek ki. :D Mantarın üstüne lor peynir atan biri yüzünden mantar yiyememiş olmam pek? Hahahah. Kendi de sevmedi sonra canım babacığım. Anladım anladım. Kapılar kapalı ders çalışacağım bugün o yüzden. :D Kızmadım kızmadım. Kızmam kolay kolay. :D Mantar hayal oldu ama neyse. Bir dahakine kimseyi sokmayacağım mutfağa kendim yapacağım mantarımı. Günaydın herkeseee. Bugün derslerimden birinin notlarını tamamladıktan sonra geldim. Kendimi sınırlandırıyorum. :D Birazdan başka derse atlayacağım. Kendinize iyi bakın. Sizi birbirinize emanet ediyorum. :D Hawa ben de emojideki haldeyim şu an çocuklarım çok güzel söylüyorlar. Hatta japonca bir saniyee size de atayım.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.