Jump to content

syncdes

Üyeler
  • İçerik sayısı

86
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne syncdes kullanıcısının eklediği dosyalar

1. chiEFE06, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Şu anda yaptığım şey tam olarak o. Derslerim hariç hayatıma daha çok önem vermeye çalışıyorum. Çünkü ileride belli bir dönemde okul harici hayatıma ayıracak vaktim çok daha azalabilir. O yüzden şu anda vaktim varken tamamını kendimi geliştirmeye, eğlenmeye harcıyorum. Herkese de boş vaktini böyle değerlendirmeye çalışmasını tavsiye ederim.

En iyisini yapıyorsun cidden. Çok büyümeden, hayatın daha da yoğunlaşmadan her anının tadını çıkar. Ben de öyle yaptım bir pişmanlığım yok sadece eski zamanlarımı özlüyorum. :D 15 yıl geriye gitmek istiyorum tam şu an. :'(

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Tamamdır bunu not ediyorum. :D Haha yardımcın olurum. :D 

Aaa olur olur ben de görmüş olurum keretayı. :D Ona bile vaktin yoksa durum ciddi... :/ Haha evet biraz korkunçlar. :D 

Özledim canım keratayı ve evet durum ciddi demiyorum boşuna. :D 

Herkese iyi geceleeer. Syn ablanız uykusuna yenik düştü yine. :D

2. pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha yok öyle bir şey demedin. :D Haha bu çirkefleşmek mi oluyor? :D Haydi minnaklar Syn ablanız ile ders çalışma kampanyasına katılın. :D 

Hahahaha youtube videosu aç. Yapay zeka korkunç... Haha teşekkür ederim. :)

Cümlelerimin sonuna "...be" eklediğimde genelde çirkefleştiğim anlar yaşanıyordur. :) Ders verelim bence online. Ben bunu bir düşüneyim. Çalışma koçları oluyordu. :D

Aslında izlemem gereken çok video birikti sana dctan link atarım en sevdiğim biriciğimin röportajı geldi dün, ben hala izleyemedim. Ona bile vaktim yok. Ben zaten teknolojiden de korkuyorum. Korktuğum şeyler listesinde ilk 10a girer. 

3. pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Oh ne güzel mis gibi dolu zamanların var. :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Burada minnaklara kötü örnek olma. :D Anime de izlersin illa ki ya, yaz tatili falan. :D İyi geceler sana da, zaten ben de yakında kaçarım, bakalım yorgunluğum uykumu hızlandırabilecek mi? :D Bitmez o şarj... O zaman hemen sana işlerinin rast gelmesi için bir dua ediyoruz. :D 

Ben derslerimi çalışmayıp anime izliyorum mu dedim be.. Bak çirkefleşiyorum böyle çok işim olduğunda bir de. Minnaklar derslerinize öncelik verin animelere, mangalara, oyunlara işte dizilere, filmlere illa zaman bulursunuz ileride de olsa......... Dersinizi çalışın. Ablanız gibi. Ben de sorumluluk hissedeyim de düzgünce çalışayım. İyi oldu bu. 

Uyursun inşaallah. Bitmiyor zaten yüzsüz 1 saattir %2 anca azaldı. Akıllanıyor mu ne oluyor bir yandan.. Thx bir de dua için ben de ederim. :D

4. FleurDeLyse, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Merhabalar, bendeniz Ömer, 20 yaşındayım. Beraber sohbet-muhabbet edip, anime vb. konular hakkında tartışabileceğimiz arkadaşlıklar arıyorum. Herkese iyi günler, iyi forumlar dilerim ^^
    Discord adresim: Ömer Şevki Sevil#6934

Hoş geldin Ömer. Sohbet muhabbet için muhabbet mekanında görüşürüz. Onun dışında bence tam da aradığın yerdesin. Güzel arkadaşlıklar kurman dileğiyle, iyi forumlar. :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

5. Omer_Faruk, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Selamlar ben Ömer 11 yaşındayım. Kendime animeci diyemem ama anime izleyen biri diyebilirim. Temel yapımları izledim. Favorim Code:geass. Dc:Ömer Faruk KONAÇ#2094 yazışırız belki :) sesli konuşamam mic yok :( beraber anime izleriz sohbet ederiz

Merhaba Ömer, hoş geldin. :) Ben de fazla izleyemiyorum ama anime izlemekten bayağı zevk alıyorum, bence biz de animeci sayılabiliriz. :onion_yep_by_7anime7drawer7: Umarım iyi arkadaşlıklar kurarsın forumda. Muhabbet mekanına gelirsen sohbet de edebiliriz. 

6. suna_supermacy, 06.04.2021 - 20:54 tarihinde yazdı:

Selamm,ben Nur. 14.5 yaşındayım. İstersen arkadaş olabilirz. Discord'dan,instagram,tiktok vb yerlerden konuşabiliriz. Sana playlist hazırlayabilir,zoom üzerinden birlikte anime vb izleyebiliriz ^.^

Merhaba Nur, hoş geldin. Özelde konuşup yeni arkadaşlıklar kurmak için çok yoğunun ama muhabbet mekanına uğrarsan (oraya arada uğruyorum) konuşabiliriz. :ballerina-crazy-rabbit-emoticon: 

7. NuclearR6, 22 saat önce tarihinde yazdı:

çok uzun olmamakla birlikte kısa da olmayacak bir yazı yazacağım.
    ben ekin, 14 yaşındaki bir profesyonel yüzücüyüm, lise 1'e geçtim, derslere hayatımın hiç bir köşesinde en ufak yer vermedim ve her daim kendimi izole bir biçimde geliştirdim. direkt kendim gibi birisini bulacağımı ya da çok yakın arkadaş olabileceğim birisini bulacağımı hiç sanmasam da en nihayetinde bir forum olduğu için tanışmak, konuşmak vb. bunlar için iyi bir başlangıç olacaktır.

profilimden bir şeyler görebilirsiniz.
    -oyun, kitap, film-anime-manga önerilerinizi Nuclear#0199 buraya atabilirsiniz discord'dan.
    ayrıca sesli-yazılı konuşma fark etmez.

yazmayı unuttum- ben utangaç vb. birisi de değilim sadece kendime göre birisini bulamadım.

Merhaba Ekin. Umarım burada çok iyi arkadaşlıklar kurup kendi kendini şaşırtırsın. :blush-crazy-rabbit-emoticon: Hoş geldin de deyip iyi forumlar diliyorum. 

8. ahmedy, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Selamlar ben ahmed, 15 yaşındayım ve animelere daha yeni başladım bu arada çevremde pek dostum olmadığı için kendime yeni dostlar arıyorum discord isimim ❅Alex Hunter#8615; bu arada ağır futbol hastasıyım anime olmasa bile futbol hakkında konuşabiliriz :)) bide şöyle çok uzun olmayan ve pek bilinmemiş güzel anime biliyorsanız tavsiye etsenize :)

Merhaba Ahmed, hoş geldin. Bu ara aynı nedenle foruma kayıt olan çok kişi oldu umarım sen de en güzelinden arkadaşlıklar kurarsın burada. İyi eğlenceler. :cheer3-onion-head-emoticon:

9. Hayalperestargazer, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba!! Ben Anıl Irmak ve 15 yaşlarındaki lise 2 öğrencisiyim. liseye geçtiğimden beridir etrafımda anime izleyip manga okuyan tanıdığım yok, bu yüzden bu konuda biraz yalnızım -^- 

Sevdiğim türler: psikoloji, gerilim, komedi, slice of life

Sevdiğim birkaç anime: paranoia agent, saiki k, lucky star

Sevdiğim mangalar: jibou shounen hanako kun, copernius last breath, laughing vampire, yoru wa tomodachi+BSSM, kami no kodomo

Önemli bir şey daha: ünlü anime/mangaların nerdeyse çoğunu bitirmedim, başlayıp yarıda bıraktım. Neden bilmiyorum. beni hep sıktılar, sıkıldım

anlayışlı ve benim gibi minor olan herkesle arkadaş olmak isterim!! ama beraber anime bitirip ardından konuşabileceğim biri olsa daha güzel olur tabii-- özelikle love idol ya da serial experiments lain tarzı animeler izleyebileceğim biri...

NOT: fujoshi ya da fudanshi iseniz basıp gidin, hiç etkileşime geçmeyin sizden nefret ediyorum çünkü (⌒▽⌒)☆

Hoş geldin Anıl. Umarım burada istediğin gibi arkadaşlıklar kurabilirsin. İyi forumlar. :hi-onion-head-emoticon:

10. Hawa, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Benim de syn abla:dizzy-crazy-rabbit-emoticon: Gece birden sonra uymazsam uykusuzluktan naparım bilmem:D Birde sabahın köründe kalkınca uykum oluyo dersleri dinleyemiyorum:D

Günaydın herkese :victory-onion-head-emoticon:

Sabah erken kalkarım bak ben hiç sıkıntı yaşamam. Bir işim yokken bile sabah 8de uyanırım. Kışın biraz 9u bulsam da yazın erkenden uyanırım. :D Uykumun açılması kolaydır ama 12 ile 3 arasını uyuyarak geçirmem lazım yoksa dengem şaşıyor. :D

Caprihorn, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın abla. Nasılsın? :cute1-onion-head-emoticon:

İyi akşamlar capriciim. İyiyim ama biraz fazla yoğunum. Şimdi beşiktaş maçını izliyorum. :D Maç bitsin işlerime döneceğim hatta... Sen nasılsın iyi misin?

pegasusejder, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar herkese.

İyi akşamlaaar. Döndün mü köyünde işçi? :D

11. chiEFE06, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Sabahlamaya devam...

Sabahladığım çoğu gecenin aksine bugün ne izleyecek animem ne de oynayacak oyunum, konuşacak arkadaşım var. Boşu boşuna sabahı bekliyorum.

Aman Allahım asla yapamadığım şey sabahlamak.. Güzelce uyusaydın uykucuğunu keşke. Dün çok işim vardı dışarda otobüsler ve yürümeyle baya yere gitmem gerekti. O yüzden saatlerdir uyuyorum. :D Günaydın. 

pegasusejder, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

@syncdes ve herkese günaydınlar diliyorum. Ben köye iş yapmaya gidiyorum. :/ İnşallah sizin gününüz rahat, güzel ve enerji dolu geçer. :) 

Günaydın senin için yorucu bir gün olacak demek ki şimdiden kolay gelsin. Ben de bütün işleri sıkıştırdım onların arasından çıkmaya çalışıyorum.. 

Günaydıın herkesee. Mutlu, sağlıklı bir o kadar da verimli günler diliyorum. :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

12. pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Ooo erkencisin biraz. :) Aa neden yoğun, vizelerden dolayı mı? Uğramaman üzer bizi. :( Geçmiş olsun. Haha bize günaydın dediğin için teşekkürler o zaman. :D 

Birazdan geri uyurum. Bir bildirimlerime bakayım dedim dün de bakamayınca. :) Vizeler, okunan gereken kitaplar, belgeseller var izlemem gereken pff.. Neyse halledeceğim bir şekilde. Arada ders çalışırken pcyi açtığımdan uğrarım tabii de birazcık daha az uğrarım haliyle. Ben teşekkür ederim. :D

agg1401, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlar millet. Neler yapıyoruz?

Selaam. Ben uyumaya çalışıyorum. :D Sen?

13. Laden, 20 saat önce tarihinde yazdı:

Merhabalar, ismim Özkan, 17 yaşındayım ve İzmir'de yaşıyorum.

Yaklaşık 5 yıldır anime izliyorum. En sevdiğim animeler;Great Teacher Onizuka, Aoi Bungaku, Cowboy Bebop, Neon Genesis Evangelion ve Monster.

Mangalar ile aram pek iyi değil ancak Chainsaw Man, Vagabond ve Berserk'i severim.

Eminem, Nirvana, Eric Clapton vb. bir müzik zevkim var. Türkçe Rap'i de severim Saian, Hayki gibi isimleri tanıştığımıza memnun oldum dostlar.

Merhaba, hoş geldin Özkan. Umarım burada iyi arkadaşlıklar edinirsin. Muhabbet mekanına gelirsen, sohbet ederiz. Telefondan linki bulup atamıyorum şu an ama biri atar mutlaka. :blush-crazy-rabbit-emoticon:

14. kurbagaaaa, 9 saat önce tarihinde yazdı:

merhaba , adım kerem en sevdiğim anime dragon ball'dur 2014ten beri defalarca bitirdim tüm serileri ile ama asla sıkılmadım :D . tokyo ghoul ve clannad da izledim 2006lıyım , lol , mc hoi4 & eu4 , binding of isaac , south park ve call of duty oynarım yani genellikle singleplayer hikaye bazlı oyunlar , tarih ve edebiyat severim ve kitaplarını okurum  discord : KURBAĞA DEĞİLİM#4922 , foruma yazdım ama kimin umrunda olacaksam...

Merhaba Kerem, hoş geldin. Saydıkların arasında en çok tarih kitapları ilgili olduğum kısım sanırım. Küçükken elimden bırakmazdım onları ama artık pek vaktim olmuyor. Okuduğum kitap tarzını da biraz değiştirdim sanırım o yüzden. :) Muhabbet mekanına uğramışsın zaten sanırım ben de vaktim oldukça orada olurum zaten, görüşürüz yine. Kendine iyi bak. :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

15. joozo, 20 saat önce tarihinde yazdı:

Selammm adım Ece 16 yaşındayım 5 yıldır anime izliyorum ama naruto gibi animelerden çok uzun geldiği için öyle uzun animeler izlemedim hiç aynı zamanda manga da okuyorum mitolojiye ilgim var Japonca da öğreniyorum eğer n4 ve üstü bilen biri varsa bana ulaşırsa sevinirim çünkü anlamadığım yerler oluyo vs. her yaştan her cinsiyetten kişiyle arkadaş olurummmʕ•̫͡•ʕ•̫͡•ʔ•̫͡•ʔ•̫͡•ʕ•̫͡•ʔ•̫͡•ʕ•̫͡•ʕ•̫͡•ʔ•̫͡•ʔ•̫͡•ʕ•̫͡•ʔ•̫͡•ʔ

Merhaba Ece, hoş geldin. Ben de uzun serilerden biraz korkuyorum ama zamanım ve dirayetim yeterli olduğunda bir gün en azından bir seriyi bitirmek istiyorum. :D Umarım iyi arkadaşlar edinirsin.:onion_yep_by_7anime7drawer7:

16. pegasusejder, 23 dakika önce tarihinde yazdı:

@syncdes ve herkese günaydınnn. :dandyonionplz: Gününüz güzel, enerjik, şahane geçsin. :)

İçeriği Gizle

Günaydııııınn. Benim içim yoğun geçen günlere başladık 1 ay boyunca sık uğrayamayabilirim. Musmutlu, verimli, sizi iyi hissettirip gülümseten bir gün olması dileğiyle. ♡ Ben güne hapşırarak başladım alerji ilacımı geceden almayı unuttuğum için. Hapşırıklarım arasında zar zor nefes alırken size günaydın demeye çalışıyorum, değerinizi bilin. Hahah. Neyse yeniden günaydın. :hi-onion-head-emoticon:

17. AnimeSavae, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Selamlar ben Sergün Altrıp. Uzun süredir anime izliyorum ama çevremde hiç anime izleyen yok owo. o yüzden bu foruma katıldım umarım iyi anlaşırız uwu. Genellikle komedi ve romantizm tarzında animeler izlerim ama favorim my hero academia :d . Anime izlemek dışında lol ,osu ve kitap okuyorum aynı zamanda bazen resim çiziyorum YwY.

Anime izlemeye 6. sınıfta başladım. Ortaokuldan sonra liseye geçince arkadaş ortamımda değişti ve gittiğim lisedekiler beni ainme ilediğim için dışladılar ve beni aralarına almadılar ''w''. 9 ve 10. sınıfta buna dayandım ama 11. sınıfta okulumu değiştirdim. Burdaki okulumda birkaç animeci arkadaşım var ve diğerlerinede izletiyorum ayrıca ortam daha rahat NwN.Anime hakkında konuşmak isteyenler bana özelden yazabilir twt

Lolde orta koridorda genellikle ahri ve lux oynuyorum iwi. simdilik altınım ama gelecekte plat olacağım . valorant oynamak istiyorum ama 20 fps oynanmıyor. Kitap olarak 4n1k ve karantina serisi favorim lwl.

Herneyse şimdiden hepnizle tanıştığıma memnun oldum benimle konuşmak isterseniz discordum kohii#4661 Görüşürüz UwU

Merhaba Sergün. Anime izleyen arkadaş bulmak gerçekten biraz çaba istiyor çünkü kimse kolay kolay kendini ortaya çıkarmıyor ortamlarda maalesef. Ben de ilk anime izleyen arkadaşımı, yakın arkadaşımla ne yaptın ne izledin konularında konuşurken tanışmıştım. Anime izlediğimi duyduğu an bana dönüp "Anime mi izliyorsun?" diye şokla baktığı anı unutamıyorum. :D Umarım burada bundan daha güzel arkadaşlıklar edinirsin. Hoş geldin tekrar.

18. _marie_, 10 saat önce tarihinde yazdı:

bir süredir üyeyim aslında ama hiç kendimi tanıtmamıştım. ben marie <3 gerçek adım değil ama sosyal medyada bunu kullanıyorum. 15 yaşındayım. yaklaşık 1 yıldır anime izliyorum. etrafımda herkes anime izlediğinden yalnız kalmamak için başladım. ilk izlediğim anime death note (evet çok klasik). en sevdiğim anime yuri on ice. beni çok soft yapıyor. ağlatan, depresyona sokan animeleri çok severim öneriniz varsa yazabilirsiniz <3 ayrıca attack on titan gibi aksiyonlu, hareketli animeleri de severim. manga, webtoon okumayı da severim. anime dışında 100'den fazla dizi izledim ve hayatım resmen dizilerden oluşuyor, öneri isterseniz verebilirim <3

discord'um bmarie#8625 isterseniz yazabilirsiniz ama ufak bir uyarı utangaç ve içe kapanık bir kişiliğim var :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Hoş geldin Marie. ♥ Animelerle güzel bir vakitte tanışmışsın, hayatının bir köşesinde seninle birlikte ilerler umarım bu sevgin de. :) Ben de 25 yaşındayım. Öneri yapacak kadar bilgi hakim olduğum söylenemez ama moduma göre farklı türler izlerim. Manga, webtoon konusunu özelden de konuşabiliriz. Sen çekingen olduğun için ben yazabilirim ama şimdilik sadece arkadaş olarak ekleyebilirim sanırım çünkü biraz fazla yoğunum. Kendine iyi bak ve isteğimi kabul et. :D Buradaki ismimle aynı zaten. 

19. meetah19, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba arkadaşlar adım Metehan 19 yaşındayım, tıp fakültesinde okuyorum, Ankara'da yaşıyorum, anime izleyen manga okuyan yakın arkadaşım yok içimde bunları konuşmaktan da sıkıldım benimle tanışıp arkadaş olmak isteyen herhangi biri bana discord üzerinden ulaşabilir. (Nick : anel#2029)

Merhaba Metehan hoş geldin. :) Doğru yerdesin, umarım iyi arkadaşlıklar edinirsin. Ben de 25 yaşındayım, mühendisim ama okuyorum. Öyle karışık biraz. 

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

@syncdes ve herkese günaydıınnn. :cheer2-onion-head-emoticon: Haftanız 10 numara geçer inşallah, hedeflerinizi başarıyla yapabildiğiniz bir hafta olması dileğiyle. :wow1-onion-head-emoticon: İçinizdeki kaplanı ortaya çıkarmak için bu şarkıyı bırakıyorum. :)

İçeriği Gizle

Günaydın da hiç bu şarkılık bir modda değilim. Klasik müzikten yana kullanacağım hakkımı. :D 

Herkese günaydıın. musmutlu haftalar. 

20. justomer, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Herkese selamlar öncelikle çokta uzun olmayan bir süre önce anime izlemeye başladım. Anime izlemeye de netflixte rastgele denk geldiğim ''Blood of Zeus'' animesi ile başladım daha sonrasında naruto serisi My Hero Academia derken nerdeyse 1 yıl oldu ve 50 den fazla anime bitirdim.Sevdiğim özellikle bir anime türü yok ama Kimetsu no Yaiba gibi aksiyon sahnelerini özel çizimlerle harmanlayan animeler baya hoşuma gidiyor ayrıca anime dışında sıkça oyun oynayan aktif bir oyuncuyum birçok hikayeli veya rekabetçi oyun oynamış olsam da son dönemlerde valoranta aşırı sardım. Tanışmak yada oyun oynamak isteyen varsa Ömer#7020 discord hesabım.(yaş konusunda takıntılı olanlar varsa yaşım 16)

Herkese iyi seyirler.

Merhaba Ömer. Bir yıl için gerçekten iyi bir ilerleme kaydetmişsin benim sanırım 5 yıl kadar oldu ama 20 yaşımda sardığım için zaman bulmakta zorlandım. :) Listeni büyütecek güzel animelerle karşılaşırsın umarım. :D İyi forumlar dilerim. :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

21. pegasusejder, 38 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha ne yapabilirim ara ara gelip gidiyor. :D 

Yok kötü olarak ayrılmamışsın, hatta şey bile olabilir zamanında senin çok sevdiğin ama herhangi bir sevgili durumunun olmadığı bir şey de olabilir. 

Bunu sana özel soruyorum, eşin bir kadına sarılsa sorun olarak görmez misin? :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Yani o kişi içimde kalmamıştır diye düşünüyorum. Kalsa çabalardım bir şey yapardım muhtemelen. Dediğim gibi evlenmeye karar vermişsem de bu tür bir nedenle sarsılacak bir ilişki olmaz diye düşünüyorum. Yani bir de şimdiye kadar birini sevmediğim için de ne kadar olabiliteli söylediklerim orası da tartışılır ama öyle işte.

Özel olarak belirtmeyeyim dediydim de işte. Sarılmaz yani bunları çoktan konuşmuş oluruz. Emojini keserim. :D

22. pegasusejder, 23 dakika önce tarihinde yazdı:

Hmmm bir tanesi şuydu bak. :D Sormadan önce şu videoyu göstereyim. :D Bu soru burada herkese gelsin bu arada.

@syncdes @Caprihorn @Hawa @chiEFE06 @Luna6528 

İçeriği Görüntüle

Şimdi burada iki tane soru var. :D 

1-) Gelinin yerinde siz olsaydınız, yani evleneceksiniz eskiden çok sevdiğiniz eski sevgiliyi düğünde gördünüz, ne yapardınız veya hissederdiniz?

2-) Damadın yerinde olsaydınız, yani eşiniz karşınızda eski sevgilisiyle sarılıyor falan, ne yapardınız veya ne hissederdiniz?

Bana biriktirip google formstan at demedim mi soruları? :D

1-) Kötü ayrıldıysam çok da suratına bakmam açıkçası tebrik ederse teşekkür ederim. İyiysek sıkıntı yoktur zaten, normal birine dönmüştür benim için.
    2-) Bir şey hissetmezdim sanırım yani evlenmeye karar vermişsem ona güveniyorumdur. 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.