Jump to content

xloqe

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

37
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İletiler bölümüne xloqe kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Öncelikle herkese selam Türkanime'nin forum chatinde durmadan karşılaştığım bir soru yüzünden biraz erken oluyor ama tanıtayım kendimi bu arada konu başlığını @dortseker tavsiye etti :beaten-onion-head-emoticon:

Adım Onurcan chatteki nickim "x3mper0r" forumdaki nickim normalde kullandığım diyebiliriz 6 yıl öncesindeki hesabıma girmek istemediğim için yenisini açmıştım.

İlk izlediğim ve en sevdiğim anime "Bleach" ve En sevdiğim karakter "Ulquiorra Schiffer'dir" bunların yeri bende ayrı diyebiliriz ve bu karakteri kendime çok benzetirim o yüzden fazla bir sevgi var. 

Yıllardır Türkanimetv'den anime izlesemde forumuna hiç bakmıyordum bile bir göz atayım dedim ve gördüğüm kadarıyla ortamı sevdim o yüzden katılmak istedim.

Kendimi tanıtmam diğerlerine göre biraz daha az ve yetersiz olabilir böyle şeyleri buradan duyurmaktansa arkadaş olduğum kişilerle konuşmayı tercih ettiğim için yazasım gelmedi.

2. dortseker, 15 dakika önce yazdı:

Aslında üzülerek bir şey söylemek istiyorum forumda bildiğime göre yeni olduğumuz için pek göze batmamasını düşünerek söylüyorum forumda anime önermek ve istemek yasakmışş sanırım. doğru bir bilgimi emin değilim aydınlatılırsam çok iyi olur:bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:    güzel bir yorumdu teşekkürler ayrıca dediklerin ikisine de bakıcam ikinci dediğini zaten duymuş gibiyiim :D 

Bende bilmiyorum ama tahminen bir sıkıntı olmaz herhalde anime önermedik sadece hakkında konuştuk tabi yetkili bir abi&ablamız aydınlatırsa bizi yanlışsa da düzeltirse çok güzel olur.

3. En üstte yazdığına uyan bir movie var "Byousoku 5 Centimeter"

Çok uzun zaman oluyor bu animeyi izleyeli zaten 3 bölümden oluştuğunu hatırlıyorum ama pek fazla  bir diyalog yoktu hep karakterler gösterilirdi fazla bir söz yoktu çizimler anlatıyordu zaten kendini.

Alttakine uyan ise "Zetsuen no Tempest"

Bu animeye gelirsek karakterler o kadar çok konuşuyor ki bir kaç bölüm aynı sahnede geçtiği bile oldu tamamen diyalogdan oluşan bir animeydi.Bende en çok bu tarz animeleri seviyorum diyalogların uzun olduğu her şeye açıklık getirilen animeleri.

Herhalde forumda ciddi olan ilk yorumumdu :gosluk:

4. Ruh ikizi dediğin şey eğer gerçekten varsa ;

"Bir elmanın diğer yarısı olmalı" & "Eriğine çekirdek olmalı" & "Gitarına tel olmalı" & "Telefonuna şarj olmalı" & "Uçağına pilot olmalı" & "Tırnağına oje olmalı" & "Yemeğine kola olmalı" & "Çayına dem olmalı" & "Simidine çay olmalı" & "Karpuzuna peynir olmalı" & "Hamburgerine patates olmalı"

Tahminimce böyle bir şey olmalı ben daha bulamadım bulursam var olduğuna inanırım :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.