Jump to content

TodorokiLena

Kayıtlı Üye
 • Posts

  46
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

TodorokiLena last won the day on September 26 2017

TodorokiLena had the most liked content!

About TodorokiLena

 • Birthday 09/18/1999

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Belirtilmedi
 • Konum :
  Güney Kore
 • İlgi :
  Kafka Kitapları, Herhangi Güzel Kitaplar, Levi, BTS, Agust D, K-Pop

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

TodorokiLena's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

 1. Anime izlemeye başladığım ilk günden beri (en az 5 sene olmuştur.) bir türlü şu Death Note'u izleyemedim. :D
 2. Bu soruyu eski bana sorsaydınız muhtemelen anında herşeyimi diye atlardı. Fakat anime dünyasında yaşamak falan isteyen yok. Neden? Çünkü orda BTS YOK!
 3. Aoharu x Kikanjuu lan şu sırrı bir türlü söyleyemedi ya.
 4. Gitmekmiş... Sen ne bilirsin gitmeyi çocuk. Oyun mu sandın sevilmeyi. İnsanları kırmayı bardak kırmakla bir mi tuttun! Soğuk Kahve kitabından aldım. Çok önce okuduğum cidden güzel bir kitaptı. Çoğunuzda okumuşsunuzdur zaten :D Sayfa 19
 5. Rahatlıkla söylüyorum Şeymacığım O gün hocanın telefonunu senin çantana koyup okuldan atılmanı sonra ailenin seni okuldan almasını sağlayan bendim. Pişman mıyım? Zerre kadar değilim. Durduk yere yapmadım sonuçta.
 6. 1. Anime de Dere'ler varmı? Varsa Kuudere olsun onun dışındakilere asla tahammül edemem. 2. Çizimler. Evet çizimlere göre mi yargılıyorsun diyenler oluyor ama önemli be kardeş. 3. Konu önemli, mesela ben romantizm izleyemem asla, ama Shounen-ai, Yaoi, Doğaüstü, vb. varsa izlerim. 4. Karakterlerin zeka seviyeleri. 5. Seiyuu'lar Yuki Kaji, Hiroshi Kamiya falan varsa direk atlarım. 6. Klişe avcılığı yaparım eğer 3 den fazla yakalarsam yeter arkadaş der kapatırım.
 7. Olayı kısa keseceksin direk Levi'yi çağır atsın 2 kutsal tekme şlak diye yapışırlar.
 8. Ağladığım AMVlerden biri normaldir gerçi içinde Shouto gördüğüm an gözyaşlarım sel oluyor.
 9. Youkoso Jitsurkyoku yanş Classroom of elite bayağı güzel animeydi.
 10. 4N1K izledim o'da ablamın zoruyla başında uyudum sonunda uyandım romantizm sahnelerini görünce öğğğk diyip geri uyudum.
 11. MAL listesinde küçük farkla Kirito Levi'den önde bu yüzden Kiritoya garezim var Asuna'ya hiç ısınamadım zaten Yuna'yı yok etmeleri saçmaydı bence irade kazanıp yaşamalıydı ama saçma olan. Koskoca şirket oturdu Kirito tek başına birşeyler yapıp binlerce insanı kurtardı bu ne saçmalıktır ya birde o kadar hızlı sıralama nasıl atladı ben anlamadım. Şu Kiritonun Power-up almasından gına geldi zaten. Yinede nedense sevdim ve ağladım yani kötü ve fena değil arasındaki ince çizgide bence.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.