Jump to content

jowel

Kayıtlı Üye
  • Content Count

10
  • Last visited

About jowel

• Rank
    Level 1
  • Birthday 09/16/1991
  1. Kim ne derse desin benim favori karakterim Mikasa
  2. Hangi karakter en çok seviliyor? Geçtiğimiz günlerde AnimeOne adlı Japon anime portalı Shingeki no Kyojin anketinin sonuçlarını yayınladı. “En çok hangi karakteri seviyorsunuz?” sorusuna 62375 oy verildi. Bakalım sonuçlar nasıl? (Şahsen Mikasanın 7. sırada olması ve 30. sırada bulunan ''atlar''ın muazzam ve zırhlı devden önde olması güldürdü. :D) 1 – Levi [7308 oy] 2 – Jean Kirstein [6814 oy] 3 – Eren Jaeger [5577 oy] 4 – Armin Arlert [3831 oy] 5 – Erwin Smith [3725 oy] 6 – Bertholdt Hoover [3166 oy] 7 – Mikasa Ackerman [3026 oy] 8 – Sasha Blouse [2409 oy] 9 – Zoe Hange [2203 oy] 1
  3. Hangi animeden olduğunuda yazında belki izlemek isteyen olur
  4. Nihai Öğrenci çıktım ashfashfas :D
  5. Aklıma gelmişken tabi Code Geass Leleouch
  6. Başlıkta belirtiğim gibi anime dünyasında size göre en iyi gülüş hangisi en iyi derken her bakımdan(korkunç gülünç, iğrenç gülüş, komik gülüş)Mümkünse videosuyla paylaşın efendim. Bana göre Death Note Yagami Light
  7. Teşekkürler.bir kaç bölüm indirip izledim.Gömülü altyazısıda var.Harika
  8. http://gallery.minitokyo.net/download/539649 Tanıtım: Japon hükümeti finansal bir krizin eşiğinden devletin fonları ile kurtulmuştur, fakat halk arasında işsizlik, suç, intihar, umutsuzluk yaygındır. Kimimaro, babasının kaybolması ve annesinin ölümünden sonra anneannesi tara
  9. Seçeneklerde olmayıpta şeçenekdekilerden daha fazla beğendiğiniz ecchi olursa paylaşmaktan çekinmeyin. :)
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.