Jump to content

Lynx

Üyeler
  • İçerik sayısı

2080
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

İletiler bölümüne Lynx kullanıcısının eklediği dosyalar

1. En fazla merak ettigim insanlar Lynx , Lethal , Hitsugaya daha baya vardı hatta ben eskilerin hepsini merak ediyorum ya keşke benim oldugum zamanlarda onlarda olsaydı manyak gibi forumdaki herkese mesaj attıgım zamanlarda :D

Edit: Hâla özlüyorum o zamanları ya :D Cok fazla trollüyodum ilk hesabımda sırf güncel bölümde sadece benim hesabımın ismi görünsün diye herşeye yorum yapıyodum ozamanlar acemiydim o hesabım ban yedi. Bu sanırım 5. hesabım felan :Dd

Edit2: Yapınca aklıma geldi tüm durumların altına '' :Dd '' bu yorumu yapan Helyumcu Mert senide saygıyla anıyorum kardeşim. :D

Kimsin nan sen. Aklasjdlakjd. :lol: İsteyene Hitsu ve benim resmimi atabilirim yani. B)

Beti-sama noolur at yalvarırım derseniz.

Edit: Eskileri okudum da vay be merak edenler varmış beni. :ph34r:

2. Hmm itiraf edeyim google translate in olduğundan daha iyi çevirmesini istemiyorum, çevirmen ahalisi olarak o kadar özenip didinerek çevirdiğimiz serileri millet gidip google translate e atarak hemen bitiriyor, bari ingilizcelerine bişi katmış olsa hadi neyse dicem ama sanmıyorum.Siz siz olun yapmayın derim şevkimizi çok kırıyorsunuz haberiniz olsun.

Ben de tercumanlık yolunda ilerleyen biri olarak istemiyorum hatta öyle teknoloji ile çeviri programı gibi bişiyin çıkmasından çok korkuyorum, tüm emeklerim boşa gider diye, gerçekten çevirmek de okuması da çok zor. Ama öyle mükemmel çevirebilen bi program için baya donanımlı bişi gerekiyor çünkü zaten çevirmenlikle uğraşan bi insan çok şey bilen, çoğu şeyde kültürü ve bilgisi olan biri olması gerekir yoksa çevirdiği şeyin hiçbi anlamı olmaz. Öyle basit bişi değil yani çeviri yapanlar bilir zaten. Nesi var al, ne demekse çevir yan yana koy olmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.