Jump to content

Lynx

Üyeler
  • İçerik sayısı

2080
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

İletiler bölümüne Lynx kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Evet gelse çok iyi olurdu. :embarrassed4-onion-head-emotico Sanki gelicek ama ya 3. sezon.

Ao Haru Ride da güzeldi ama böyle farklı hikaye olmasın aynı hikayeler devam edip 24 bölüm falan olsaydı en azından. Çok beğenmedim gerçi ama güzeldi yani kawaii. :ph34r:

2. Kaç para kazanıyorlar demek tek bana mı komik geldi asdkhasf kim yazmış bunu. :lol: Kaç para kazanıyon sen. Aaksdjlasf.

Neon Genesis Evangelion nasıl bir anime ya izlemedim her konuda karşıma çıkıyor.

Bu arada Japonlar gerçekten çalışkanlar ya.. O ülke insanları bu kadar çalışkan olduğu için ileri.. Açıkçası bizler tembeliz, lüksü seviyoruz. Ben de öyleyim yani lüksü sevmiyorum ama tembel olduğum bir gerçek. :lol: Öyle yetişiyorlar yani okullarda bile temizliklerini falan görüyoruz, biliyorsunuzdur. Ev gibi okulları. Öğrenciler temizliyor bu bir okula nasıl katkı sağlıyordur. Öyle büyüyünce, yani dizilerden de bildiğim kadarıyla, çalışan insanlar gerçekten çalışkan oluyor; gece geç saatlere kadar çalışıyorlar maaşları çok yüksek olmamasına rağmen. Ben şimdi bişi dicem de.. bugün çok rahatsız oldum bir konuda; hastaneye gittim ve neymiş, doktorlar grevdeymiş, acilde bir ton hasta var. Grev nedeni, haftanın 5 iş gününden birinde 24 saat çalışmaları gerekiyormuş. Evet çok zor 24 saat nedir, ölüm, kim dayanır, ama bence bir doktorun katlanması gereken birşey bu nedenle grev yapıp da onca hastayla ilgilenmemek bana hiç doğru gelmedi. Ha çok şükür benim bir şeyim yoktu sadece kontorldu ve doktorum aradı, konuşarak hallettik sağolsun. Ama ordaki insanların tepkilerini görünce hak verdim. Tembeliz yani.. Ha ülkeme kesinlikle bişi demiyorum ya da insanlarına, yanlış anlaşılmasın. -_- Çok şükür Türkiye mistir. Konudan biraz sapmış gibi oldu ama yorumlar öyle olunca katılayım dedim asdkjaskf.

3. Ama cidden artık herkes biliyor güzel bişi. Ben hastanede manga okuyordum yatarken, doktorum sabah yanıma geldi; sen anime mi izliyorsun dedi, yanımda Gintama, Dengeki Daisy vardı. Ben çok mutlu oldum benden yaşça büyük olmasına rağmen manga bilen birini görünce. Sonra bana dedi bana Japonca günaydın de dedi. :lol: Ohayoo! dedim güldük. Vay be dedim. -_-

4. Evet çoğalmamız güzel ama neden hepsi uzak yerlerde çoğalıyor q.q

Ve o kadar güzel anime varken sadece bir kaç animenin önde olması ve sanki onları izleyio bütün animeleri izlemiş gibi davranan kişiler var çok sinir bozucu ve izlemeyincede seni ezer gibi bakışları yok mu <_<

Ve çok güzel bi haber olmuş ^-^ umarım doğru şekillerde çoğalırız ve anineye bakış değişir :P

0.0 w.w :lol:

Evet ya. Dragonball, Naruto, One Piece, Bleach.. Halbuki onlardan daha güzel animeler de var. Gintama bin basar hepsine. :lol:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.