Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Amygirl kullanıcısının paylaşımları

1. Velhasıl şuraya biraz daha ekleme yapayım ----> Victor Nikiforov / Yuri on Ice ----> Kumo Tenka / Donten ni Warau -----> Daisuke Kambe / Fuguo Keiji Ve son olarak bebeğimi paylaşayım <3 Oikawa Tooru / Haikyuu!! Manga ve webtoon karakterlerine pek girmedim bilginiz olsun :D
  2. Amygirl

Owariminogatari Hakkında Bir Soru

Soru başlığı spoiler içerdiği için konu düzenlendi
  3. Amygirl

Türkanime den ban yemem..

Disquss banları ile ilgili forum konusunu inceleyin Konukilit
  4. Disqus moderatörlerine TürkAnimetv nin ana sayfasındaki sağ alt köşedeki discord baloncuğu yolu ile discord üzerinden ulaşabilirsiniz.
  5. TürkAnime discord sunucusunda disquss moderatöörlerine ulaşabilirsiniz
  6. Amygirl

Merhaba ben Mordred

https://discord.gg/MVWZAb
  7. Duyuru!!!!! Anime önerileri ve bilinmeyen animeler için yardım amaçlı yeni alt forumlar oluşturulmuştur. Farklı yerlere konu açan kişilerin gözünün yaşına bakılmayacaktır!!! Kurallarımızı okuyalım çılgınssss :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

8. Bu konuda çok az yorum var şimdi hortlatayım da genel bir liste atacağım
  9. Amygirl

İnsanı Düşünmeye En Çok Sevk Eden Animeler

Şuraya bir Angel Beats ekleyelim
  10. Amygirl

Karakterlerin Görüntüleri ile Kahreden Uzuvları!

Kengan Ashura'dan Ohma'nın t-shirt ü beni kahrediyor :D
  11. Amygirl

Güncel Waifu Geyikleri

Erkekler ne güzel birlik olup yılın waifusunu seçiyor biz bir husbando seçemiyoruz :D Ama erkekler her türlü zevksiz bence daşlamayın Inori, Asuna, Rem, neydi o kızın adı şu Darling li animedeki kız 2010 dan beri yılın waifuların çoğu bu tarz kadın karakterler. Vasat karakterler bana göre
  12. Amygirl

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

Konuyu forumu turlarken görünce aklıma ilk Kanda/ D. Gray Man geldi :D Cidden gıcık oluyorum demek ki :D Şu sıralar Beelzebub izlediğim için bir de Furuichi'yi ekleyeceğim
  13. Radiant / Melie :D :D
  14. Amygirl

^Selamlar ツ

Hoş geldin Yusuf
  15. Amygirl

Küçük Roller, Büyük Etkiler...

Sağdaki Ayrı bir animesini yapsalar izlerim :D
  16. Bu bölüm hatırlayamadığınız animeler ve bir yerlerde görüp kim olduğunu merak ettiğiniz karakterleri sorabileceğiniz alandır. Sorduğunuz şey anlaşılır ve net olmalıdır. Resim yolu ile soruyorsanız spoiler ve erotizm içermemelidir. Uygun şekilde cevaplanmış konular yetkililerce kilitlenecektir.
  17. Forumumuz anime istek ve öneri bölümü tarafınızca hunharca kullanıldığı için bir düzen getirilmesi adına güncelleme getirilmiştir. Bu bölüme kullanıcılarımızın konu açması kısıtlandırılmıştır. Konular yetkililerce açılacak, istediğiniz anime önerisini başlıklara uygun konulardan isteyebileceksiniz. Aradığınız tarza uygun bir başlık bulamıyorsanız "Anime İstek ve Önerileri" genel başlığından yardım alabilirsiniz. Çok rağbet gördüğünü düşündüğünüz bir tür hakkında forumda öneri başlığı bulamıyorsanız adminlere özel mesaj yolu ile ya da "İstek Şikayet Öneri"bölümüne bu tarz bir konu açılması hakkında talepte bulunabilirsiniz. Bu forum dışında başka forumlara anime istek ve öneri konusu açan kişiler uyarılacak ve konusu silinecektir.
  18. Amygirl

Yeni geldim merhabalar ( *w*)

Hoş geldin
  19. Amygirl

Selamlar ben BBQchicken

Hoş geldin Sitenin discord sunucusu da mevcut olup anime sohbetini oradan da yapabilirsiniz
  20. "Mangakalar ressamlar gibi iyi resim yapamadığı, yazarlar gibi iyi roman yazamadığı için mangaka olur."

Bir Kakushigoto repliği :smoking2-onion-head-emoticon:

1. Perfectum

Perfectum

Miura sensei: Hold my sake :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

2. veritas

veritas

Adam beni tanımadan bana laf atmış

21. Amygirl

Türkçe Anlamından Animenin Adını Bulalım!

O kadar düşündüm Steins Gate gelmedi aklıma :D Darker Than Black Meyve Sepeti
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.