Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Amygirl kullanıcısının paylaşımları

1. Ya hani bu Fairy Tail hayranları nerde yaw :(
  2. Ekledim vıp üye :D Tamadır ekledim Ahmet :D
  3. Mangaka: Hiro Mashima Manga yayın tarihi: 23 Ağustos 2006 Anime yayınlanma tarihi: 12 Ekim 2009 Tür: Büyü, fantastik, komedi, macera , ecchicik (istek üzerine orta yolu bulayım :D) Büyünün hakim olduğu bir dünyada Fairy Tail Fiore Krallığı'nda kurulmuş bir büyücü loncasıdır. Lucy Heartfilia bu loncaya katılmak isteyen bir yıldız ruhu büyücüsüdür. Bir Fairy Tail üyesi olan Natsu Dragneel ile tanıştıktan sonra loncaya kabul edilir ve serüvenleri başlar... Fairy Tail hem üyeleri ile hem üyeler arasındaki bağlar nedeniyle diğer loncalardan farklıdır. İşleri kendilerince çözmeyi severler ve çok dikkat çekerler... Anime ülkemizde dört büyük animenin arasında sayılmaktadır. Gerek ülkemizce gerek dünyada milyonlarca takipçisi vardır. Bazı karakterler Natsu Dragneel: Ateş büyücüsüdür. İgneel adında bir ejderha tarafından yetiştirilmiştir. Hareket eden her şeyin üstünde midesi bulanır ( Happy hariç :D ) Lucy Heatfilia: Yıldız ruhu büyücüsüdür. Bu büyücüler anahtarına sahip olduğu yıldız ruhları ile anlaşma yaparlar. Lucy hemen hemen tüm yıldız ruhlarının kalbini kazanarak onları arkadaşıymış gibi görerek onlarla iyi geçinir. Erza Scarlet: Zırh büyücüsüdür. Çok sayıda zırhı donatarak savaşır. S sınıfı büyücüdür. Başka büyücülerce Titania olarak bilinir. Sinirlidir ancak çok anaçtır. Gray Fullbuster: Buz büyücüsüdür. Yaratma büyüsü kullanır. Natsuyla sözde iyi geçinemezler ancak dostluklarına diyecek yoktur. ayrıca eğitiminden kaynaklanan bir soyunma huyu vardır :D Master Makarov: Lonca'nın 3. ve 5. ustasıdır. Bu kısa boylu şirin adam loncanın tüm üyelerini çocukları gibi görür ve onları korur. Ayrıca 10 aziz büyücüden birisidir. Happy: Natsu'nun çocukken bulduğu yumurtadan çıkan kanatlı bir kedidir. Konuşabilir. Natsu'nun en yakın arkadaşıdır. Balıkları çok sever. Ayrıca çok açık sözlüdür. Gereksiz yerlerde öyle şeyler söyler ki gülmekten ölürsünüz :D FC mizin imzaları: Birden fazla olsun :D İsteyen yapsın :) Master- 2. Master Amygirl - Oduncunun çırağı Dragon Slayer'lar S sınıfı Büyücüler Aziz Büyücümüz: Konoha gakurenin Yellow Flashı varsa bizim de Integralimiz var :D hızı gücü muazzam olan yeni aziz buyucumuz Fiore krallığındaki en hızlı büyücüdür.. Ayrıca muazzam gücü nedeni ile aynı anda 30 kişiyi bir yerden bir yere saniyeler içinde ulaştırır. O bir transporter :D Transporter filminden daha ınce defalarca teklif almış ancak mutevizliğinden dolayı reddetmiştir :P Master olarak size sunmaktan gurur duyarım :D müthiş kaslı kuslu erkek resimleri koyacaktım ama telefondan girdiğim için ancak bu kadar oluyor :D İşte karşınızda Integral :D Loncamızın Prensi: Üyeler Kurallar! FC mizde en çok faideli paylaşım yapan aktif üyelerimizi S sınıfı büyücüleri ilan edilir. Fairy Tail manga ve animede güncelde olan otaku üyelerimiz Dragon Slayerdırlar. Aziz büyücüler belirli periyotlarla verilen görevleri ilk yerine getiren üyelerdir. Bu üyeler ilk sayfada istediği büyücü özellikleri ile anılacaklardır. Ek olarak : 100. 150. 200.... üyelerimiz loncamızın prensi/prensesi seçilecek. Görev 2: Veriliş tarihi 09.08.2014 Bitiş tarihi: 16.08.2014 Fairy Tail karakterleri arasındaki akrabalık ilişkilerini sayın bakalım :) En çok akrabalık ilişkisi sayan kişi yeni aziz büyücümüz olacaktır :) Kurallar değişti.. Yoksa aklına gelmeyen akrabalıklar hakkında kopya çekebilen olabilir. O yüzden kişi kaç akrabalık biliyorsa onların sayısını yazacak.. Mesela Ayşe Fatmanın teyzesi ise bu bir akrabalık olacak.. En fazla bilenden final günü açıklama yapmasını isteyeceğiz. Eğer vaadettiği rakama ulaşamazsa en yüksek sayı veren ikinci kişiden isteyeceğiz :) Eski Görevler:
  4. Amygirl

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Ben tüm Japonyayı tek güç altında toplayan Toyotomi Hideyoshinin hayatını okudum adam anime karakteri gibi yaa samurayların devrinde sadece aklını kullanarak zafere ulaşan bir samuray namı diğer Kılıçsız Samuray...
  5. Forum anasayfanın sağ tarafında facebook ta türkanime tv yi beğenenler kısmında birinin profil resmi ahan da bu http://3.bp.blogspot.com/_YMkqDafTs0o/S7mr0LqfhRI/AAAAAAAAACo/LoXvvDY3nGw/s1600/tuzruhu.jpg amacı ne çok merak ettim :D

1. Paprika

Paprika

Açılmıyor link,çok merak ettim ne var :D

2. Paprika

Paprika

Ene şimdi açıldı,belki adamın babası tuz ruhu falan pazarlıyordur,bilemedim ._. Aklıma gelen en mantıklı açıklama bu,gerisini sen düşün :P

3. Amygirl

Amygirl

benim de aklıma gelmedi değil :D

6. Amygirl

Anime Karakteleri gibi olmak.

Ben Tsunade nin kıyafetlerini giymek istiyorum :D dikişle aram iyidir boş bir vaktimde kumaşlarını da bulacam :D gülmeyin :D ciddi ciddi kafama koydum :D Saç bakımından renk olarak uyuşmuyoruz Tsunade ile şu an saç olarak benzediğim tek karakter Zangetsu :D :D Gintoki ile aramızdaki en büyük ortak özellik saçlarımızın permalı oluşu :D ha bir de Tsunadenin alnındaki işaretin olduğu yerde bir benim var benzerlik sayılırsa o da :D Tsunade nin kostümünü hazırladığımda buraya koyarım :) çok zor olmasa gerek :huh:
  7. Annem bi ayva reçeli yapmış oturup bir tabak yenir yaa :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Paprika

Paprika

Böğürtlen reçeli bir tanedir ya.Ben başka da reçel yemem zaten.Böğürtlen katır kutur oluyor diye seviyorum :D

Neyse gidip biraz pankek yapayım üzerine böğürtlen reçeli koyup yiyeyim.Acıktım :D

3. ErdeM

ErdeM

Reçellerin hepsi iyidir diyip konuyu kapatalım :D Sanada afiyet olsun gizem :D

4. Paprika

Paprika

Teşekkürler Erdem abi :D

8. Amygirl

Ertuğrul...

Bilgiler çok yararlı oldu paylaşım için teşekkürler :)
  9. Amygirl

Üye Albümü

Etekte 36 olduğuna bakma üstü daha geniş beden maalesef :) diyorum ya domatese kürdan saplanmış gibiyim :D benim niye doğru düzgün fotom yok sanıyorsunuz :D evet güzel kız oğluma alacaklar listesine ekleyebileceklerimden bugün sinemada da ekledim bayağı keserken kızları :D :D
  10. Amygirl

Üye Albümü

Facede toplu bi foto :( üüüüüü bir kırmızısını bir de onu beğenmiştim kırmızıyı bir arkadaşım almış bunun da bedeni 42 den başlıyordu etekte 36 giyen biri olarak alamamıştım :(
  11. Amygirl

Üye Albümü

onları zamanla çözeceksin :) kabuklarını kırıp içlerine baktığında aradığın cevabı bulacaksın :D izlemediğim Recep İvedikten de replik koydum ya helal olsun :D onlar çok tatlı yaaa :wub: Ezgi bu arada bir arkadaşının eteğini gördüm Cotondan almış ben o eteği çok beğenmiştim yaaaaaa bedeni kalmadığı için alamamıştım :( başkalarında görünce ellere yar olmuş dedim :)
  12. Amygirl

Üye Albümü

Sizi çözmeyi mi soruyorsunuz :D boş verin yaa böyle daha eğlenceli :D
  13. Amygirl

Üye Albümü

Hadi yaa ama renkli olduğunu tahmin etmişim en azından :D
  14. Amygirl

Üye Albümü

Hei'nin gözler yeşil sanki :D bu arada son dört fotoya baktım da hepiniz ne kadar tatlısınız yaa benim tek tatlı fotoğrafım altı aylıkken çekilendir herhalde :D
  15. Amygirl

Animelerde kararsızlığa düştünüz mü ?

Ben ilk indirdiğim animeyi izliyorum sanki ilk indirdiğim animeyi önce izlemezsem haksızlık yapıyormuşum gibi geliyor :) zaten indireceklerim animelerin sayfaları yer imlerinde kayıtlı oluyor A dan Z ye siteyi tarıyorum sırayla indirip sırayla izliyorum :) tabi istisnaları da var şiddetle tavsiye edilenlere öncelik verebiliyorum :P
  16. Amygirl

ichigonun içindeki holow vaste-lode'mi?

Herkes bir şey söylüyor benim söylediğim mi zevkleri kaçırıyor <_< soru başlı başına spoiler zaten -_- üstelik farkındaysan ben de spoiler yedim :D Valla öyle bir niyetim yoktu ama kaçırmışım heyecanı :D bana sadece Amy diyebilirsin bu arada :)
  17. Amygirl

Yarın bir gün İchigo dayı tarafından cadı ırkına aitmiş aslında bir peri kanı taşıyormuş falan deseler inanırım bu gidişle yuhh diyorum yaa hiç böyle karma bir melez görmemiştim :D
  18. Amygirl

Şuan şoke olmuş durumdayım mangayı okumadığımdan kaynaklanan bir şaşkınlık üç varlık karışımı diyordum adam dörde çıkmış :o :o
  19. 213 lira elektrik faturası ne laaan :@

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl

Amygirl

yuhhh :D üç ay daha böyle gelirse batarım ben :)

3. Amygirl

Amygirl

Neyse halime şükrettim arkadaşlara 423 lira gelmiş :O

4. kzsill

kzsill

Öh geçmiş olsun :O

20. Amygirl

Onların dünyasında insanlar nasıl evleniyor?

Fairy Taili 150 li bölümlere kadar sadece gülmek için izliyordum her ne kadar ağlattığı sahneler de olsa ama şu son konu bayağı ilgi çekici olmuş ha bir de gözümü gönlümü doldursunlar diye izliyorum :D :D echi sadece kızlarda değil erkeklerde de güzel kullanılmış :D ayrıca karakter olarak müthiş kişiler var özellikle Erza'nın karakter yapısına çok özenilmiş Master Makarov'a olan hayranlığımdan daha önce bahsetmiştim zaten :) Bir de en sevdiğim şey bu animede doldurma bölümlerin olayların sonuna konulması en heyecanlı yerde araya sıkıştırmıyorlar çok şükür :D Evlilik konusuna gelince bildiğim kadarıyla lonca üyelerinden Bisca ve Alzack kilisede evleniyorlardı. O dördünün arasında bir şey olacağını sanmıyorum ben zaten arkadaşlar da belirtmiş bu tarz çalışmalarda ikili ilişkileri hep belirsiz yapıyorlar. Ama eser tamamlanırken Juvia'nın artık emeklerinin karşılığını almasını isterim açıkçası :D
  21. Onu bilmiyorum ama şimdi Fairy Tail ortamı da değişilmez :D
  22. Amygirl

Yanlış bilmiyorsam fullbring denen bir şey var holow saldırısına uğrayan insanlarda ruh etkileşimi sonu ortaya çıkan bir şey Sado'da ve İnoue de olan şey... İchigo üç varlığın karışımı olan bir canlı yani; Ama güzel bir fikir yürütme benim aklıma hiç gelmezdi böyle bir çıkarım :)
  23. su grubu ama bu konu biraz dışa kaydı gibi oldu kızarlar sonra :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.