Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Durum yanıtları bölümüne Amygirl kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Veeee sınav haftası biteeeerrrr :D

2. Veeee sınav haftası biteeeerrrr :D

3. Veeee sınav haftası biteeeerrrr :D

4. Boğazım çok ağrıyor ya. :( Travesti sesimden söz etmek bile istemiyorum. Öksürük de cabası. Selam olsun forum ahalisine.

5. Ya şimdi ben Devil Survivor 2 adlı animeyi merak ettim izleyeceğim ama bunun 1'i var mı merak ettim :D 1'i yoksa neden 2'si var ? :D

6. İçinde okul ve doğa-üstü güçler olan bir anime önerir misiniz?Aksiyonu da bol olsun lütfen :D

7. İçinde okul ve doğa-üstü güçler olan bir anime önerir misiniz?Aksiyonu da bol olsun lütfen :D

8. Ya şimdi ben Devil Survivor 2 adlı animeyi merak ettim izleyeceğim ama bunun 1'i var mı merak ettim :D 1'i yoksa neden 2'si var ? :D

9. Ya şimdi ben Devil Survivor 2 adlı animeyi merak ettim izleyeceğim ama bunun 1'i var mı merak ettim :D 1'i yoksa neden 2'si var ? :D

10. İçinde okul ve doğa-üstü güçler olan bir anime önerir misiniz?Aksiyonu da bol olsun lütfen :D

11. Canım soslu cips fıstık istiyor :(

12. Canım soslu cips fıstık istiyor :(

13. Canım soslu cips fıstık istiyor :(

14. Canım soslu cips fıstık istiyor :(

15. Canım soslu cips fıstık istiyor :(

16. YGS 2013 çıkmış sorularını çözdüm. Sonuç T: Full M: 38 doğru 2 yanlış F ve S battı :D 5 yıl sonraki halime bak :D

17. YGS 2013 çıkmış sorularını çözdüm. Sonuç T: Full M: 38 doğru 2 yanlış F ve S battı :D 5 yıl sonraki halime bak :D

18. YGS 2013 çıkmış sorularını çözdüm. Sonuç T: Full M: 38 doğru 2 yanlış F ve S battı :D 5 yıl sonraki halime bak :D

19. YGS 2013 çıkmış sorularını çözdüm. Sonuç T: Full M: 38 doğru 2 yanlış F ve S battı :D 5 yıl sonraki halime bak :D

20. Bugün bir dev Anime serisi daha aramızdan ayrıldı...Gintama için 1 dakikalık saygı duruşu lütfen :'(

21. Büyük Risk'te çıkan Pokemon sorusundan sonra ben: "Ne izlerdik eskiden ablamla di mi anne?" Annemden gelen cevap: "Keşke izlemeseydin bugünlerine vesile oldu herhalde..."

22. Hayat, bitiş çizgisini ilk kim geçti sorusundan çok daha karmaşıktır... Dr. Gregory House

23. Hayat, bitiş çizgisini ilk kim geçti sorusundan çok daha karmaşıktır... Dr. Gregory House

24. Anlamadım...Estetik Merkezinin Acil Servisi var.Ne yani acilde "Hemen bu hastaya 2 doz botoks,bir de yüz germe ameliyatı"falan mı deniyor ? İlginç cidden...

25. Anlamadım...Estetik Merkezinin Acil Servisi var.Ne yani acilde "Hemen bu hastaya 2 doz botoks,bir de yüz germe ameliyatı"falan mı deniyor ? İlginç cidden...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.