Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Durum yanıtları bölümüne Amygirl kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Cehalet, derste sıranın üstüne " i am bored" yerine "i am boring" yazmaktır :D

2. Şoka uğramış durumdayım...Laptopun tamir parasıyla yenisini alabilirim o nedenle de tamir ettirmemeye karar verdim...

3. İstanbula memurluk çıktı. Hadi hayırlısı :)

4. İstanbula memurluk çıktı. Hadi hayırlısı :)

5. İstanbula memurluk çıktı. Hadi hayırlısı :)

6. İstanbula memurluk çıktı. Hadi hayırlısı :)

7. İstanbula memurluk çıktı. Hadi hayırlısı :)

8. İstanbula memurluk çıktı. Hadi hayırlısı :)

9. My heart will go on panpa :D

10. Şıp,şıp,şıp..Nazikçe yağıyor (:

11. Niye her pazar erken kalkar ki insan ? Yat uyu işte güzelim tatil günü...

12. profil resmim çok tatlı yaaa :*

13. profil resmim çok tatlı yaaa :*

14. profil resmim çok tatlı yaaa :*

15. profil resmim çok tatlı yaaa :*

16. profil resmim çok tatlı yaaa :*

17. FF'me bir takım işlerim dolayısıyla uzun zamandır yeni bölüm yazamıyordum,şimdi de herkes unutmuştur diye yazmıyorum.Ne kadar da maymun iştahlıyım -.-

18. Ben bir halk kahramanıyım 8) sloganım "Diyet yemeği olsa da yaşasın yemek yemek!" :D

19. Ben bir halk kahramanıyım 8) sloganım "Diyet yemeği olsa da yaşasın yemek yemek!" :D

20. Bazı insanları anlamıyorum.Ne kadar adam gibi konuşsanda karşındaki insan olmayınca boş oluyor.Bir söz vardır,bilen bilir"Aptallarla tartışmaya girmeyin; Zira izleyenler aradaki farkı anlamayabilirler"

21. Fairy Tail'i bitene kadar insanları ondan soğutmak için uğraşmışlar. İğrenç bir 171. bölüm izledim. Hayatımda hiç bir karakterden bu kadar nefret etmemiştim. Miverna keşke gerçek hayatta olsan! Sana damardan potasyum siyanür vermek istiyorum seni yaşlı cadoloz :@

22. Bazı insanları anlamıyorum.Ne kadar adam gibi konuşsanda karşındaki insan olmayınca boş oluyor.Bir söz vardır,bilen bilir"Aptallarla tartışmaya girmeyin; Zira izleyenler aradaki farkı anlamayabilirler"

23. Fairy Tail'i bitene kadar insanları ondan soğutmak için uğraşmışlar. İğrenç bir 171. bölüm izledim. Hayatımda hiç bir karakterden bu kadar nefret etmemiştim. Miverna keşke gerçek hayatta olsan! Sana damardan potasyum siyanür vermek istiyorum seni yaşlı cadoloz :@

24. Bazı insanları anlamıyorum.Ne kadar adam gibi konuşsanda karşındaki insan olmayınca boş oluyor.Bir söz vardır,bilen bilir"Aptallarla tartışmaya girmeyin; Zira izleyenler aradaki farkı anlamayabilirler"

25. Bazı insanları anlamıyorum.Ne kadar adam gibi konuşsanda karşındaki insan olmayınca boş oluyor.Bir söz vardır,bilen bilir"Aptallarla tartışmaya girmeyin; Zira izleyenler aradaki farkı anlamayabilirler"

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.