Jump to content

slimjack

Üyeler
  • İçerik sayısı

933
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum güncellemeleri bölümüne slimjack kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Arkadaşlar Dragon Raja adlı mobil oyunun tanıtımını yaptım. Güzel bir oyun olduğunu düşünüyorum incelerseniz sevinirim. Oyunu beğenip başlamak isteyenler bana ulaşabilirler yardımcı olurum :)

2. "Sen gitmiş olsan bile, ben iyi olacağım.

Tekrardan boş bir söz dudaklarımdan çıkıverdi.

Birlikte geçirdiğimiz o aydınlık günlerin anıları,

Şimdi içimde çok fazla üzüntü çağırıyor.

Eğer hayatı yalnız başına yaşayabilseydim,

İlk başta asla sevemezdim.

Kokun ve konuşma tarzın.

Vücudumun her tarafında hala sevgi parçaları var.

Tek dileğim, tek dileğim

Sen, şu an her neredeysen eminim sende ağlıyorsun."

Yine efkarlı geceler.. :smoking1-onion-head-emoticon:

Spoiler

3. Sweet dreams are made of this Who am I to disagree? I travel the world And the seven seas, Everybody's looking for something. :angel2-onion-head-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. slimjack

slimjack

Orjinal klibi öyle de ben bu remix'i dinliyorum bu aralar çok hoşuma giiyor :D

Spoiler

3. Gallardo

Gallardo

Benim aklıma bu geliyor.

Spoiler

4. slimjack
  4. Vay be şöyle bir üyelik tarihimi gördümde nerdeyse 8 sene olmuş. 2012 sen ne güzel bir seneydin öyle, yakıyım birtane.. :smoking1-onion-head-emoticon:

1. Singularity

Singularity

sanırım herkesin siteye bakıp iç çekme haftaları 

2. slimjack

slimjack

Galiba kanka, uzun bir zaman sonra bir girip bakıyım dedim kayıt tarihimi görünce hatıralar canlanıyor işte :)

5. Karakter tarlasında karakteri bitmemiş insanlar hakkında ne düşünülür sen söyle bakalım sevgili dost :)

1. Perfectum

Perfectum

Genel anlamda düşünürsek nasıl ham ürünün hasatı yapılmıyorsa veya yemiyorsak aynı şekilde karakteri gelişmemiş, toy insanlara da biraz anlayış ile yaklaşmamız gerekiyor diye düşünüyorum ben. Ama seziyorum ki karaktersizlikten kastın başka. O insanlara karşı çözüm bulmakta bende zorlanıyorum.

6. "Sabret sonu aynı değil! Söylüyorum. Dinle, rüyaların her gün aynı, Olmayacak! Şimdi vazgeçersen geriye döneceksin, Gitme! Kaybedince daha çok seveceksin Biliyorum, hiç bir anlamı yok: Yokluğunda, yokluğunda, yokluğunda... " :smoking1-onion-head-emoticon:

7. "Biraz Dur Başucumda Kan Ter Kalmışım Uçurumda Azrail Göz Kırpsa, Ecel Bize Kucak Açsa.."

Açan mı bizede bi kucak :/

8. Herkesin yeni yılı kutlu olsun. Nice mutlu, sağlıklı yıllara.. :)

9. Hem lanetim hem vazgeçilmez, hem dostum hem düşman, hem yoldaşım hem derttaş. Bilin bakalım ben kimim?

10. Şu kasvetli kış mevsiminde beni mutlu eden yegane şey sonunda gerçekleşti. Özelliklede yağarken insana havanın yumaşıdığını hissettirmesi harikulade bir his.. :)

11. Bekle beni Ankara ben geliyorum :bike-onion-head-emoticon:

12. Yine geldik sabah sabah :(

13. Okulda sınav işte sınav bu nedir ya :( Sınavlardan kurtuluş yok muuuuu?? Hayatın kendisi sınav demeyin keserim :bled2-onion-head-emoticon:

14. Çok mu fazla smiley oldu bu forumda ya. Ben bunu yapınca ":)" gene smiley olsun istiyom ya bizim forumun smileyleri nereye gitti ? İki saat kategoriden smiley seçiyorum ya :'(

15. Slm Bleach lover :) Profilin güzelmiş, fon müziği duygulandırdı doğrusu söylemeden geçemeyeceğim. Nostalji yaşadım bir an :D

2. slimjack

slimjack

Aynen ama klasik Bleach işte naparsın :D Yalnız bu sefer düşman çok güçlü bilmiyorum sonu nereye varacak :) Gördüğün zaman sende hak vericeksin Aizen filan hak getire..

3. Black Angel

Black Angel

İchigo hollow dönüşümü yapar gene yener :)

4. slimjack

slimjack

olabilir bakalım görücez :)

16. Sonunda bitti.. Doğum günümde evde olmak gibisi yok :)

17. Doğum günün kutlu olsun nice senelere... :)

18. Doğum günün kutlu olsun nice senelere... :)

19. Doğum günün kutlu olsun nice senelere... :)

20. Sevgili forumdaşlar askerliğim sebebiyle bir süreliğine aranızdan ayrılıyorum. İstemeden kalbinizi kırdıysam affola :) Hakkınızı helal edin benden yana hakkım hepinize helaldir. Hoşça kalın.. ;)

21. Mutluluk.. Acaba yakalayabilecekmiyim seni ? Uzun zamandır peşinden koşuyorum, sanki yorulmuş gibiyim...

22. Bayramınız mübarek olsun :)

23. Lol'cüler bu kod adı şeysinde launcher'de çalan müzik sağlam değilmi ya :D

2. slimjack

slimjack

Jinx güzel ya ona bişey demiyom adamlar şarkı bestelemişler resmen :D

3. houston

houston

Riot riot riot <3 her ne kadar söylensekte reportlasakta

4. kawaii kereste

kawaii kereste

ben en çok Lucian'ın müziğini sevmiştim

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.