Jump to content

slimjack

Üyeler
  • İçerik sayısı

933
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum güncellemeleri bölümüne slimjack kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Mutluluk.. Acaba yakalayabilecekmiyim seni ? Uzun zamandır peşinden koşuyorum, sanki yorulmuş gibiyim...

2. Ohh.. sonunda geri geldim evim evim güzel evim sınırsız internetim...

3. Omg.. :O Warcraft filminin fragmanı internete sızdırılmış sadece 40sn'lik birşey ama bayağı güzel bir film olacağa benziyor :) http://www.izlesene.com/video/warcraft-fragmani-sizdirilmis-versiyonu/8782094

4. Rüyamda Rias Gremory'i gördüm Rias fanları çatlasın!! :)

1. Wichin Smutellası MiYeon

Wichin Smutellası MiYeon

Sugoiiiiiiii desuuuuuu . Bende göysem keşkeeeğ :D şanslı master ^-^

2. slimjack
    3. Lynx

Lynx

Kuscam şimdi yeter. :D

5. Saat daha 21'e gelmesine rağmen burgerking bomboş :O Burası başkent yaw :S Saat 11'den sonra otobüa metro seferleri biten bir şehirden ne bekliyorsunki..

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. slimjack

slimjack

Yok biz bikere gece 2 miydi neydi misafirlikten dönüyorduk bostancı tarafında vardı dolmuşlar :) gerçi taxi dolmuş onlar ama olsun taksi kadar tutmuyor :)

3. Rosiecy

Rosiecy

" gece 4 te taksimden fikirtepedeki evime yani anadolu yakasına gelmişliğim vardır" woawwww :D iyi ölmemişsin :D

4. Barış

Barış

fikirtepenin namı eskilerden geliyor, şu an öyle değil üniversite öğrencileri medenileştirmiş orayı, ben ayrılalı 1 sene oldu ordan gerçi şuan ama şuan yeniilenme olduğu için daha da bi güvenlidir. iç kesimlerini bilmem ama biz cadde üzerinde kalıyorduk iç taraflar biraz daha eskiler gibidir.

6. Şerefin ve onurun olmadığı bir savaş kazansanda kaybetsende sıkıcıdır..

7. Sevgili forumdaşlar askerliğim sebebiyle bir süreliğine aranızdan ayrılıyorum. İstemeden kalbinizi kırdıysam affola :) Hakkınızı helal edin benden yana hakkım hepinize helaldir. Hoşça kalın.. ;)

8. Şuan forumda kendimi eski çağlarda kalmış bir vampir gibi hissediyorum. Herkes değişmiş lan tanıdıklarımda admin zaten :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. yanki_99

yanki_99

OOOOO abimiz buradaymış

3. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

O slim hoş geldin ya görüşemedik uzun zamandır :)

4. slimjack

slimjack

Yorumlarımı yeni gördüm ya profilime şöyle detaylı bakmayalı bayağı olmuş :S Amygirl seni unuturmuyum heç :D (profil resmini değiştirmezsen olabilir gerçi :P) Sangeetha kardeş, değişim bile kendini sürekli olarak yenilediğine göre bence değişmeyen tek şey yeniliktir ;) Yankiiii.. nabiyon lem :) Olm bi sen bide ben normal üye kalmışız şu forumda :D Are-you-sure seni tanıyamadım kardeşim gomen, Nick'ini değiştirmişin sanırım :)

9. Telefonu çat diye yüzüme kapamış kadar oldu... :(

10. TürkAnime TV Oyun severler kulüp üyelerine duyurulur akşam 7'de toplantı yapacağız herkesi bekliyoruz.. :)

11. Ulan Momonga ne ballı adamsın.. :D Dmmo-Rpg türü oyunlar gelsin artık.. :(

12. Yapılan toplantı sonucu mmorpg olarak Aion'u seçtik arkadaşlar ırk olarak Asmodian açıyoruz duyurulur.. )

13. Yine şehit, yine şehit haber izlemek istemiyorum artık.. :(

14. Zafer aslında yenilenin acılarıyla ödenen bir suçtur..

1. LeornKayn

LeornKayn

Bu yüzden eşitlik candır...eşitlik beraberliktir...beraberlik kazanan yada kaybedinin olmadığını gösterir...beraberlik birliktir...beraberlik dengedir...denge her şeydir...

2. slimjack

slimjack

Aynen kardeşim bu duruma getirilebilecek en güzel yorum budur :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.