Jump to content

Haruka

Üyeler
  • İçerik sayısı

1062
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İletiler bölümüne Haruka kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Vay anasını sayın seyirciler ne günde doğmuşum. B) Sağol may lav. :wub: Onlar da adamı hasta etmesinler düzgün davransınlar o zaman ben ne yapayım gelip üstüme yürüdü geri mi çekilseydim ben de onun üstüne yürüdüm yine olsa yine yürürüm. :ph34r: Tamam ben ederim ama sen de et sağlam olsun. :P ne unuttun ki acabağğ? :angry: Tişörtler en kısa sürede yapılmalı da bunu neden burada söylüyorum bilmiyorum hadi resim bulmaya may diyır. :D

2. Dün okumuştum bu haberi sanırım Tv Tokyo Gintama ve Bleach'in bitişi ardından baya izleyici kaybetmiş o yüzden gintama'nın yeni sezonunu erkene çekmişler

İyi olmuş sürünsün köpekler bir anda güzelim animeleri bitirirlerse öyle olur. :ph34r: Ben de gördüm bu haberi tabi görünce mutlu oldum da ben zaten ancak önümüzdeki yaz izleyebileceğim. :D Teşekkürler bilgi için. :)

3. isim: shockwave

çağrılış: cehennemdeki dalgaların sesine kulak ver hepsi param parça yapabilir ve etrafında one piecedeki lawın halkasına benzer bir şey çıkar

özelliği: istediğin insanı anında paran parça yapabilirsin :D

Bence böyle olmasın yani sonuçta karşındaki adamı tek hareketle paramparça edersen dövüşemezsin, dövüşemezsen eğlenemezsin. ^_^ Öhöm evet ben 11. takıma girmek istiyorum Zarakiyle birlikte milleti gebertmek istiyorum. :ph34r: Bir ara bankaim ne olsun diye düşüneceğim o zaman ben de yazarım buraya. :D

4. Bunları eklemek için çok çabaladım ama diğer başlığa bir türlü koyamadım. Bu arada bunu Ezgi yazıyor bilginize. :D

Byakuya

Resmi ekleyen

Renji

Resmi ekleyen

Matsumoto

Resmi ekleyen

Gin

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Matsumoto-Gin

Resmi ekleyen

Yoruichi-Urahara

Resmi ekleyen

Nobu

Resmi ekleyen

Nobu-Nakao

Resmi ekleyen

Otani

Resmi ekleyen

Pc mi bozuldu anlamadım ki arkadaş bir türlü resim halinde yükleyemiyorum şu resimleri. Artık bakmak isteyen iki tık yapsın yapacak birşey yok. :D

Edit: Ben Seher. :D Ezgi resimleri yüklemeyi beceremedi, beceriksiz. :P Neyse sağolsun uğraştı teşekkürler may lav. :wub:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.