Jump to content

Mutaika

Üyeler
  • İçerik sayısı

65
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İletiler bölümüne Mutaika kullanıcısının eklediği dosyalar

1. tutturuuu, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben tutturuyum :D Forumu uzun süre stalkadım sonra canım sıkıldı hesap açtım bununla tanınıyorum daha önce konuşmadığım forum sakinleriyle konuştukça mutlu oluyorum mesela şimdi...Sonra mutluluğa alışıp salgıladığım dopamin azalıyor ama yine kendini koruyor al bu bilgiyi naparsan yap  :D

Duydum ki 50 yaşındaymışsın sana nası hitap edeyim amca demekten başka:D

Öncelikle çok güzel bir nickin var, uzun süre ne zaman? Hatırladığın en eski muhabbet ne mesela :D 

50 mi?!?!_ demek ki o kadar eski değilsin 50a haöö ne? 

2. pegasusejder, 47 dakika önce tarihinde yazdı:

Naber vefasız arkadaşım, nerelerdeydin, neler yapıyordun anlat bakalım.

Öncelikle bana söz hakkı verdiğin için teşekkürler :D Kısaca üni hastalık karantina operatör sıkıntısı (yine) ve format

Gorjek, 27 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoşgeldin, nasılsın? Çocuklar falan iyilermi?

Hoş buldum, iyiyim de çocuklar falan derken neden bahsettiğini anlayamıyorum ne çocuğu?

tutturuuu, 27 dakika önce tarihinde yazdı:

Tutturuuuuu!

Oh tam geldim site kasıyor

@Mutaika bi girdim foruma ... inanamiyorum sen bile ileti atmışsın :D İyi denk geldi nabersin amca gelmişken bize  bi hayat dersi ver

Ben bile mi? Sen kimsin bu arada :D  amca mı, ne amcası? neyden bahsediyorsan ya hiç anlayamıyorum, ben amca falan değilim.

3. pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Senin oğlan büyüdü de hesap mı açtı yoksa :D 

Yav kendini ifşa etmedi diye neyse ya :D

Gorjek, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Değişik rivayetler var :D

O rivayetler sonunda ben 40 yaşında ama aynı zamanda 8 ve 15 yaşında da olan, Ankara üniversitesinde okuyan 2 tane çocuğu olan ve forumda zamanında evlenmiş birinin çocuğu olan biriyim

4. pegasusejder, 48 dakika önce tarihinde yazdı:

Onun yerine sabah selam ver :)

Online gözükmeyi kapatabilsen bile benim güçlerim karşısında duramazsın :)

:(

Beytize, 29 dakika önce tarihinde yazdı:

dangonun tadını mı dango ailesini mi seven az nasıl ya dangolar sevilmez mi :0 lisede defterim kenarları dangolarla dolardı sıkıldıkça yuvarlak ve iki çizgi dango yapardım güzel günlerdi >-< büyük ihtimalle düşündüğün gibidir :D

çoğu kişi büyük koyabiliyor onu da anlamıyorum nasıl o boyuta sığıyor _-_

"Dango kim sevmez" yazmak istemiştim :D Ben ne yazmışım öyle ya neyse.  Dangonun şarkısı da çok iyidir :D

Spoiler

Peki Aşk Meşk Zuraa nedir?

5. Beytize, 18 saat önce tarihinde yazdı:

aynen o elimdeki gifleri ayarlayamadığımdan boyutu uyan sevdiğim bir şey koymak istedim öyle kaldı daha da uğraşmadım :D

İçeriği Gizle

dango ailesini telefonumda annemin arama profilinede koymuştum ortaokulda kendimi uyutmak için dango ninniside söylerdim dangoları çok severim :wow1-onion-head-emoticon:

yok ya cidden o genç ruhumu özlüyorum bazen içim yaşlı ve buruşmuş _-_ 

Şu boyut işini ben de ayarlayamıyorum maalesef

Dango kimse sevmez ama senin gifindeki mavi dango Okazaki'ye pembeyi Nagisa'ya benzetiyorum :D o küçük olanda belli

pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Gene @Mutaika'nın foruma girdiği ama selam vermek için ilham bulamadığı bir gün...

Sonra niye sinirleniyor oluyorum...

"Sabah selam veremedim gomen" yazacaktım ama çoktan vurulmaya başlamışım neyse yapacak bir şey 

:hi-onion-head-emoticon:

Spoiler

:cheer3-onion-head-emoticon: şu online gözükmemeyi buluyumda iyi olur

6. Beytize, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

bu gün şok üstüne şok yaşıyoruz :D

25, 26 fln bekliyordun sanırım :P küçüğüm sanırım cidden senden asjkdjklsjdkljsljd şaka gibi bir durumun içindeyiz :D

yaşlandım 4 senede üni ruhumu emdi -,-

23 ila 25 arası bir şey bekliyordum ,yok küçük değilsin :D

Bu arada imzandaki Clannad dango gif değil mi?

Olsun senin ruhun bence hala yaşınla aynı işte moral konuşması ne diyebilirim ki aynı kaderi paylaşıyorken

7. Gorjek, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

@Mutaika @pegasusejder şimdi oda arkadaşı falan çıkıyomuşunuz :D

Değiliz :D

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

yok maalesef ben ondan büyüğüm ve ailemle kalıyorum :D ama burada bir ara biri birinin kardeşi çıkmıştı :D

Ben de ailem ile kalıyorum şu an

heymely, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlar forumdaşlarım

Selam hoş geldin

Beytize, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

gizem işin içinde ve sende bırakın yahu başka bir şey konuşalım demediğin müddetçe uzar :D

ben bu durumdan emin değilim küçük bile olabilirim .d 99luyum ben :yeah-crazy-rabbit-emoticon:ruhum 65 :D

Ben dedim ama hiçbir şeye yaramadı :D Hatta tekrar konuyu değiştirmeye çalışayım: Arkadaşlar sonumuz ne olacak?

Ne? Ben seni daha büyük sanıyordum neyse sıkıntı yok, ruh 65 ne ya :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.