Jump to content

FeyoChama

Üyeler
  • İçerik sayısı

129
  • Son ziyareti

FeyoChama kullanıcısının paylaşımları

1. ellerine sağlık harika bir inceleme olmuş ^^ ben üniversiteye hazırlandığım için kitap okuyamıyorum uzun zamandır ama kazanınca hobilerime daha çok ağırlık vereceğim
  2. FeyoChama

Merhaba ben Chika-Pi :)

hoşgeldinnnn merhabaa benim favori animelerim gintama, higurashi when they cry, umineko when they cry, monogatari serisi, danganronpa, madoka magica
  3. FeyoChama

Merhaba aranıza yeni katıldım

ben katılalı baya oldu ama selam verildiğini şuan öğrendim yani ben de geciktim baya sanırım versem mi ki selam lksdklds hoşgeldin bu aradaa
  4. FeyoChama

Merhaba çizimlerime bir bakabilir misiniz

teşekkür ederim <3 hmm olur bi bakayım ne çizmişim lkdskls buradan atamadım çünkü resim 3 mb filandı o yüzden özelden mesaj olarak attım. bakıp buradan cevap verebilirsin^^ bakmadan önce hazır ol ama çünkü çok kötü lkdklfdklf
  5. bir şey itiraf edeceğim lkdkld ben seni kız sanmıştım erkekmişsin
  6. herkese iyi geceler, şimdi uyumam lazım. yarın konuşuruz.
  7. teşekkür ederimm
  8. ingilizce öğrensem de ben de üniversiteye gidebilsem artık keşke.. :D
  9. ben de diyorum acaba yazanlar nereye yazmışlar bu kadar diye :D ben de yazayım diyorum ama yazacak pek bir şey olmuyor genelde.
  10. aslında bütün karakterler iyi yaa karar vermek çok zor.. sunohara çokk komikti :D bu arada ben de japonca öğretmenliği okumak istiyorum çanakkalede (bölüm öğretmenlik ama mezun olunca mütercüman olacağım lkdklsk) ama şuan mezuna kaldım, ingilizce öğrenmeye çalışıyorum :'
  11. bu arada angel beats diye bir anime var ve onu clannadla aynı kişi yapmış galiba. sen izledin mi? konusu da güzel duruyr hem kısa. benim seveceğim türde bir şey mi? özellikle beyaz saçlı kuudere karakter için izleyeceğim ldsklkl kuuderelere zaafım var..
  12. ay evet çokk tatlıı. keşke aile olarak daha fazla görseydik
  13. rica ederimm iyi izlemeler^^
  14. clannad'dan favorin kim? benim nagisa. fuko da çok tatlıydı(adı buydu sanırım)
  15. çok teşekkür ederim yeni öğrendim :3 3 gün önce hesabıma imza koyayım diye 1.5 saat boyunca boyutlara uygun düzgün bir şey aramıştım sonunda buldum diye imza yerine girdiğimde, 150 ileti tamamlamam gerektiğini gördüm. daha çok yolum var.. sdddfdf
  16. (normalde uzun ve ayrıntılı anlatırım anime önerince ama sıkmamak için elimden geldiğince kısa anlatmaya çalışacağım.) bu animenin adı higurashi when they cry(higurashi no naku koro ni). aslında görsel roman. hatta steamde var. görsel romandan animeye uyarlanmış. (aynı yapımcının umineko when they cry ve ciconia when they cry diye oyunları da var. umineko'nun ilk yarısının animesi var hatta). bu anime korku, psikoloji, gerilim animesi filan. doki doki literature club oynadın mı bilmiyorum ama büyük ihtimalle duymuşsundur. onda her şey sevimli ve normal başlayıp sonradan korkunç oluyordu. (karakterlere alıştırdıktan sonra aniden korkutmak, iyi bir yöntem bence.) bu animede de öyle yapıyor ama 4 bölümde bir baştan başlıyor. bazı insanlar neden baştan başladı diye bırakıyor o yüzden açıklayayım. loop var. yani ölünce baştan doğan bir karakter var ve amacı cinayetleri durdurmak ama kim olduğunu söylemeyeceğim heyecanı kaçmasın diye. ilk sezonda soru sorup merak ediyorsun. 2. sezonda(kai) sorularının cevabını alıp, olaylar arkasındaki gerçeği öğreniyorsun. sonra bunun devamları da var kısa kısa. ova gibi bir şey. onları da izleyebilirsin. sonra uminekoyu izleyip, higurashinin gou sezonunu izlemen lazım. çünkü umineko ve higurashinin bağlantılı olduğu hakkında teoriler var bu yüzden uminekoyu izlersen higurashi gou'yu daha iyi anlarsın. çoğu kişi gou'yu remake yada alternatif filan sanıyor izlemiyor ama aslında devamı. özellikle 14. bölümden sonra devam ediyor. yakında da sotsu diye sezonu çıkacak. herhalde higurashideki hikaye bittikten sonra umineko'ya 2. sezon çıkarırlar. bu arada uzun ve ayrıntılı yazmayacam demiştim ama yine öyle oldu ya.. bu alışkanlığımdan kurtulmam lazım dlkdkslds
  17. clannad ve zankyou no terrorü ben de izlemiştim. fmabı daha 10 bölüm izledim, diğer dediklerin de istek listemde lkdkldsd ben galiba animelerde baya seçiciyim çünkü destan yazmışım, özellikle seninkiyle kıyaslayınca çok uzun duruyor. peki anime önerisi filan ister misin? yada benim izleyip senin izlemediğin anime varsa sorabilirsin nasıl bir şey diye, anlatırım ben de.
  18. kolay gelsin afiyet olsun ben de yaptım :D sanırım sen baya uzun zamandır üyesin. ben yeni oldum sayılır ldkldsd nasıl level atlanıyor acaba?
  19. cevap verdiğin için teşekkür ederim , daha iyi bilgilendim şimdi^^ hmm. şimdi öylesine nette geziniyordum işsizlik yapıp. iyiyim teşekkür ederim sen nasılsın?
  20. FeyoChama

Çağrışım Oyunu

hiç izlemediğim bir tür o yüzden bilemedim kldkldkld benim kelimelerim: loop, hastalık, cinayet, oyun, klüp
  21. sen ne tarz animeler seversin?
  22. erkeksi animeler severim. slice of life, romantizm, yuri, yaoi, ecchi, hentai, harem olmayan animeler severim. shounen-seinen yani genellikle. tür olarak da komedi, aksiyon, gizem, korku, psikolojik, gerilim, dram, bilim kurgu, fantastik filan. bunlar bir arada olsa da olur ama hepsi olmasa da olur. romantizm az olursa severim. ama eski çizimler de pek hoşuma gitmiyor o yüzden genelde yeni çizimli animeleri izliyorum. savaş animasyonları ve derin hikaye, iyi kurgu. özgünlük, sıradışı "karizmatik, tatlı yada havalı" karakterler benim için önemli. bir de sevdiğim animeleri söyleyeyim, daha iyi anlarsın ne tür sevdiğimi: gintama, higurashi, umineko, monogatari, danganronpa, kakegurui(bunun henüz animesini izlemedim ama live action olarak izledim), modoka magica falan izlediklerimden. narutoyu, death note'u da bitirmiştim onlar da güzel.
  23. doraemon, pokemon, tsubasa, sailor moon, beyblade, monsuno, şeker kız candy, digimon, victory(ginga e) kickoff.. bunlar geldi şuan aklıma lkdksdl aa bir de yumurcakta sefiller kitabının animesi vardı, onu da çizgi film diye izliyordum.
  24. ilk defa buraya yazıyorum. sohbet falan edelim sslksdl ne konuşuluyor bilmiyorum ama gintama konuşabilirim ben. yada diğer izlediğim animeleri.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.