Jump to content

hcancu

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    hcancu reacted to Mileydi in Neden artık anime izlerken eski zevki alamıyorum?   
    Her yeni sezonda hiç olma ise bir tane amiral seri mutlaka vardır, bazı yıllar bu sayı çok olurken bazı yıllar az olabiliyor, animlerden zevk almak birazda doygunluğa bağlı bence. Üst üste fazla seri izlemek, aynı türler arasına sıkışıp kalmak gibi bir çok sebebi olabilir. Bende de dönem dönem oluyor ne izlesem tat vermiyor, bu gibi durumlarda açıyor manga okuyorum veya tamamen farklı bir şeye yönelip anime doygunluğumu azaltmaya çalışıyorum ve işe yarıyor. Bahsettiğin seriler zaten tüm anime severlerin kabul ettiği gayet başarılı yapımlar. Mesela yakın geçmiş dönem yapımlarında Violet Evergarden, Koi wa Ameagari no You ni, Gakuen Babysitters, Megalo Box, Tada-kun wa Koi wo Shinai, Golden Kamuy gibi bir çok izlemesi keyifli seri sayabilirim, devam sezonları olan serilerden bahsetmiyorum bile. 
    Anime izlerken kıyas yapmak da izleme zevkini düşüren başka bir konu,  zaten %100 orjinal bir seri bulmak artık imkansız bu yüzden seriyi kendi içinde artıları ve eksileri ile değerlendirip ona göre izlemek daha verimli olacaktır kanaatindeyim.
  2. Beğen
    hcancu reacted to Amygirl in Selamlarr :)   
    Hoş geldin Can 
  3. Beğen
    hcancu reacted to Zorojuro in Selamlarr :)   
    Neredeyse aynı kafadayız bende 4-5 yaşlarındayken Pokemon ile başlamıştım. Tabii o zamanlar animenin ne olduğunu bilmezdim, çizgi film sanardım. Orta okuldayken Bleach ve Naruto ile tam manasıyla anime izlemeye başladım. Anime candır.
  4. Beğen
    hcancu reacted to furkangulerr06 in Selamlarr :)   
    hoşgeldin can forum baya iyidir arkadaşlar bile edinebilirsin umarım eğlenirsin

5. Beğen
    hcancu reacted to Mutaika in Selamlarr :)   
    Hoş geldin Can, umarım forumdayken eğlenirsin 
  6. Beğen
    hcancu reacted to Jastett in Power Up İçeren Anime Önerileri   
    dostum eğer bu listeden izlicecksen ne olursa olsun tate no yuusha-1 tensei slime-2 sırada olsun fark etmiyor 2 sinide en üst sıraya al ve ilk izleyeceklerin bunlar olsun beğeneceğine eminim <3 
  7. Beğen
    hcancu reacted to pegasusejder in Power Up İçeren Anime Önerileri   
    Overlord
    Hataraku maou-sama
    Tate no yuusha
    Itai no wa Iya nano de Bougyoryoku ni Kyokufuri Shitai to Omoimasu.
    No Game No Life
    One Outs
    Shouko no Altair
    Tensei shitara Slime Datta Ken

ben yinede bi şunları yazayım :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.