Jump to content

0nLin3

Üyeler
  • İçerik sayısı

1043
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

İletiler bölümüne 0nLin3 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 5d19mA.jpg

En uzun isimli karakteri istiyorum.

Bundan daha uzun olsun mümkünse  "Louise Françoise Le Blanc de La Valliére"

Dayanamadım bunu mutlaka koymam lazım :D

Animenin adı Servant x Service. Ana karakterin ailesi ellerinde popüler isimler listesi ile çocuklarının ismini kaydettirmeye gidiyor. Kararsız düşünürken memur "Neden hepsi olmasın?" diyor ve ortaya bu çıkıyor. (Not: Bu daha tam ismi bile değil, Tanıtım sayfalarında bile üç nokta ile yazılıyor ismi :D )

43920.jpg

hiç konuya girmeyen ona takılanları lafla rezil eden erkek cool karakter ^^

Hiç konuya girmeyen, laf, ve cool deyince aklıma ilk gelen bu.

Hikigaya-hachiman-oregairu.jpg

2. 4gyGQ0.jpg

Banada bi ayağı çukurda birini bulun bakalım.

Zetsubou sensei :P

İp + İlaç + tüp + elektrikli sandalye + benzin + bıçak. Kafasına bağlı olanlar da havai fişek.

Itoshiki.Nozomu.full.1080801.jpg

Şimdi bana en şanssız karakteri bulun, mümkünse en şanssız anında :D

3. Vali Lucifer 

Bu kim

n70QnR.png

Tam ismini hatırlamıyorum ama erkek uşak kılığına giren kız değil miydi bu? Hani şu sağlam yumruk atan. Animenin adı Mayo Chiki olması lazım.

Haydi bu ikisini bulun :D Aynı seridenler.

La5l9z.jpg

4. On 18.06.2015 at 23:05, anes yazdı:

Çılgın bir bilim adamı birkaç kişiyi zorla toplamış mucitçilik oynuyolar. Sonra mikrodalga fırını zaman makinesine dönüştürüyolar. Başlıyolar onunla oynamaya gel zaman git zaman, o paralel evren senin bu paralel evren benim derken maceralar maceralar...

Spoiler

Steins%3BGate.600.1097371.jpg

Mikrodalgaya muz koyarken kahkaha atan adam diye anlatsaydın daha iyi olurdu :D

Dolaşırken bunu buldum, tam konuya uygun

Spoiler

a4LKWmQ_460s_v1.jpg

5. hangi tanrı. soyluların kendilerini tanrı gibi gördüklerini düşünürsek belki tenryuubito'lara vurgu yapıyordur.Eğer öyle değilse ve normal tanrı gibi ifade ediyorsa olumsuz bi anlam çıkıyor ben D'yi böyle hayal etmemiştim hiç.

Biliyorsun ki Chuunibyou kültüründe kötü olan şey, iyidir :D Ana karakterimizin teknik olarak aranan azılı bir korsan olduğunu da unutmayalım. Zaten büyük ihtimal imgesel olarak kullanıyorlar kelimeyi.

6. Bir ara ben de Nightcore yapıyordum. Müzik için doğru tonu bulmak bir baş ağrısı olsa da, asıl büyük baş ağrısı ona uygun resim seçmekti :D Müziği yapmam yarım saat sürüyorsa resmi seçmem iki saat sürüyordu. Çoğu kişi şarkıları kenarda gözüken küçük resimleri ile seçtiği için resmi düzgün seçemezsen şarkı süper olsa bile pek bakan olmuyor. Daha sonra üşengeçlikten bırakmıştım. Bu ikisi en başarılı şarkılarımdı izlenme açısından:

https://www.youtube.com/watch?v=qWdks_Fa_7s

7. Aozora çeviri grubundan tekrar merhabalar,

Bir iki gelişmeyi haber verelim dedik,öncelikle Arifureta'yı çıkaracağımıza yönelik daha önce bir kaç duyuru yapmıştık bu iptal,lightnovelturkce grubundadır seri.

Bir diğer haber World Gate Online çevirilmeye başladı,isme tıklarsanız direk linke gidebilirsiniz.

Son olarak Kore Light Novel serisi olan 'ARK'a grubumuz tarafından el atılmıştır,NightTheFox çevirmeye karar verdi kendisine tekrar teşekkürler.Haftaya bu seriyi de sitemizden okuyabilirsiniz,bekleriz.

http://novel-aozora.blogspot.com.tr

Daha önce çeviriler ile ilgili konuşmalar olduğunu WGO yazarına haber verdiğimde havalara uçmuş, o gaz ile iki saat sonra yeni bölüm çıkarmıştı :D Benden haber bekliyordu en son, haber vereyim ona hemen.

8. okul__.jpg

Not: Üst tarafında ve sağında iki lise daha var. Çaprazda da sanırım ilk okul vardı. Solda biraz üstte de üniversite kampüsü var.

Bizim lise zombi istilasında çok iyi olur, bahçesinde beş çeşit erik saymayı başardık, yenidünya, portakal, mandalin, dut filan da var :D Birde büyük alışveriş merkezine yakın. Ama tek bir sorun var. Ben olsam alacaklarım:

Tadilattan kalan borulardan biri, ilk yardım çantası ve okul müdürü. Yeni binaları cam yapmanın pek de iyi bir fikir olmadığını fark ettiğinde yüzündeki ifadeyi görmek istiyorum :P

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.