Jump to content

Akame777

Üyeler
  • İçerik sayısı

73
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Akame777 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende bazen başındaki eksi işaretini falan görmüyorum yardırıp gidiyorum :D 

Spartacus diye bir kitap var daha yeni okudum hatta incelemesini yaptım. Orada da Spartacus kurallarla bir şehir kuruyor sonra bütün hepsini bozup yoluna devam ediyor (gerçi sebepleri var ve arkasında ki topluluğu da yanına alıyor)

Ben bir zamanlar buralardan gitmiştim temenni ama zorla getirdiler :/ Bakalım bu sefer öyle bir durum olur mu?

Pika-sama, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Beyaz eşya mı bu? öyleyse bende alayım bir tane :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Kardeşin de alırsa ikincisi %50 indirim :D 

Spartacus ' u görmüştüm . % 50 fazla değil mi ? Yine zorla getiririz merak etme :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

2. pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Burada kuralları ben koyarım :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Dikkat eksikliği bende de var ya çok sinir bozucu bir durum :/

Gerçekten çok sinir bozucu orada topla yazıyor ben çarp diye okuyorum :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Tamam ama kuralları koyanın da kurallara uyması gerek bırakmıyoruz seni pega abi daha garanti süren geçmedi belki 1 yüzyıl daha süren var. İADE KABUL EDİLMEZ !!!!!

3. pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Öyle olursa zaten sessizce burayı terk edip gideceğim :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Akame777, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

yaparsı merak etme hayat böyle tek yapabileceğimiz şey daha çok çalışmak ( ve hiç çalışmaz ) 

İnşallah yapacağız bakalım :)) Senin matematiğe de bir el atalım istersen :ahaaah-onion-head-emoticon:

Terk etmek diye bir şey olamaz kurallara aykırı ve matematiğim o kadar kötü değil yanlışlarım dikkat eksikliğinden çözüm varsa lütfennnn 

4. tutturuuu, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Tutturuuuu !

Arkadaşlar gerek neverlandda gerek love is war da gerek de  Munou na Nana animelerinde olduğu gibi karkateler arasında gizli çatışma olan gizliden gizliye plan kurmalar... karakterlerin iç piskolojisinin yansıtılması gibi animeleri onerecek var mı 

Ecchi harem +18 shounen ai shoujo ai yaoi fln olmasın işte yani göze batan şeyler olmasın 

Şimdiden teşekkür ederim sayın Mekan sahipleri !

Şu anlık sadece classroom of elite aklıma geldi 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.