Jump to content

MikasaWithInTheFire

Kayıtlı Üye
  • Content Count

239
  • Last visited

• Days Won

5

MikasaWithInTheFire last won the day on November 30 2020

MikasaWithInTheFire had the most liked content!

About MikasaWithInTheFire

• Rank
    Level 2

İletişim Yöntemi

• AIM
    😞

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

3,281 profile views
  1. Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus sana da sınavında başarılar dilerim. Kendine iyi bak. @heymely moderatorlükte ve okulunda başarılar dilerim. Umarım kolayca mezun olursun. @KaladinStormblessed daha çok konuşmaya fırsatımız olur inşallah abi. Kendine iyi bak. @KRHerusaizu sana da başarılar, kendine iyi bak. Tekrar görüşmek dileğiyle @BURUN yarım kalan kekik tarhun kapışmasını unutmayacağım İlk amacım o kapışmayı sonladırmak
  2. Bizde d eöyle, en küçük benim. Bir şeyi ben yapsam bile ablamgil ya da abime kalıyor Hahah olabilir.
  3. Makine müh. , yani onlar arasında 3ü arasında da orta yolu bulan ben oluyorum :D
  4. Yani genel anlamda kimseden pek bahsetmedim ama konu açılmamış da olabilir. 5.5 yaş var aramızda. Okuyor, arada bana bulaşıyor
  5. Evet, bir şeyi yapmak için istekli olmak lazım.
  6. 2 ablam var, 1 de abim. Evet anlaşıyoruz, arada ufak sürtüşmeler olsa da Genelde aramız iyidir. Siz de durumlar nasıl? Hep küçük kardeş istemişimdir Sonra ortaokula geçince vazgeçmiştim, herkes kardeşinden şikayetçiydi..
  7. Boşuna kaçış üstatlarının yanına varmadık :D
  8. Öyle de değil tam olarak. Bana şey deseniz kal burada, ha bire gel inadım gelir. Bir leyi kendi isteğimle yapmak, kendim aklımı kullanmak isterim. İnatçı biriyim ve emir almaktan hoşlanmıyorum. Mesela odamı toplayacağım aklımda ama annem derse ki toplasana hevesim kaçar.. 4 kardeşiz, en küçük benim. Peki sen?
  9. İvet, yani daha kısa süre verecek olursam yarım saat içinde
  10. Hayır maalesef, buraya da gelmek arada iyi oluyor. Burayı da bırakıyorum bir süre. Mecbur bu süreç böyle
  11. Kendi isteğimle kaçmak daha iyi, biri baskı kurunca inat ediyorum yapasım gelmiyor O yüzden bugün komple kaçacağım...
  12. Aynen, seviyorum geoyu aslında. Bakalım, güzel güzel halledelim. Dersler dışında başka şeylere vakit ayırıyor musun, hep ders konuştuk Abi asıl sen hoş geldin Demeyin de zaten,inanırım
  13. İyi çok şükür, umarım yarın da ağrımaz.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.