Jump to content
  • Create New...

MikasaWithInTheFire

Kayıtlı Üye
  • Content Count

224
  • Last visited

• Days Won

4

MikasaWithInTheFire last won the day on October 22

MikasaWithInTheFire had the most liked content!

About MikasaWithInTheFire

• Rank
    Level 2

İletişim Yöntemi

• AIM
    😞

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

2,156 profile views
  1. Pisi pisine gitti yavrucak :( Ve artık kaçayım ben. Görüşürüz minnah.
  2. Demek asillik kanında var, o seviyeye gelmeyi umuyorum .
  3. Çünkü sen çölüme yağ- pardon bu değildi hatlar karıştı .
  4. Fena fikir değil aslında, bir düşüneyim Hm, henüz öyle bir deneyimim olmadı, evet sltherin ve grrfindor gibiyiz.
  5. Hırsız değil miydi Bende diyom ne oluyor. Senin bir takım yeteneklerin varmış diye duydum, ortak kapıya çıkıyor Deemek slytherin ve gryffindor gibiyiz. Hm, bir şeyler öğrenmek fena olmaz aslında :D
  6. Güçlerimi nasıl kullanacağımı bana öğretecek senseimin olması güzel olur Biliyorum, biliyorum; artık LİSA olarak kabulleneceğim. İşte pega niisan sırf beni görmek için geceye kalınca olanlar oldu....
  7. O halde fevkaladenin fevkindeymişsin gibi hissetmeni sağlayacağım, dermişim. Terzinin kendine hayrı yok gomen
  8. Kendimi Niloya gibi hissetmeye başladım :) Yuvarlanıp gidiyorum, hayırlısı. Sen neler yapıyorsun? Sevindim senin adına, şimdi avcılık devam edecek o zaman sdhbczxhzx. Bu arada Lyca (lisa?) ablamız neler yapıyor öyle, duydum ki benim yeni senseim olabilir. Aynı konuda uzmanız
  9. Hoş buldum, iyiyim sen nasılsın abi? Nasılsın? İyiyim abla sen nasılsın:)
  10. Evde geçen garip konuşmalarımız;

Babam: Sen anca dizileri izle.

Ben: Evet baba dizileri (mat) izliyorum zaten.

Babam::oniondesuplz:

1. Show previous comments  3 more
    2. MikasaWithInTheFire

MikasaWithInTheFire

Biraz daha kriz geçirtmek istemedim dbxhchjc

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Eski topraklar yeni sisteme alışamayacaklar galiba :boring-crazy-rabbit-emoticon:

Bknz. Ben

4. MikasaWithInTheFire
  11. Bende iyiyim, seni gördüğüme sevindim. @pegasusejder eski sense unutma ki Z kuşağı fena. Gizli kaçma yeteneklerimi de senden üst zirveye taşımıştım:) Vee ben kaçtım görüşürüz
  12. Bu arada spoiler kutusuna yazılanı okumayan var mı? Her şekil spoiler yiyorum, her zaman açarım xbnxjc

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.