Jump to content

Gorkito

Üyeler
  • İçerik sayısı

205
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İletiler bölümüne Gorkito kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 2 saat önce, pegasusejder yazdı:

Aaa şimdi de Gorki'ciğime saldırıyor. :D "Ona ufak sürprizler yapın" tavsiyesine uymuş işte örümcek. :D 

Ooo telefonlaşmalar falan, çok hızlı yaşıyor bu gençlik. :D 

@Ari01 hakımmı yiyır pega abi.

Mesela az önce şu arkadaş bahçe kapısını açarken ufak bir sürpriz yapıp elime atladı, ama ben hiç ari gibi davranmadım:hate-crazy-rabbit-emoticon:

Spoiler

FCUI7SDWYAAWRqx?format=jpg&name=900x900

2. 20 dakika önce, Ari01 yazdı:

Yalnız bir ressam bile bu kadar iyi çizemezdi beni, nasıl başarabildin bunu? :D

Ya ama diyorum ya bööö diyerek önüme atlamıştı bir anda...

:D çok emek verdim çizerken, o yüzdendir :D

Sen her önüne fark etmeden çıkana böylemi davranıyosun, yazıklar olsun :schoolplz:

24 dakika önce, Ari01 yazdı:

Bir kere zaten örümcek @Gorkito gibi gıcıksa 1 saniye düşünmeden atardım onu. :D Benimle arkadaş olmak istediyse neden bir anda bööö diyerek önüme çıktı ki, sakin sakin dursaydı bu kadar korkmazdım zaten.

Bugün dersimiz yok, o yüzden tekrar görür müyüm bilmiyorum o kızları, ayrıca malum arkadaşımla buluşmaya ayıracağım bugünü. Yani telefon numaralarımızı falan verdik birbirimize ve hafta içi bir ara buluşup sohbet etmeyi kararlaştırdık

İçeriği Gizle

images.jpeg-349.jpg.9f545a2f004aea2dfc5c644680c8d557.jpg

Ben gıcıkmıyım beh :bled2-onion-head-emoticon: Benim kadar cana yakın insanı bulamazsın :D

Yurdunu bulurum içeriye bir kova dolusu örümcek atarım bak beni deli etme :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

3. 12 dakika önce, Kirii yazdı:

Evet belki:uhuhuh-onion-head-emoticon: Bunu dedikten sonra çözemedim ya :D Ama okulda 3 artı ve 1 soru bankası verdi hoca doğru yaptığım  için :relax1-onion-head-emoticon:

Bilmiyorum ki Pega abiye sormak lazım:confused-onion-head-emoticon:

Mezuna kalmak nasıl bir duygu :D Herkes sınava girerken sınıfı tekrar okumak çok değişik geliyor:uhuhuh-onion-head-emoticon:

sınıfı tekrar okumak yok, mezun oldum artık liseyle işim yok. Sınava çalışıyorum bu gün off günüm :D

4. 13 saat önce, Ari01 yazdı:

Ben de senden büyüğüm diyeceğim ama buna da bir bahane bulursun sen :hehe-onion-head-emoticon:

İyiyim ben de, hangi kulüplere katılsam diye düşünüyorum bu 2 gündür. Arkadaş edinmenin en kolay yollarından biri, değil mi :D Bilgisayar kulübüne katılmak istiyorum dedim bile, umarım katılabilirim. :D 

Teşekkür ederimm :wew-onion-head-emoticon:

O zaman ablamı diyim ari abla :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

12 saat önce, pegasusejder yazdı:

Hani bir vardır, bir yoktun... 

Herkes kendi adına konuşsun. :D 

Oooo Ari Hanım iş başında, inşallah istediğin gibi olur o zaman senin için. :D 

Ama aslında ben yaşamıyorum, senin bilinç altınım :D

5. 34 dakika önce, Ari01 yazdı:

Nasılsın? ^^

Haha, ay çok mutlu oldum ya :bye2-onion-head-emoticon: Ne ara o kadar çok yazmışım ki? :) Ya ama şimdi de ben kötü yollarla geçirmiş gibi oldum. :D :shock1-onion-head-emoticon:

İyi akşamlar herkese :) Nasılsınız? 

önemli olan kötü adam @BURUNu def etmiş olmamız.

şimdi yerimi verirsen mutlu olurum

Spoiler

Eg6UALKVoAAsK3g.jpg

32 dakika önce, Odradek yazdı:

Merhabaa ne kadar tek başıma konuşmayı da sevsemde sizi buralarda görmek güzel :embarrassed1-onion-head-emoticon:

İyi gecelerr bugün erkenden yatmayı deniyeceğim bakalım yarın çok dersim var :dying-onion-head-emoticon:

buraları çok boş bırakmışız...

6. 3 saat önce, Kirii yazdı:

Haha evet :pretty-onion-head-emoticon:

Bu arada sizin sınavlarınız başlıyor mu :confused-onion-head-emoticon: Benim 1-2 hafta sonra başlıcak annem şimdiden özet çıkarttırıyor imdat ya :D 2 Saattir Sosyal öğrenmeye çalışıyorum yok neymiş Osmanlı Dönemi İstanbul Fethedilişinin nedenleriymiş napayım ben ya :uhuhuh-onion-head-emoticon: Daha matematik var ama o kolay geldi nedense :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

:magic-left-crazy-rabbit-emoticon:

sınav mı, o ne demek? 

Ben mezuna kaldım sınav olmasada çalışıyom :uhuhuh-onion-head-emoticon:

22 dakika önce, lostlonginus yazdı:

Selam

selamlar:onion_emo_2_by_theg_force:

7. 2 dakika önce, pegasusejder yazdı:

BEnim arkadaşım oda arkadaşları pek sevmezdi, ben de oda arkadaşı değildim ve en iyi arkadaştık ki hala görüşürüz ve oda arkadaşlarıyla görüşmez. :D 

valla bende pek bilmiyorum ama şöyle bir düşününce insan yakın arkadaşıyla kalmak ister. 

Ablam apart tuttuğu için üniversitede ordan yola çıkıyorum.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.