Jump to content

Blastofsilent

Üyeler
  • İçerik sayısı

2
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
  2. Üzgün
  3. Beğen
  4. Beğen
  5. Beğen
  6. Beğen
    Blastofsilent reacted to savina in Yeni kurulacak siteye ekip arkadaşları   
    Bu tür konularda ilgim var bir sitede manga editörlüğü falan yapıyorum gönüllü yapabilirim sanırım zaten para almıyordum.Bazı mangaların editörlüğünü yaptığım sitede de yeni yeni bağış var. Anime ve filmlerle de ilgileniyorum ama tecrübem yok öğretmek isterseniz yaparım:)
  7. Beğen
    Blastofsilent reacted to Primses in Yeni kurulacak siteye ekip arkadaşları   
    Eğer koşullar yazılırsa, neden olmasın?

8. Beğen
    Blastofsilent reacted to yvesluw in Yeni kurulacak siteye ekip arkadaşları   
    yardımcı olabilirim bu konuda :)
  9. Beğen
    Blastofsilent got a reaction from velssr in Yeni kurulacak siteye ekip arkadaşları   
    Çeviri sitesi kurmayı planlıyoruz. Ekip arkadaşları arıyoruz, özellikle editör
    Yeni projelere imza atmak istiyoruz. Çevirisi olmayan mangaları, şarkılar, animeler, filmler vs. baştan bir site kurmak amacımız. İlgilenenleri bekliyoruz. ?
  10. Beğen
    Blastofsilent got a reaction from twelveforce in Yeni kurulacak siteye ekip arkadaşları   
    Çeviri sitesi kurmayı planlıyoruz. Ekip arkadaşları arıyoruz, özellikle editör
    Yeni projelere imza atmak istiyoruz. Çevirisi olmayan mangaları, şarkılar, animeler, filmler vs. baştan bir site kurmak amacımız. İlgilenenleri bekliyoruz. ?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.