Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

886
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Songena kullanıcısının paylaşımları

1. Songena

Tsukuyo [FC]

96. bölüme kadar dayandım hala yok. :wacko:Ne zaman tanıycam kendisini? :angry: :P
  2. Gintamanın bölüm sonları mutlu son mu trajedi mi bazen anlamıyorum. :o

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Trajikomik daha anlaşılır olur bence :D

2. Songena

Songena

Komik olduğu kesin de bazen karakterler mutlu mu yoksa ağlamak mı istiyor? :D (Ben bile zor anladım cümlemi. Yorgunluk insana neler yaptırıyor. :D )

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Animenin her an nasıl tepki vereceği belirsiz oluyor :D Birde duygusal sahnelerin sonunda değişik bir hal takınıyorlar.Bazen bilerek mi o tepkileri veriyorlar diye düşünüyorum...Bknz: Sougo Nee-san bölümü...

3. Songena

Kamisama Kiss OAD Geliyor

Ben çok semiştim animeyi. DEğişik bir konuydu ama tam konu oturmadan 13 bölümcükle sezonu kapattılar. :( Olurda bir gün manga okumaya alışabilirsen mangasını okuyacağım ilk shoujo anime. :)
  4. Songena

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum bende bunu yapabilmeyi ve rahatça anime izlemeyi istiyorum. :D
  5. Songena

FT MANGA SPOİLER !! Benden ressam olur!

Çizim hayatında başarılar diliyorum sensei . :D Güldürdün beni resimlerinle. .) Düzgün çizsen bu kadar ilgi ve istek olmazdı işi biliyosun. :D :P
  6. Burda da kutlamak için 29dk geç kalmışım. :wacko: Olsun kutlayayım yine de. :lol: :ph34r: Ölümüne bir sene daha yaklaştın nice senelere :D Gintama'yı izleye izleye sadistleştim. :D Sougo sandım kendimi böyle derken. :PDoğum günün kutlu olsun. :)
  7. Songena

SnoW_DeaD Cosplayleri (Otaku House Cosplay Idol)

Bir de Luffy Cosplay'in vardı sankim. :ph34r:
  8. Songena

İchiruki mi,İchihime mi?

Anime bitince geriye kalan ancaksa ya op ve ost dinlemek ya İchigo^nun en güçlü hali? (O konuyu da işgal ettim :D ) ya da aşk meşk işlerini konuşmak Hiç değilse Naruto gibi bir sevdiği olaydı da daha fazla konuşsaydım. :P Animedeki anılarım canlanırdı. :) Bankai diyerek az gezmedim sonuçta. :D
  9. Songena

İchiruki mi,İchihime mi?

Şimdi Renji yalnız kalsa olur ama ichigo'ya kıyamıyorum. :D Oh rahatladım. :P İchigo olmasa bile Rukia aşık. :angry: :angry: :angry:
  10. Songena

Kuroko no Basket 2. Sezonun Kesin Tarihi

Şimdi anasayfa'da ikinci sezon Görünüyor 0 bölüm olarak o listede görüp o kdar zamanını bilmeden beklerken 1 gün bile sabredemiycek hale geldim. :D Şimdi böyle diyorum ama Road to Ninja'yı bekledim. :huh: Ama Road to Ninja gibi beklentilerimin altında olmasın da 10 ay bile beklerim. (Tabi o zamana kadar beklerken kalp krizinden ölmezsem :D ) Paylaşım için teşekkürler.
  11. Songena

İchiruki mi,İchihime mi?

RenRuki dediğim için farklı düşündüğümü sanıyordum bende. Tatsuki? Ama ilk saçını düzeltelim. :D Orihime'yi hiç sevmediğim için belki ama o kızın duygularını önemsemiyorum İchigo aşık olsa olsa Rukia'ya olur. :P E Rukia da İchigo'yu seviyor zaten. Orihime demek sevenleri ayırmak olur. :D
  12. Songena

İchiruki mi,İchihime mi?

Orihime'yle dost. :P Altıncı hissin yok mu senin? :D Hisleri daha derin ama Açlık Oyunları'ndaki Katniss gibi kabullenmiyo sevdiğini pakayarou. Ama benim dediğim gibi herkes birini bulursa pembe dizi olur. Bleach batar. :D
  13. Songena

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

Bu resmi aradım da bulamamıştım. :D
  14. Songena

İchiruki mi,İchihime mi?

RenRuki'yi ben de düşündüm ama Rukia İchigo'yu seviyor. :D Bir de Ne Orihime'si yav? Onu Ulqiorra alcak. :D Hem İchigo Rukia'yı Orihimeden daha çok seviyor. :P Üstelik İchigo'yu çekip çevircek olan da Rukia. Kısaca yalnız kalan bir tek Renji. Artık ona da birini bulsam tam olcak. :D :)
  15. Songena

Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler

kami-sama hajimemashitta (ben böyle bir ismi nasıl tuttum aklımda ya :o :D ) Ano Hana Arakawa Under The Bridge Hyouka (şiddetle tavsiye ediyorum .P ) Hyokoi
  16. Tabanca gördüğüm herkesi Helsing'den (adı neydi o adamın :P ) sanmaya başladım. :D İzleyip kurtulayım şu dertten artık. :D

1. Amygirl

Amygirl

Alucard :)

2. Songena

Songena

heh ondan :D anime güzel mi :) kanlı şeylerle pek aram yok da elfen lied i sevmiştim aslında :)

17. Songena

Tsukuyo [FC]

Yok kalsın :D :ph34r:
  18. Songena

Tsukuyo [FC]

Ben daha tanımıyorum ama hem merak ettim hem de spoiler yemek istemedim. Bu yüzden yarım yamalak okudum :D Neyse "Henüz tanımıyor ama fc'ımızda" diye ekler misin? :D :)
  19. Songena

En Zeki Anime Karakterleri

Oreki Houtaru - Hyouka İtachi - Hangi animeden olduğunu yazmama gerek yok heralde :D
  20. Songena

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Go Sick 'i izleyeyim ben. :D Artık romantizmin olduğu animelerde kızlara tahammülüm kalmadı nerdeyse. :D TEk dileğim baş roldeki kız zeki olsa da rahatça sinir krizi geçirmeden izlesek. :D :P
  21. Songena

Ecchi FC [+18]

Çire Senbonzakura Kageyoshi deyişi için geldim :D
  22. Songena

Ecchi FC [+18]

Ne bileyim ben de şaşırdım kendime. :D Ama fc konusunda benden her şey beklenir. :D Tanımadığım kişinin fc -ına katıldım sonuçta. :D (Byakuya fc'ını açtığında ben Bleach'e yeni başlamıştım. :D TAnımıyorum ama kimin abisi sonuçta deyip geldiysem 2-3 bölüm de olsa izlediğim bi şeye de üye olmam lazım yani. :D :P )
  23. Songena

Ecchi FC [+18]

Bu kim la ? :o :ph34r: Bu da Emel'ime gelsin. :D Şimdi bu resimleri gör de gelme. :P O değil de itiraf ediyorum merak edip rastgele bi ecchi animeye bakıp 2-3 bölüm izledim. :D Bunu itiraf etme konusuna mı yazsaydım. :blink: NEyse bi arkadaşa bakıp çıkıcak diye ekler misin? :D
  24. Songena

Karışık Çizimlerim :)

Ulqi o ne hal. :D :wub: 1. resmi çok sevdim. Yeni çizimlerinde iyi olmuş. :)
  25. Kulaklıkla yüksek sesle müzik dinlemenin ve anime izlemenin sonu.. Sağ kulağım iyi duymuyo artık. Bir süre dikkat edicem inş. düzelir. :(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. kawaii kereste

kawaii kereste

benim kulaklıklar dışarı çılgınlar gibi ses verdiği için otobüste full sesle dinleyemiyorum :D o konudan ben de tırsıyorum ya, ne diyim geçmiş olsun tekrardan.

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

yüksek ses le müzik dinlemek benimde sevdiğim birşey, ben zaten decibel'i yüksek türleri seviyorum hardstyle,hardcore ;) animeyi normal ses ile dinliyorum, onlarda yüksek ses iyi olmuyor :P

4. Songena

Songena

Ne diyim başınıza gelmez umarım :) of ödüm patlıyor düzelmiycek diye ama yavaş yavaş geçmeye başlıyo sankim

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.