Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

886
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum yanıtları bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yarisma icin yapcagim cizimin bitmesine az kaldi. Bir an once paylasmak istiyorum resmi. Cok heyecanliyim. :D

2. Ben bu çizimimle yarışmaya katılabiliyor muyum? http://i.hizliresim.com/Lao23z.jpg (asdasdasd)

3. Elinoglu dandik programmis. :/ Umutluydum oysa. Bu ulkeden bir daha boyle konularda bir sey beklememeye karar verdim iyice.

4. Elinoglu dandik programmis. :/ Umutluydum oysa. Bu ulkeden bir daha boyle konularda bir sey beklememeye karar verdim iyice.

5. Elinoglu dandik programmis. :/ Umutluydum oysa. Bu ulkeden bir daha boyle konularda bir sey beklememeye karar verdim iyice.

6. Grubun adını latin harflerle yazıp şarkının isimni japonca yazmakta ayrı bi ruh hali oluyor galiba

7. Chihayafuru 3.sezon beklerken Live Action'na uyarlanacağını duymak

8. Kill me Heal me... Nasil dizisin sen oyle? En son Gintama' yi bitirdigimde boyle olmustum. :(

9. Chihayafuru 3.sezon beklerken Live Action'na uyarlanacağını duymak

10. Gintama!..

11. Kill me Heal me... Nasil dizisin sen oyle? En son Gintama' yi bitirdigimde boyle olmustum. :(

12. Çeviri beklemekten fitik oldum. :|

13. Kill me Heal me... Nasil dizisin sen oyle? En son Gintama' yi bitirdigimde boyle olmustum. :(

14. Gintama' ya son 2 gun! Carsamba nirdesiiin? ;(

15. İtiraf ediyorum: Sabahleyin üst komşunun çalıştırdığı matkap yüzünden, "elektriğin gider inşallah" demiştim, bu kadarını beklemiyordum :O

16. Bu durum Songena' nin aci tecrubesine dayanilarak yapilmistir. Tahtakale Hobi' den. Lyra markali kuru boya almistim, fiyati 30 tl tuttu. Bugun tekli renkli kalem aldim Lyra' dan 2 tl tuttu. Tekli almak daha hesapliymis. Ki kutudakinde koyu kirmizi kotu boyuyordu. 3tl lik tekli boyalar da kotuydu ayrica. En iyisi kucuk kagida karalayip tekli boya almakmis. kutulu boyalarin cazibesine kapilmayin. :(

17. Bu durum Songena' nin aci tecrubesine dayanilarak yapilmistir. Tahtakale Hobi' den. Lyra markali kuru boya almistim, fiyati 30 tl tuttu. Bugun tekli renkli kalem aldim Lyra' dan 2 tl tuttu. Tekli almak daha hesapliymis. Ki kutudakinde koyu kirmizi kotu boyuyordu. 3tl lik tekli boyalar da kotuydu ayrica. En iyisi kucuk kagida karalayip tekli boya almakmis. kutulu boyalarin cazibesine kapilmayin. :(

18. Rezil olan çekingen insan. :( Onun acisi kimsede yok. Yakisikli birine rezil olan kiz daha kotu. Ondan da kotusu rezil olan kizin, yakisikli cocugun kendisine kil oldugunu bilmesi. :( Daha da kotusu var; o da kizin yakisikli cocuga sempati beslemesi.

19. Bu durum Songena' nin aci tecrubesine dayanilarak yapilmistir. Tahtakale Hobi' den. Lyra markali kuru boya almistim, fiyati 30 tl tuttu. Bugun tekli renkli kalem aldim Lyra' dan 2 tl tuttu. Tekli almak daha hesapliymis. Ki kutudakinde koyu kirmizi kotu boyuyordu. 3tl lik tekli boyalar da kotuydu ayrica. En iyisi kucuk kagida karalayip tekli boya almakmis. kutulu boyalarin cazibesine kapilmayin. :(

20. Rezil olan çekingen insan. :( Onun acisi kimsede yok. Yakisikli birine rezil olan kiz daha kotu. Ondan da kotusu rezil olan kizin, yakisikli cocugun kendisine kil oldugunu bilmesi. :( Daha da kotusu var; o da kizin yakisikli cocuga sempati beslemesi.

21. Rezil olan çekingen insan. :( Onun acisi kimsede yok. Yakisikli birine rezil olan kiz daha kotu. Ondan da kotusu rezil olan kizin, yakisikli cocugun kendisine kil oldugunu bilmesi. :( Daha da kotusu var; o da kizin yakisikli cocuga sempati beslemesi.

22. Rezil olan çekingen insan. :( Onun acisi kimsede yok. Yakisikli birine rezil olan kiz daha kotu. Ondan da kotusu rezil olan kizin, yakisikli cocugun kendisine kil oldugunu bilmesi. :( Daha da kotusu var; o da kizin yakisikli cocuga sempati beslemesi.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.