Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

886
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İletiler bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Pek sevinmedim açıkçası. :D Animenin konusu bana pek hitap etmiyor sanırım. Aşkı da boş geliyor. Şarkılarını da pek sevmem. Zevk meselsi diyelim... :ph34r:

Bi' Kaichou wa Maid-sama, Tonari no Kaibutdu-kun gibi anlamlı gelen shoujo türünde seriler varken... Hele yarım bitmiş 2. sezonu harika olabilecek seriler varken Uta no Prince-sama' nın 2. sezonu gelmesi gücüme gidiyor. Kami-sama Hajimemashitta vs. vs. gibi sevdğim serilere 2. sezon gelse biraz da olsa sevinirdim.  :angry:

Edit: Seriyi o kadar yerden yere vurdum ama iki sezonunu da izledim. :D Hoşuma giden birkaç karakter var. 

2. Öhöm Öhöhöhöhöhöhöhöm attention pleaseeeeeeeee  :dong-onion-head-emoticon:  :dong-onion-head-emoticon:  :dong-onion-head-emoticon:

An itibari ile çiçeğimiz Meltem'in doğum gününe girmiş bulunmaktayız  :1:  :1: Kendisini öpüyoruz ve yaptığımız çalışmayı beğeneceğini umut ediyoruz

Edit: Eren dün gönderdiğin resmi unutmuşum kusura bakma bro 

Zaman ayırmanız bile mutlu etti. Beğenmez olur muyum hiç. d1%20(14).gif

gelecek planlarını bırakın şimdi  doğum günü hatunu nerde   kendi çalar kendi oynar gibi olduk 

Her zaman ki gibi uykum vardı. Bekleseydim  keşke.  d1%20(22).gif 

Abla bana kalsa ben tüm herkesi katacaktım o videoya yüyolarsa yazı yazmasınlar aklımda bi plan vardı mangatürküde katıcaktım halil abi aracılıgıyla yöneticisiyle konuşcaktım ordada böyle bi konu açıcaklardı neyse seneye aklımda bu plan  

Ay orda pek tanımazlar beni. :D Planın olduğunu görmem yetti ayrıca. :D

d1%20(24).gif

:ph34r: 

Eve gelir gelmez baktım foruma. Baktığıma da değdi.O resimleeer...  :wub:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.