Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

886
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İletiler bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Sende gelecek var. ;) Sıkıldığında herkes bir şeyler karalıyor ama çöp adam bile olmuyor. :D Hem dediğin için sağ ol. Yoksa tanımıycaktım kızları. :D İngilizce dersi benim için resim dersidir zaten o yüzden ingilizcem kötü. :D Benim kadar abartma ama arada çiz ister istemez gelişiyor çizimlerin. Hem derste sıkılmaktan iyidir. :P

2. Konusu ilgimi çekti.

Baştaki müziği çok sevdim.

Kızı Chitanda Eru'ya benzettim. (Hyouka'dan bir karakter.)

Resmi ekleyen

Hem Chitanda'nın da bu serideki kızınki gibi atkısı vardı ama resmini bulamadım. :D

Edit: Bi' dursaydı da oğlanın yüzünü görseydik . :D

3. Birini kız olarak hayal edin . Başka çaresi yok. Yoksa midem bulanıyo. :D kız olduğuna kendinizi inandırın. Sonra çok komik oluyo hatta. "A-ah ne kabul etmiyosun ayoool, aşık olduğunu " diyorum saf saf. Gerçeği fark edince " Bu kız yanlış bedende" doğmuş diyorum. :ph34r:

Tüm bu hallerim değer çünkü; Hep de bu animelerin karakterleri çok yakışıklı. :wub: :ph34r:

4. Bu muydu arkadaşım Skype da beni rahatsız ettiğin foto Güzel değilimmiş falan dayaklık bu kız <_< Gayet güzelsin kızım işde boy pos endam+Sarı saç :ph34r:

( Fazla iltifat edemiyorum :ph34r: Sonradan boğazlayan olabilir )

PS: Gerçi kızıl saç hastasıyımdır sarıdan ziyade ama :D Gayet güzelsin kızım

PS: Aslında oyuna bu resmi versek avangers'a +10 üye kazandırırsın :D

:ph34r: Bu fotoyu kaldırcaktım var ya. :D

Avangeres'e bağırmalı giflerden atarım :D Tüm üyeler kaçsın.

5. Meltem lütfen at bak cesaretlenmen için ben tekrardan resim atıcam :D

Resmi ekleyen

bak bu benim sende yapabilirsin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

biraz fazla abartıyorum herhalde ?

resim attım bile :D Bi an cesaret edemedim 3-4 spoiler içinde ve link bir de :D Uğraştırıyo bayaa.

6. Gerçekten merak ediyorum :mellow:

Daha zamanı değil. (Doğru zamanı sinsice bekliyor. :mellow:)

Gerçi beni bilenler var. Onlar da bilmeden önce atsaydım iyi olurdu sanki. :D

EDit: BEn bu yorumu yazarken 6 yorumu yapılmış. Şimdi resim atmasam da olmaz. Ya da biraz daha milleti merak mı ettirsem? :ph34r:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.