Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

886
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İletiler bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Uzun hikaye :D

Yiğidini öldür hakkını yeme de olabilir. :D

Ama fc'a üye olsam mı bilemedim. :P Şimdi bu yorumu yazarken kafama terlik yiycekmiş gibi hissediyorum :ph34r:ama birsi nasıl hem bu kadar nazik hem de aşkta odun olabilir anlamıyorum? :blink: Bir de niye İtachi kadar sevdim bu karakteri? kafam karışık. :P

2. senin dediğin evde resim çizme oluyor sanırsam :D o şey benim için neredeyse imkansız evde hiç bir şeye odaklanamıyorum okulda yapıyorum her ne varsa :) =)

Defterinin arasına çizgisiz kağıt koy. :D Özellikle geo derslerinde ben hep yaparım aslında. :D resmi 1-2 derste değil de bikaç günde bitir mesela. :) Emek verince insanın gözüne bi başka görünüyo çizdikçe çizesin gelir. :)

3. beyaz resim defterim var aam bunları genellikle derslerde çizdiğim için öyle sanırsam zarakiye 35 dk ayırabildim :D

Derste ve az zaman ayırdıysan gayet iyi bence. :)

Ama zaman ayırıp resim defterine çizdikten resme bakınca diğer çizdiklerinle aradaki farkı görüceksin. ;)

4. Kontrol edebilmek marifet ister. :P Ki ben bugün kontrol edemedim sinirlerim yıprandı. :D Ama boyadan kaynaklanıyor birazcık. Çok sulu yapmazsan çok boya yiyor ama oluyor. Yani bazı boyalarda az su kullanmak gerekiyor bazılarında çok. Ama kötü olmuyor ya. Dene bi bence. :D

Deniyim o zaman. :D balkonun duvarına anneme çaktırmadan yapsam nolur? :P

5. Nasıl ya öyle şey mi olur ? :o Kulübü falan varsa git bence. :D

Ben de pek çizemiyorum zaten. :D Badanacıyız.. B)

Teşekkürler :D

Biz sulu boya ile yaptık aklında bulunsun. :D

Suluboya. :o Kağıtta bile akıyo. :P Dik olduğu falde duvarda nasıl o kadar iyi oldu. :blink:

6. Ben son kitap ilk çıktığı gün almıştım o derece psikopata bağlamıştım. :D

Ben de soruyorum niye bizi bu kadar boşladın ? :(

İtiraf ediyorum, yarınki fizik sınavına çalışacağım diye pcyi aldım ama şuan.. :ph34r: Neyse devamını biliyorsunuz zaten. : D

Hr zaman olur bende "Etheemm kalk çabuk. :P Edebiyata çalışıcam." Ondan sonra ben anime izlerken yanımda biter. :D

İtiraf ediyorum izliycek romantik anime anime bulamıyorum. Tek nedeniyse Tomoe ve Nanami gibi ikili (Kami-sama Hajimemashitta) bulmaya çalışmam. :D Anime listesinin altını üstüne getirdim ama yok :D

Konu açıcam artık sırf bu yüzden. :D

7. çook güzel olmuşlar ^_^ bende böyle süslemek isterdim ama resim dersimiz yok <_< :(

Resim dersi yok mu? :wacko: :ph34r:

Aslında ileride bir çılgınlık yapıcak olsam okulda bir yere anime resmi iliştirmek istiyorum. Mesela napıp edip şu panolara animeyle alakası lan bir şeyi koymak ggibi. Bu yeter bana. :D

8. Ya Peeta çok kötü değil bence ama ben daha yakışıklı hayal etmiştim hayallerimi karşılayamadı. :D Eh bunlar zevk meselesi. Tartışılmasına gerek bile yok. :D ;)

Şşt deme öyle şeyler.. :ph34r:

Hatırlatma yaa. Bi kötü oldum. :(

İtiraf ediyorum, Açlık Oyunları'nı okurken ağlamıştım. :( 1.de ve 3.'de kesin ağlamıştım da 2. kitaptan emin değilim. :huh:

Sustum. :D

O değil de Annie kadar kimseyi kıskanmadım kitapta. :D

Bende ağlamıştım yeni bitirdim sayılır. Anime olsaydı şu an opening ve OST dinleyip ağlardım kesin. :ph34r:

İtiraf ediyorum kendime şunu sorup duruyorum "Forumu niye bu kadar ihmal ettin heee? "

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.