Jump to content

Escanoooor

Üyeler
  • İçerik sayısı

7
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Escanoooor kullanıcısının eklediği dosyalar

1. baliko, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba tanıştığıma memnun oldumm c: ben İzamura'nın fangirllüğünü yapıyorum ama sabit oturup bir şeyler izlemek zor geliyor baya

Son 1-2 senedir çıkmış animelerin hepsinin MC'leri aşırı kaliteli geliyor bana ya hepsinin fanı olmakta çok yorucu :d o yüzden artık sadece izliyorum fan olamadan :/

2. baliko, 3 saat önce tarihinde yazdı:

merhaba, ben baliko!! 18 yaşındayım, çok çok çok uzun zamandır burada anime izliyorum ama daha yeni hesap açabildim.. şu an sadece horimiya izliyorum ve çok güzel gidiyor :3 bir de sürekli oyun oynayıp yayın izliyorum. arkadaş olmak isterseniz çekinmeden yazın, ya da discorddan da istek atabilirsiniz konuşuruz <3 adım baliko-chan#1470

merhaba bende burak, horimiya beni hiç sarmamıştı bitirememiştim aklıma geldi izliyeyim bende bari tekrardan :d

3. Vixeen, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Selamlar Berra ben :)) ama Vixen deseniz de olur fark etmez. 15 yaşındayım lise 1'e gidiyorum. Geçen sene Ecmel Soylu diye bi youtuber sayesinde animeye başlamıştım ama sınav senem olduğu için çok fazla izleyemedim. Bu sene baya vaktim olduğu için daha fazla izlemeye başladım. Bu zamana kadar;

Death note
    Kakegurui
    Charlotte
    Bnha

Saiki K.

Haikyuu izledim çok az biliyorum ama zamanla daha da çoğalır.

İçlerinden favorim bnha sanırım <3

Hoşgeldin burak ben de iyi forumlar 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.