Jump to content

DinginKurbaga

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    DinginKurbaga got a reaction from syncdes in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Günaydın Sende musmutlu bir gün geçir  
  2. Beğen
    DinginKurbaga got a reaction from Ohayou_Kerem in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    tosbağam son 3 saat kaldı 
    Neyse pes etmek yok 
  3. Beğen
    DinginKurbaga got a reaction from Ohayou_Kerem in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    kolay gelsin 
  4. Beğen
    DinginKurbaga got a reaction from blaze in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Yoldaşım merak ettim, bitince atar mısın 
  5. Beğen
    DinginKurbaga reacted to Ohayou_Kerem in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Yarına 3 sınavım var zannediyordum tarihine yanlış bakmışım 2 sınavım varmış :D Birini çoktan bitirdim bile, o yüzden şu anlık keyfim gıcır :D

Beni de çok sardı, bakalım ne kadar devam edebileceğim mangasına. Teşekkürler :)
  6. Beğen
    DinginKurbaga reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Neler çiziyorsun? Sağ olasın. :) 
    Hahaha mangal sevdalıları her yerde... 
    Haha sen sanki hep böyle bilgisayara bakan kişiymişsin gibi gözüküyor? :D 
  7. Beğen
    DinginKurbaga got a reaction from blaze in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Yoldaşım gelmiş hoş gelmiş 
  8. Beğen
    DinginKurbaga reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Araya zaman girince insan soğuyor maalesef. :)
  9. Beğen
    Aa neden? :D 

Yani şu aralar pek yeni animeye başlayamıyorum, o yüzden zahmet etme. :) 
  10. Beğen
    Sağ olasın, sana da geçmiş olsun. :) Benimki de işte biraz seninki gibi. :D İnşallah geçer diyelim. .) 
  11. Beğen
    DinginKurbaga reacted to syncdes in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Teşekkür ederim. :) Sana daha da verimlisi, güzeli, enerjiği inşaallah. :D

Günaydıın. Umarım senin günün çok daha güzel geçer. 

Günaydın Capricim. 

Herkese günaydın, tünaydın, güzel pazarlar. Musmutlu bir gün geçirin. 
  12. Beğen
    DinginKurbaga reacted to Pseudohomophylus in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Evet reklam müziği olarak kullanılmıştı
    İlk seneden başlamıştı o şakalar,  alıştık artık çok can sıkan olursa 'Adli Tıpçı' olacağımı söylüyordum suratları anında düşüyordu
    Aynen aynen o reklam 
  13. Beğen
    DinginKurbaga reacted to Ohayou_Kerem in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Bunu yazdığın an beynimde "PO PO POPOLİN POPOLİN POPOYA" çalmaya başladı bile ::D:D:D:DD:D:
  14. Beğen
    TUS mu? İçinde tıp kelimesi geçen her şeyin iştahımı kaçıracak kadar zor olduğuna eminim. Ben zaten hep mühendislik istemişimdir :D Tıp okuyorsunuz demek, tebrik ediyorum. Zor meslek, bir o kadar da kutsal. Umarım alnınızın akıyla halledersiniz bu sınavı da :)
    Abinle güzel bir ilişkin olsa gerek :D Bizim evde abi olan benim fakat kardeşimin hiç ilgi alanı değil animeler :D
  15. Beğen
    Anlaşıldı Senpai :D  Vay be... "Hey gidi günler" demelik durum cidden. Belki bir gün yine öyle cıvıl cıvıl olur buralar kim bilir :D

Aa kolay gelsin. Sınav işleri sıkıntılı süreçler ama çalışınca hallolmayacak hiçbir şey yok :) Hangi sınava bu arada? KPSS mi?
  16. Beğen
    Buyur canım 

17. Beğen
    DinginKurbaga got a reaction from kalikaa in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Zahmet olmazsa çok tatlı olur 
    Teşekkürler ^^ hayırlısı bakalım ne çıkacak. Hehehe benim süreç 

18. Beğen
    Olsun olsun... Sende bu azim varken önünde hiçbir şey duramaz rahat ol 

Buna da kesinlikle katılıyorum. Sanki normal bir sınava girer gibi girmek lazım. Ben çoğu şeyi sınava girmeden önce unutmuştum ama sakinliğimi koruyabilmiştim bir nebze, sınav esnasında çoğu şeyi tekrar hatırlamıştım bu sayede.
  19. Beğen
    DinginKurbaga reacted to kalikaa in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    anladım. umarım iyi bir sonuç alırsın :) bilgiden çok rahat olman önemli bu tarz sınavlarda. sürecini bilmiyorum ama stres soru götürür :)
  20. Üzgün
    DinginKurbaga got a reaction from pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Yok yok savsaklamıyorum ^^ 
     mezundum zaten  aman neyse oralara girmeyelim 
  21. Beğen
    Oo hadi bakalım, helal olsun kurbağama.

Hmm demek mezuna kalacaksın ha? Planlarda değişiklik olabilir ama yine de bu senenin sınavı için savsaklama sakın, elinden geleni yap  Kim bilir tahmin ettiğinden çok daha iyi yaparsın?
    Forum ile mazinizin böyle eskiye dayanması çok hoş olmalı. Ne güzel, sevimli ve iyi insanların nesli tükenmek üzere, fırsat varken bol bol tanışmak lazım onlarla :D 10 haziran demek. Herhalde eskisi kadar aktif değilsiniz, başınız kalabalık olsa gerek :) Kolaylıklar dilerim.

Haha benim de planım o yönde, umarım iyi bir forumdaş olabilirim :D 
  22. Beğen
    Hmm anladım iyiymiş, eh yani kararını verdiysen bize pek laf düşmez, senin için hayırlısı olsun, inşallah istediğini yapabilirsin ve başarılı olursun. :)) 
  23. Beğen
    Ezgif diye bir yer vardı yanlış hatırlamıyorsam, oradan genelde işimi görüyordum.
  24. Beğen
    Evet evet, karizma ablalar kalbimizi çalıyor. :D Bu hanım ablayı çıkaramadım, kim bu?

Ben de ilk aşkımı koyayım buraya; 
    Hahaha o benim özel gücüm diyelim. :D Çok uzun zaman önce yapmıştım, yani bazı siteler kaliteyi bozmadan küçültüyor falan.
  25. Beğen
    Öyle tabi. Güzel bir hayat için, güzel insanlar biriktirin demiş şair. Şimdiye dek içinde bulunduğum en güzel, nezih ortamlardan biri bu forum. İnsanların kurallara riayet etmesi hoş :D

Hocam ile hala görüşürüz, saygılarınızı iletirim :)

Aa anladım. Umarım kendisiyle de bir gün tanışma şerefine erişiriz :)

Hmm güçlü kadınlar demek  Anladım efenim :D
    Hahaha doğru unutmuşum, fışkırtınız efenim fışkırtınız :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.