Jump to content

Laden

Üyeler
  • İçerik sayısı

37
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne Laden kullanıcısının eklediği dosyalar

1. tonawia, 16 saat önce tarihinde yazdı:

merhaba, normalde yorum yapabilirken bir anda sitede yasaklandın uyarısıyla yorum yapamamaya başladım ve bunu önlemek için de yöneticilerle iletişime geçmem gerekiyormuş. nasıl iletişime geçebilirim acaba?

sitede üstte yönetim kısmı var oradaki bir yetkilye yaz

2. LoliconHunter, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Abi Ecchi, Harem, Loli... tarzı animeler önerirseniz sevinirim(:

Shinmai Maou no Testament

Dakara boku wa, h ga dekinai

Maken-ki!

Sekirei

Monster Musume

Absolute Duo (loli var haberin olsun)

Grisaia no Kajutsu (Ecchi, Harem, Loli ne ararsan var miss gibi kurgusu da var)

Monogatari serisi 

3. Yuu, 7 saat önce tarihinde yazdı:

İstediğim anime içeriği ve konusu şöyle: Önce zayıf ve korkak olan sonrasında güçlenip ve akıllanan anime türü istiyorum.Tüm zerotohero animeleri buna dahil değil çünkü, güçlense bile komedi hatrına çocuksa davranıyorlar.Benim istediğim tür intikam gibi olan önce zayıf sonrasında hem fiziksel hem de psikolojik olarak güçlü olan (Buna uygun anime var mı bilmiyorum ama webtoon vardı solo leveling gibi öncesi korkak ve zayıftı sonrasıysa yeterince sakin ve güçlü.) ana karakterli anime.

91 Days

Vinland Saga

Parasyte: The Maxim

Ajin

Monster (psikolojik açıdan değişim, dış görünüş olarak da)

Hunter x Hunter

Shingeki no Kyojin

4. images-2.jpg.92b2bcbceda20890412ece2beab94e4b.jpg

İngilizce İsmi:The Fruit of Grisaia

Diğer Adları:Le Fruit de la Grisaia

Japonca İsmi:グリザイアの果実Türü: Romantizm, Okul, Psikolojik, Dram

Bölüm Sayısı:19 / 13+

Başlama Tarihi:05 Ekim 2014, Pazar

Bitiş Tarihi:28 Aralık 2014, Pazar

Yaş Sınırı:R+ - Hafif Çıplaklık

Yapımcı:AT-X, Bushiroad, Frontier Works, NBCUniversal Entertainment Japan

Stüdyo:8bit

Bölüm Süresi:23 dakika

Kazami Yuji, sadece beş tane kız öğrencisi olan, hapishaneden bozma bir okula, Mihama Akademi'ye, kaydını aldırttı. Kazami Yuji'ye, bu okulda, kendi de dahil herkesin kendince koşullara sahip olduğu ve aradığı "normal" öğrenci hayatını yaşarken, hiçbir şey yapmak zorunda olmadığı söylendi.

Not: Anime'nin konusunun bu kadar sade yazıldığına bakmayın. Ana karakteri anime tarihindeki en pis geçmişe sahip olan karakterlerden biri. Ayrıca animede klişe olan tek birşey bile göremezsiniz bu onu iyi kılan şey. Aksiyonu gayet dozunda ve tek oturuşta bitirebileceğiniz bir anime. Ayrıca atmosferi sizi cidden derinden etkileyecek bir anime yeri geldiğinde üzüyor, yeri geldiğinde korkutuyor, yeri geldiğinde gerilmenize sebep oluyor yani izlerken her türlü duyguyu tadabilirsiniz, tatmin olacağınızdan şüpheniz olmasın :)

İzleme sırası:

Grisaia no Kajitsu (1. Sezon)

Grisaia no Meikyuu (Ana karakterin geçmişinin bir kısmını anlatan bir movie. Kesinlikle izlemeniz gerekiyor)

Grisaia no Rakuen (Movienin sonundan itibaren movieyi devam ettiriyor ve üçlemeyi sonlandırıyor)

5. Luna6528, 41 dakika önce tarihinde yazdı:

Heyoo günaydın.:moving-crazy-rabbit-emoticon::admire-onion-head-emoticon:

napıyorsunuz:victory-onion-head-emoticon:

pambuk, 53 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın herkese hayırlı sabahlar:super-onion-head-emoticon:

chiEFE06, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın hepinize..
    Yarın inat ettim erken kalkıp ilk günaydını yazacağım :evil-smile-onion-head-emoticon:

Hepinize günaydın dostlar. Sabahın köründe kalktım boş boş durmak yerine lole girip biraz kanser olayım dedim ve oldum da. Monitörü camdan aşağı atmamam için bir sebep yok şuan :(

6. syncdes, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba, hoş geldin Özkan. Umarım burada iyi arkadaşlıklar edinirsin. Muhabbet mekanına gelirsen, sohbet ederiz. Telefondan linki bulup atamıyorum şu an ama biri atar mutlaka. :blush-crazy-rabbit-emoticon:

pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Özkan, mekanın yerini biliyorsun zaten sanırım atmama gerek yok. :) Ben 24 yaşında elektrik-elektronik öğrencisiyim. Sevdiğin animeler gayet güzel animeler. :) Muhabbet etmek istersen mekana gelirsin artık. :D 

İkiniz ile de tanıştığıma memnun oldum. Muhabbet mekanından haberim var merak etmeyin ara sıra gelip uğrarım teşekkürler :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.