Jump to content

Ohayou_Kerem

Üyeler
  • İçerik sayısı

78
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

İletiler bölümüne Ohayou_Kerem kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Freesia, 35 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar :D

Hayırlı olsun bakalım. :D  İzlemediysen Clannad after story'de izlemelisin. :'3

pegasusejder, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Fresia'nın dediği gibi After Story'i izledin değil mi? :D 

@syncdes ve herkese hayırlı sahurlarr. Gününüz güzelliklerle geçsin. :)

Hayır izlemedim :D Öyle bir şey olduğunu sizden duyuyorum :D Hemen izliyorum jsksjs

Hayırlı sahurlaar :D

2. Caprihorn, 2 saat önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar.:tuzkistrokeplz:

İyi akşamlaar :victory-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Neyse canım sıkılırsa ben gene bi İngilizce depar atarım. :D 

İyi akşamlar Capri.

Haha tamamdır. :D

Bu arada Clannad bittiiii :D Çok güzeldi ya :D Ama OVA'daki sonu normal sondan daha çok beğenmiş olmam :D

Başka tüketmem gereken bir içerik var mı Clannad ile ilgili? :D

3. pegasusejder, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Güncelinde günceli varmış. .D BEnim baktığım sitede daha az çevrilmiş ve şu an daha çok çevrilen yere doğru dönüyorum. :D 

Haha biraz geç döndüm, çoktan bitirmişsindir şimdiye :D 

Zorojuro, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Nasılsınız, neler yapıyorsunuz?

Vay be... Selam haricinde bir şeyler demen... Kadir gecesinin hikmeti bu olsa gerek :D

4. syncdes, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Ne güzel ne güzel, gece de güzel uyumuşsun sanırım. Daha da güzel, deliksiz, kaliteli uykular diliyorum. :D Ben 12 buçukta anca uyanabildim bugün.. Planladığım işleri yetiştirmeye çalışıyorum. :D

Bakış açın mükemmel, hahah. Tabii öyle olsa gerek, aklıma Thanos geldi sen böyle deyince. Filmi bir ara vizyona sokacağız umarım Covid dolayısıyla sırada bekleyen çok film var biz daha sıraya yeni girdik maalesef..

Teşekkürler teşekkürleer. Senin de inşaallah. :)

Herkese güzel, mutlu günler vee Kadir geceniz mübarek olsun. :) 

Çok teşekkür ederim :D Ben de öyle umuyorum xd. Umarım tüm işleri yetiştirmişsindir :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

Haha öyle ama gerçekten. Herkesin kafasında bir ideal dünya var neticede :D Filmi sabırsızlıkla bekliyoruz efenim :) 

Herkesin Kadir Gecesi mübarek olsun :)

5. pegasusejder, 54 dakika önce tarihinde yazdı:

Yani bir süre katlanıyorsun ama cidden biraz boğabiliyor. :D İşte gene ucundan köşesinden tutunuyoruz bak mesela geçenlerde bir başladım bir çırpıda güncele geldim. :) 

Olsun ya olur o kadarcık :D En sevdiğimiz animelerde bile sevmediğimiz bir sürü sahna vardır. Haha dayanamadın geldin güncele demek :D İyi yapmışsın, tatmin etmiştir umarım. 

6. pegasusejder, 40 dakika önce tarihinde yazdı:

Aynen hani ben İngilizce devam ediyordum bir ara ama bazen uzun uzun konuşmalar oluyor, bir tık da ağır geliyor ve ister istemez bi bıkkınlık oluyor, sonra bırakınca da gidiyor öyle. :D 

Evet evet anladım ne demek istediğini, haklısın. Biraz sevip sevmemeye bağlı sanırım, eğer çok sararsa o İngilizce'ye bile katlanırsın bence :D Bırakmamak lazım ya, bir kere bıraktın mı ipin ucu kaçıyor.

Caprihorn, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederim. Yok ya öylesine, biz sık sık temizlik yapıyoruz.

Aa anladım. Güzel bir alışkanlık :) Kolay gelsin.

7. pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

İzle izle, animasyon kötü olsa da sarıyor yani. :D 

Yani bence o İngilizceye pek bulaşma, hadi savaş esnasında gene götürüyorsun bazen çok ağır taktikler falan dönüyor gerçi ama bu sadece savaş mangası değil arada politika var ve politika olduğu zaman pek anlaşılmayabiliyor. :D Neyse sana kalmış yani. :) 

Hm anladım, bir tık ağır kaçabilir diyorsun. Politika felan da sıkabilir. Neyse bakarım artık bir şekilde, teşekkür ederim :D

8. pegasusejder, 55 dakika önce tarihinde yazdı:

3. sezon şu an çıkıyor işte, koş yetiş. :D 

Güzel gaza getiriyorlar ya. :D 

Iıı şöyle Türkçeye çevrilen 525 bölüm, İngilizce güncel 680 falan ve hala devam ediyor bildiğim kadarıyla. :) Yakın zamanda da biter mi bilmiyorum. :D 

Haha tamamdır, hemen gelirim güncele zaten, tabi ilk sezonları izleyebilirsem :D

Aynen iyi biliyorlar işlerini :D

Hmm İngilizce kasmak için güzel bir fırsat :D 

9. pegasusejder, 29 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha merak etme ilgin olmasa bile olur. :D Ben animasyonlara biraz katlanarak izledim sonra mangadan devam ettim, şu an güncel çıkan sezonda efsane bir savaş dönüyor. :) 

Oo diyorsun :D O zaman üçüncü sezon çıkana kadar bekleyip başlarım ben de :D

Çinlilerin savaş sahneleri çok uçuk kaçık oluyor :D

Freesia, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet :D Yıllık vurdulu kırdılı kotanı rahat doldurursun. :D 500 bölüm civarı ve hala daha devam ediyor :D

Haha öyle diyorsun ha :D Kenichi kadar bölümü varmış, yakın zamanda biter mi acaba? Bitince başlamayı daha çok seviyorum :D

Hawa, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha :D iyiyim telafi derslerim varmış onlara gireceğim:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:Sen nasılsın?

Seni çok anlıyorum kader ortağım :studing_is_boring__onion_by_elcerbero:

10. pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın Capri, naber?

Çok güzel. :D Çin'in kuruluş tarihini anlatıyor, olaylar ve karakterler gerçek aralarda kurgular var işte. :D Animesi var ama ilk iki sezonun animasyonu berbat şu an yeni sezon çıkıyor ve animasyonları iyi. :) 

Freesia, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın. Nasılsın :D

Evet var :D Eski çin döneminde geçiyor, savaş odaklı. On numara mangadır. :D

Oo ikinizden de övgü geldi, güzele benziyor. Bir ara bakmak isterim :D Gerçi Çin dönemine pek ilgim yoktur ama vurdulu kırdılı içerik canın çekerse aklımda bulunsun :D

11. pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha maşallah. :D Oo film güzeldi, keyifli seyirler. :) Ben de iyiyim, manga okuyorum şimdi. :) 

He onu dün okudum ama İskandinav miti değilmiş, genel kurt adam inancıyla ilgili bir kitapmış, yanlış yönlendirildim. :/

Şimdş başladım, başlar başlamaz hoşuma gitti güzel duruyor :D Zaten bayadır da bekliyordum :) Hangi mangayı okuyorsun? Kenichi'ye mi başladın yoksa? :D

12. Freesia, 44 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet çok haklısın. 2 aydır elimden geldiğince içmemeye çalışıyorum ama maalesef ara bir kaçamak yaptığım oluyor. :D

:)   

Yani öyle kötü bir niyetim yok selam vermek için gülümsüyorum. :'D

Sağlıksal bir açıdan sorun yoktur umarım. <3 

Eğer 2 ay boyunca arada bir içebiliyorsan, tamamen bırakacağın günler de yakındır bence :D

Haha anladım, yani durduk yere sırıtmak bazen yanlış anlaşılmalara sebep olabilir, bizim ülke malum :D

Sağlığımı etkilemiyor şükür ama insan ilişkilerinde tuhaf kaçabiliyor tabi :D 

13. Freesia, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Bende kötü kokuya dayanamazdım ama  dayanma sınırım bir hayli yükseldi buna vesile olan (ne kadar böyle fayda olmaz olsun desem de ) bir dönem sigara içmiş olmama ve dışarıdan gelen lağım kokusuna teşekkür etmek istiyorum :D 

Diş macununa  alttan sıkmaya gayret gösteririm ama bazen ortadan sıkama isteğime mani olamıyorum.

Kalabalık guruplara karşı bende tedirgin oluyorum. Yürümeyi unutuyorum yürüyüşüm değişiyor.  Eğer göz göze gelirsek de istemeden sırıtıyorum (bu bayağı rahatsız edici :D).

Hangi tarzda sesler çıkartıyorsun merak ettim, bir de durup dururken mi yoksa belirli bir olaya tepki olarak mı çıkartıyorsun. :D

Ailemdeki herkesin sigara içmesinden ötürü benim dayanma eşiğim biraz arttı tabi ama hala dayanamam :D Sigarayı acilen bırakman gerek :/ Lağım olayından bahsetmiştin, baya rahatsız edici, iyi dayanıyorsun valla :D

Haha olur öyle ya, takıntı neticede bu, istediğin yerden sık :)

Haha neden sırıtıyorsun ki? :D

Yani genelde stresli oluyorsam veya bir iş yapmaya başlarsam nefes alışım tuhaflaşabiliyor, gırtlağımdan veya burnumdan garip sesler çıkardığım oluyor, sanki brutal vokal yapıyormuşum gibi :D İstemsizce oluyor, kontrol etmekte çok zorlanıyorum. Dönem dönem arttığı oluyor, şu aralar iyi gibiyim.

14. 1) Genelde tatile arkadaşlarımla giderim, kamp yapmayı da severiz. Ne zaman arkadaşlarımla tatile gitsem, eski sevgililerimden biri arar veya mesaj atar. Tatile gittiğimden haberleri bile yoktur ama hiç sekmez. 

2) Rekabetçi oyunlarda iyi başladığım oyunları kaybederim. Eğer öndeyken, rakibi tahrik edecek bir şey söylersem (ezik, pes edin, yenildiniz, kolaysınız,...) yine kaybederim.

3) Final haftası yaklaşırken çok çalışmak istersem hasta olurum.

4) Bir kızdan hoşlanırsam, o kız benden hoşlanmaz. Tüm ilişkilerimde önce karşı taraf başlattı, ben sonradan sevmeye çalıştım.

Aklıma şimdilik bunlar geliyor :D

15. 1)Koku: En büyük takıntım. Kötü kokuya dayanamam, anında orayı tert etmem gerekir. Sigara içilen ortamlar dahil. Eğer kötü bir koku koklamışsam istemsizce öksürmeye başlarım, ciğerime giren kokuyu dışarı çıkarmaya çalışırım (saçma ama böyle :D)

2)Diş macunu: Klasiktir. Mutlaka dibinden sıkarım.

3)Kıyas: Kötü bir mahallede büyüdüm, zorbalığa uğradım. Ne zaman yolda yürürken karşı taraftan bir arkadaş grubu gelse bana bir şey yaparlar mı diye tedirgin olurum. Hemen kendimi onlarla kıyaslarım, bir şey olursa onları alt edebilir miyim diye. :/

4)Tik: Tiklerim var. Bazen garip gurup sesler çıkarırım :D 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.