Jump to content

ybo

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    ybo got a reaction from FeyoChama in Anime İstek ve Önerileri   
    teşekkürler
  2. Beğen
    ybo reacted to NuguriX in Anime İstek ve Önerileri   
    Tonari no Kaibutsu-kun
    Boku wa Tomodachi ga Sukunai (harem ama harem harici her şey istediğin gibi)
    Kishuku Gakkou no Juliet (yaşamdan kesitler yok, dram tagı yok ama bence az da olsa var)
    Chuunibyou demo Koi ga Shitai! (istediğin tagların hepsi var ben izledim çok mu çok iyi olduğunu düşünmüyorum ama idare eder diyebilirim)
    Clannad (yazdıklarım arasında en hoşuma giden anime buydu)
  3. Beğen
    ybo reacted to FeyoChama in Anime İstek ve Önerileri   
    nisekoi(bu tam aradığın gibi yalnız)
  4. Beğen
    ybo reacted to Gloweee in Anime İstek ve Önerileri   
    Horimiya da güzel dram yok . Bi de Ano natsu de matteru var dram var biraz da bilim kurgu var.
  5. Beğen
    ybo reacted to DinginKurbaga in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    ReLIFE a bakabilirsin 
  6. Beğen
    ybo reacted to Ohayou_Kerem in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Kanojo:3D real girl (2 sezon), Kimi ni Todoke, Ore Monogatari, Sukitte ii na yo. Bunlar son zamanlarda en çok sevdiklerimden, senin istediğin tarzdalar, bakabilirsin.
  7. Beğen
    ybo got a reaction from mrsaitama in Anime İstek ve Önerileri   
    Teşekkürler, izlemeye başlayacağım.
  8. Beğen
    ybo reacted to mrsaitama in Anime İstek ve Önerileri   
    My Teen Romantic Comedy animesini beğendiysen bu anime de hoşuna gidebilir. Karakterler, genel hava ve diyaloglar baya benziyor bence.
  9. Beğen
    ybo got a reaction from mrsaitama in Anime İstek ve Önerileri   
    Gördüm fakat pek trailerinden ısınamadım ama bakacağım. Cevabın için teşekkürler. Toradora-Golden Time tarzında çizimi olan, karakterlerin birbirine olan güveninin yavaşça oluştuğu, yeri geldiğinde dramatik sahnelerin olduğu, yeri geldiğinde komik sahnelerin olduğu bir anime arıyorum.
  10. Beğen
    ybo reacted to mrsaitama in Anime İstek ve Önerileri   
    Bunny Girl Senpai izlemediysen direk başla derim. İlerledikçede açılıyor seri öyle diyeyim. Filmi de çok iyi.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.