Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

1289
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İletiler bölümüne Cold Dewil kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bir ara deliler gibi pokemon tasosu ve kartları biriktirirdim...

Küçükken yola saçılmış 200-300 tane pul bulmuştum.Herhalde biri biriktiriyordu ve yanlışlıkla atmıştı...

Dedim toplamak lazım günün birinde lazım falan olur -_-

Sana pul koleksiyonumu göstereyim :ph34r:

Şaka maka o günden sonra anneminde biriktirdiğini öğrendim onunkilerini de ele geçirerek baya bir çoğalttım :D

Ayrıca Kibrit-Sipsi-Çakmaklarıda çöpe atmaya üşendiğimden onlarında koleksiyonunu yaptığım söylenebilir :D

2. Resmi hızlı geçince fark edemedim de erkek değil mi o :o

Gerçi ezgi atmışsa erkektir :ph34r:

Yeminle unttum ya :D atıyom tmm :D

Genç resimlerin bende de gözükmüyor... ^_^

Hani uğradık ufak bir merhaba diyelim :ph34r:

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

3. Görende küfür ettim sanar, bende saçmaladığınızı düşündüm bu da benim fikrim. Bana emir veremezsin. :D

Herkes kendi fikrini kendi düşüncesini söylüyor diyen birine emir verme demek ilginç :blink:

PS:Konuya ilişkin...

:o Herkes Orihime,Rukia arasında kalmış...

Ben şahsen Orihimeyi sevemedim gitti.Paso kendini ezdirme,küçük görme filan.Özgüveni eksik.Birde her durumda Kurosaki-Kun demiyor mu :ph34r: Nerde benim elektrikli testerem <_<

Ulquiorra iyi dayanmış yani bu zamana kadar ona .Veee bence asıl Orihimeyi sahiplenmesi gereken de Ulquiorra.Ya cevabım Ulhime...

Rukia'ya gelirsem...Ben şu zamana kadar Rukia'nın ichigoya o gözle baktığını sezmedim.Zaten Rukia ağır bir Tsunder :D Olursa Renji belki...

O da boşta kalmasın diye söylüyorum şu an yoksa Rukiayı alan çıkmaz...

İchigo bu gidişle kimle mi birlikte olur derseniz harbiden zor soru...Hani bir ara Yoruichi dedim başlarda ama o da olmadı.Çok zorladım "Hadi ichigo hadi bir hamle et filan " yok...Shinigaminin hası olsada bu konular da Odun kalıyorsun İchigo :ph34r:

Bu yüzden cevabım İchigo bu gidişle ya Sadoya yada İshidaya kalacak -_- Gerçekler acı ama -_- :D

4. Keşke Fan Art olsaydı. :D :ph34r:

Gintoki bana Tsukuyo da sana kalmış olurdu. :rolleyes: :ph34r:

Neyse fc'yi daha fazla işgal etmiyim ben. :lol:Gören de anti fc deyim sancak. :D

Hahaaaa

Ama burda Gintokiden bahsediyoruz :D Yani gönül ister birlikte olmalarını ama :(

Neyse sevindim Gintoki senin güvenli ellerinde :D :P

5. EVET :D

Öğrenirsin yavaş yavaş merak etme ;)

Genelde kız karakterleri sevmem de değişik geldi her bölümde bi yerlerden çıkıcak diye bekliyorum. :mellow: (Malum Gintama'nın işi belli olmaz. :D) Neyse rahatladım şimdi.Gönül rahatlığıyla 97. bölümü izlemeye gidiyorum.

Gintoki'yi özledim. Ayrıca Gintoki'yle olan resimleri Fan Art'tan ibarettir umarım, :P

Öhmmm sadece 1'i Fan'art desem :D

Gerisi gerçek :D Hatta Gintoki & Tsukuyo ikilisini görmek isterim :D

6. O kadarmi kotu :D

Tsukuyo kurtarıyor imzayı hacı :D

Gene de fena değil ama :D PhotoShop'da yeni misin ?

96. bölüme kadar dayandım hala yok. :wacko:Ne zaman tanıycam kendisini? :angry: :P

150'lerde gözüküyor kendileri :D Sonrada unutulmazlar arasına giriyor :D

PS:Bu arada dayandım derken ?

Zorlayıp da 96 bölüm izlediysen dayanma olmuyor pek :D

7. Animede saçmalık olmaz tabii ama düşünmeden edemiyorum Durarara'da o kask Selty'nin kafasında -daha doğrusu boynunun üstünde- nasıl duruyor? Boynuna bağlıyorsa bile sabit durmaz uçar. Belki de kıyafetine tutturuyordur ya da şu "gri dumanımsı şey"i kaskın içine doldurup sabit tutuyordur diye düşünüyorum.

Saçmalık bulup "aa bak bu yanlış böyle olmaz" demek yerine, gerçekmiş gibi düşünüp teori üretmek daha çok hoşuma gidiyor :D

Hahahaaa çok güldüm ya :D

Selty'nin mantıklı olması ile ilgili değilde kafasında ki kaskı sorgulamışsın :D :D

PS:

Hadi çizim mantıksızlıklarını bir kere bıraktım...

Naruto göbeğinde 50 küsür metrelik 9 kuyruklu canavar barındırıyor,İchigo ölsede boynuzlarıyla tekrar diriliyor,Luffy Dedektif Gadget gibi şişiyor ,Gintoki tahta kılıcıyla robotları kesiyor ( Birde özel durumlarda Bankai açıyor -_- ) ,Elemanın biri osurmasıyla gezegenleri patlatıyor.H.O.T.D.'de adam zombilerin ortasında kızlara havasını atıyor...

Bizim Hilmide hala otursun animede mantık arasın...

Bütün dünyayı ilgilendiren savaşlar falan Japonyada oluyor -_- Adamlar dünyayı kurtarıyorda sizin ruhunuz duymasın uyuyun... :ph34r:

Dikkat Hilmi hayali karakter mantık aramayın :P :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.