Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

1289
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İletiler bölümüne Cold Dewil kullanıcısının eklediği dosyalar

1. İtiraf ediyorum, şuan bi boşluğa düştüm toparlanamıyorum. İsim değişikliği yapamıyorum ya. Resmi ekleyen Ben o yazıdan zaten hiçbir şey anlamamıştım. Hem 3 değişiklik hakkı hem 30 değişiklik hakkı nasıl olabilir demiştim. Resmi ekleyen Ah be ah.. Kaldık böyle. Resmi ekleyen

Kurcalarsan olacağı budur -_- -_-

Eeee artık alışcan dicez artık :D

2. steins gate ve gintama olanı çok hoş çizmişsin Resmi ekleyen

Gintoki çok şeker olmuş bitince bende hayran kaldım :D

onizuka acayip güzel olmuş :o

Peace :D

ilk gördüğümde hayran kalmıştım şimdi gördüğümde daha da hayran kaldım :)

Teşekkürler Genç ;)

Güzel olmuş. Emeğini bizimle paylaşmana ayrıca teşekkürler.

Teşekkür ederim ^_^
  3. Seni Hideyoshi yi erkek dediğin için kınardım :angry: ama ayrı bir cins dediğin için affediyorum ^_^ Hideyoshi'nin cinsi Hideyoshi dir arkadaş başka bir şey değil. Ne erkek ne dişi yaşasın Hideyoshi :P

Hamama girdikleri sahne geldi aklıma harbiden :D
  4. buyur başkalarına da bak istersen :)

Resmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyen

favori ?

Trap

Resmi ekleyen

Ihmmm yanlız Favoride Hideyoshinin fotoğrafını koymuşsunda ufak ayrıntı versem mi ki :ph34r: :ph34r:

Hideyoshiii erkek :D Daha doğrusu o ayrı bir cins hatta :D

5. Sevdiği derken onu mu diyordun ben de geçmişten birisi sandım heyecan yapmıştım Resmi ekleyen

4 yaş bişi değil boss bnm dedem ile ninem arasında 12 yaş var :D hem Japonya'da resmi evlenme yaşı 16; 2 senecikten bir şey olmaz hem illa evlenecek değiller

ama çok tatlılar yaa Resmi ekleyen

İki S birbirleriyle gül gibi geçinirler aslında :D

Gerçi hangisinin baskın olacağı belli olmaz ama :ph34r: :ph34r:

6. İlk cümlenle büyük bir spoiler verdin boss <_< Neyin intikamının peşindesin <_< Söyle ne yaptım sana Resmi ekleyen

Onların arasında çok yaş farkı yok ya Sougo 18 Kagura 14 yaşında taam mı araştırdım Resmi ekleyen

Spoiler değil zaten ilk 10. mu 12. bölümde mi ne söylüyor Gintokinin kendisi :D

Hava durumunu sunan kızı her gördüğünde repliklerini okuduysan ;)

PS:Eeee 4 yaş fark var daha ne olsun :D 18 olmadan evlendirmezler onları :D

7. Yok haklısın ben aslında alınganım (bkz: çelişkinin babası ) ama şuan birine alındığım için bu halde değilim. Diziden o diziden. :D

Bir de çok utangacım aslında. Şimdi burada rahat rahat konuşup yüz yüze gelince donup kalabiliyorum ya. O süreci atlatmak biraz uzun sürüyor. Of niye böyleyim ki ben. Seher geçen gün seni bıraksak asosyal olursun dedi. Ben aslında buralarda yalnız takılırken rahatım ya. Hani tek başımayken sıkılmıyorum. Ama insanlarlayken de gayet eğleniyorum. Bunun utanma aşamasını geçebilsem her şey çok güzel oluyor.

Ben de hep şişeye konulan gemileri düşünürdüm. :blink: Nasıl sokuyorar lan onu diye. :blink:

Yanlız kowboyyy

B)

Evet o gemileri bende düşündüğüm olmuştu :ph34r:

Veee evet o gemilerle oyun oynamaya kalktığımda olmuştu...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.