Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

4287
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İletiler bölümüne Cold Dewil kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Latince değil de Japonca bir kaç şey söyleyebilirim aslında Resmi ekleyen ama olsun gene terbiye bozulmuş oluyor ben en iyisi Allah'a havale etmeye devam edeyim :D

İtiraf ediyorum en sevdiğim abur cubur Alpella rulo kektir Resmi ekleyen hem çok hafif hem de lezzetli bıraksalar bir koli yerim ama abur cuburu azalttım yemiyorum artık B)

En iyisi öyle davranmak...

Resmi ekleyen

Ama küfretmiyecem diyede fazla zorlama kendini bence.Bazen rahatlamanı da sağlıyor B)

ben de ilk çıktığı günden beri KitKat'a bayılıyorum, süper mükemmel bişey keşke bütün çikolatalar öyle olsaydı :D

Dodi dodi dodiiiiiii :D Nedense aklıma ilk bu geldi :D KitKat da güzeldir...

PS: İtiraf ediyorum...Sütlü çikolatadan ziyade Bitteri daha çok severim...Ah ahhh Lindt % 70 :wub:

2. Doktorlar işlerine gelse günde bir damacana bitirin de diyecekler, annem başımın etini yiyor yok böbrek taşı yok erken kırışırsın yok vücut su kaybediyor bilmem ne... İşin garibi ben fazla su içtiğim zaman ben dengem bozuluyor; midem direkt çamaşır makinesi moduna geçiyor sonra tırım tırım mide ilacımı arıyorum. :/

Hehee :D

Bizimki sağ olsun söylemiyor.Kafama dikilip iç diyor kısaca ^_^

Herşeyin fazlası zarar.Artık karar verdim zaten.Günde ihtiyacım kadar içiyorum.Ne azı,ne çoğu...

Bir şey daha itiraf edeyim de yatacam ben Resmi ekleyen

İki yıldır küfretmiyorum tövbeliyim -_- Çok sinirlenince hafif şeyler kaçıyor ağzımdan ama eski halime göre gene iyiyim :D Arkadaşlarım dalga geçerdi "öyle orijinal şeyler söylüyor ki başta küfür mü değil mi anlamıyoruz biraz kafa yorunca altından acayip pis bir anlam çıkıyor" diye :D artık şöyle düşünüyorum sinirlendiğim insanlar için: Öyleleri için terbiyemi bozamam -_- Allah'ından bulsunlar -_- Dilimin bozukluğu 180 derece döndü diyebilirim :D

Senin işin çok basit...

Geç karşısına adamın, Latince konuş oldu bitti :D...

PS: Hadi gidin yatın...Ben daha karpuz kesecem ^_^

3. Gece tuvalet ihtiyacın olur bee :o ben o riski göze alamam -_- o yüzden yatmadan bir saat öncesinden sıvı gıda alımımı keserim :D

Bir keresinde gece nefes zorluğu çekerek uyandım.Kuru kaldığından damağım yapışmıştı.O günden sonra bir bardak su baş ucumda durur.Bir yudum bile olsa içemem gerekir...

Pilavın yanık yeri hakkaten çok güzel olur bea! Hele onu tencere dibinden hafifçe kazıyarak yiyorsan... oy oy oyy.

Geceleyin yanımda bir şişe su bulundururum ama içmem. Su bulundurmazsam susuyorum. Ayrıca iki günde bir buçuk bardak su ve bir çay bardağı meyve suyuyla hayatta kalmışlığım vardır. Evrimde android'e doğru giden ilk adım benim.

İşte beni anlayan biri ;)

Cips yerine oturur o pilavı yiyebilirim.Kıtır kıtır...

Ayrıca bende de o tarz bir şey var.Doktorlar günde 3 litre için diyor da, ben günde en fazla 3 bardak su içerim :D

Haa içtiğim kahve ve çay hariç tabi...

4. Face'de Alp er Tunganın öldüğüne inanmayanlar diye bir grup var :D o aklıma geldi :D

Sen kendine bak :D pilavın yanık yeri mi :blink: Pudingin o tenceresine kaşıkla da değil parmakla sıyıracaksın :D :D

Aynen parmaklarla B)

Sen o pilavın yanık yerinin ne kadar lezzetli biliyor musun...Çıtır çıtır...

Ps:Gecede uyumadan hep su içerim.Bağımlılık gibi bir şey bu ama...

5. Aslında oraya ekleyecektim ama ilkokul önlüğü hariç diye onun yakasını taktığın bir düğmesi vardı diye çok ayrıntı olur dedim :D benim önlüğümün arkası fermuarlıydı hem B) evet düğmeli pantolon gömlek aklına gelecek herhangi bir şey giymezdim giydiremezlerdi :D

Ayrıca bir şey daha itiraf edeyim kekin hamurunu yemeyi pişmiş halinden daha çok seviyorum yumurta çiğ ama olsun :D :D

İlginç...Baya bir ilginç...

Sanırsam buraya kadar geldik bizde bir şeyler itiraf edelim ^_^

Pilavın yanık yerini yemeyi daha çok severim...Ayrıca evde puding piştiği zaman illa ki tencereyi sıyırma zevkini yaşamam gerekir :ph34r:

6. İtiraf ediyorum Kuchiki Byakuya'nın ve Kuchiki Rukia'nın bakışlarını sevmiyorum -_- Bakışlar resmen eziyor :blink: Orda en sevdiğim yüz Kenpachi'ye aittir :wub:

Daha önce bunu itiraf etmiş miydim hatırlamıyorum ama küçükken annem bana düğmeli bir şey giydiremezdi. 6. sınıfa kadar düğmeli bir şey giymedim öyle saçma bir takıntım vardı işte :D :D

Şİmdi bir dakika anlamadım...

Düğmeli bir şey giymedin mi ? :huh:

Yanlışsam düzelt ama Pantolon,etek,gömlek...Hadi onu geçtim ilk okulda ilkokulda ki mavi gömleğide mi giymiyordun ?

Nasıl dolaştığını merak ettim :D

7. O baklavaların hepsi başınıza düşsün evet B) Kıskanıyorsunuz hepiniz <_< Özellikle Dante'ciğimi :wub:

Neyse bu ay başka Baklava görmeyiz değil mi ? :D Hayır bilelim de tedbirimizi alıp topluca girmeyelim FC 'ye :P
  8. Açsam da benden başka üyesi olmaz kızlar utanır :D Belki Ezgi ile Seher :D

Ederim tabi ki bu benim görevim kulübün koskoca K. Mühendisiyim B) B)

Sonrada niye Kaldırım Müh. İşsiz deniyor -_- :P

Neyse sustum ...Fazla konuşursak kafamıza baklava düşer filan şimdiiii :ph34r: :P

9. Ne yaa Dante'ciğim iblisleri kovalamaktan yorulmuş duşa girmiş... Duştan sonra yatağında şampanya ile dinleniyor ne var bunda :wub:

Dante'ciğim burda olsaydı söylediğiniz şeyler için canınızı okurdu <_<

Gidip Hot anime guys diye FC mi açsam naapsam :D :D

Bir şey söyliyiyim mi ?

Açma .... :D

10. Flashback ayrı mekanlarda ayrı zamanlarda... Güzel gidiyor ama son flashback yarım bırakılmış gibi geldi sanki 5. bölüm de flashback olacak gibi yani en azından insan öyle bir bekleyişe giriyor :D

Ps: Bu bölümde yardımcı olamadım ama diğer bölümlerde inşallah olacağım :D Gerçi pek de bana ihtiyaç yok gibi :huh: :D

Teşekkürler yorumun için ^_^

Eee merakta bırakmak lazım azcıkda :D

PS:

Sen olmasan kim Eylül'ü görüp bana söylerdi ki ;)

11. 4. Bölüm eklenmiştir arkadaşlar...

Flash Back tarzı olduğundan resim eklemedim.Ayrıca AmyGirl sınavları olduğu içinde düzenletmedim.Bölüm sonunda spoiler içine bilgi ekledim...(*) İşaretli yerleri bölüm sonunda ayrıntılı açıklamasını bulabilirsiniz.

İyi okumalar ^_^

Bu arada 5.Bölümde biraz gecikebilir.Pc tamire vereceğimden ne zamana yetişir bilmiyorum...

Halbuki en güzelde 5. bölüm olacaktı ama :ph34r:

12. Olur :) İmza boyutu 400x225 şuan ama azcık daha küçülteyim ;)

Hoşgeldin sevgili kütüphanecimiz ^_^

Bakma bu aralar durgun olduğumuza...Sınav haftaları bitsin bu arkadaşların, gene başlarlar FC canlandırmaya ;)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.