Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

4287
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İletiler bölümüne Cold Dewil kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Şimdi Çoğu Kişi Sınırsız Şeyler İstemiş :) Bu Olmaz Biliyorsunuz. Gerçekçi Olursak :) Anime Karakteri Gelemez Maalesef. Adada İnsan Olarak Yalnızca 2 Kişi Olacaksınız. Elektrik Üretmek İçin Bir Kaynak Gerekiyor 1.İsteğiniz Akü Olursa 2.İsteğiniz Benzin Olmak Zorunda.Ev Aletlerinizi Kendiniz Yapmanız Lazım Yani Pişirilen Yada Isıtılan Bir Şey İse Ne İle Pişirilecek Önemli Olan Bu :) ...

Gerçekçi olmak zorunda mı ?

Hergün yemek sepetinden uçakla havadan adamın üstüne yicek bırakılmasını istesem mesela :D Olur mu olur hayalgücü sınırsız :D

2. Yanıma alacağım 3 şey...

1- Çakmak taşı... ( çakmak alırıdmda gazı mazı biter)

2- Isı geçirmez bedevi çadırı

3- Laptop... ( Evde bensiz giren filan olmasın arkadaş annem girince en son portalsepeti yüklemişti)

Karşı Cinsle olan şeylerden biride bana özel olsun. Gerçi ilk ikisi aklımda

Sınırsız gıda malzemesi ile, Ocakbaşı...

Kebablar,Kısırlar,Garnitürlü makarnalar... Karşı cins mutlu olur asdfgfdsa :D

3. ahahah çok keyifli bir oyun bence :D 

Türk serverinde olmaktan aşırı derece tiksiniyorum gerçi malum çok küfürbaz ve gerçekten oyunun mantığını bilmeyen bir sürü insanımsı kişiler var. Hemen 30 olsam harika olacak ama oyundan soğutan çok insan var.

Birde buradan hazır konusu açılmışken bir not yazayım :D

Ya rica ediyorum arkadaşlar dominion cidden çok keyifli bir oyun. Bir deneyin biraz canlandırın 1 saate yakın maç bulamıyor oyun. Biraz şans verin yenilik iyidir  :P 

Müzik + LoL devam :D

Ben Aram'cıyım B) Bir kere Dominion deneyim dedimde baktım kotamın yarısı bekleme süresiyle geçiyor vazgeçtim :smile_artiz:

Aramdaki o ramdom hero muhabbeti ve poro taktikleri güzel oluyor. :LTkJN9u:

4. Yaklaşık 4.39 saniye deyip beni tam olarak 23.44 45 46 47... saniyedir bekleten Dominion'a sövüyorum. + Müzik dinliyorum.

Dominion ne ki?

Nedense cahil gibi hissettim şuan ama metak ettimde yani bildiğim birşey çıkabilir belki o O

Ps: TEMA ya üye oluyorum. Sebebi çevre koruma finali için zorunlu olması... Zorunlu gönüllülük ayrı bir sinir

5. Bence Gayet Yeterli. 

En Yakın Arkadaşımı Ve Bütün Düşmanlarımı Feda Ederim :) Arkadaşlar Her Zaman İhanet Ediyor Maalesef Ki Yetmezse Duygularımı Bile Feda Ederdim... 

İnsanı insan yapan duyguları sevdikleri ve yaşadıklarıdır. Karşına iyi biri gelmeden doğruyu kötü biri gelmedende Yanlışı öğrenemeyeceğinden bence yanlış seçim

Ben ise vücudumu feda ederdim. Mağlum 2D dünyada pek bi gerek yok :D

6. Cold Dewil arkadaşınızın ( sizin arkadaşınız benim değil :P o benim biricik hayat yoldaşım :* ) öhohöhöm neyse işte doğum günü :)

Burdan da kutlayalım :)

Teşekkürler tatlım :* Hasta olmana rağmen ilk hatırlayan olduğun içinde :)

Cold Dewil arkadaşınızın ( sizin arkadaşınız benim değil  :P  benim adminimin hayat yoldaşı :*((unutmadan forumun gizli ve bilinmeyen tarihinde kaynanam ile evleniyordu)) doğum günün kutlu olsun.  :head2:

Kaynana mı :O

Ps: Evet hatırladım olayı, eski defterlerde kalabilir :D

Ps: Tüm kutlayan arkadaşlara içten teşekkürler :)

7. Ne iyiydi ne de kötüydü demek en mantıklısı.

Yılın ilk döneminde başlayıpta erken gönülde taht kuran animelerin bazıları kötü final verdi.Şimdi kalkıpta kötü final verdi veya ucu açık bitti diye koca animeye çöp diyemem.Onun dışında ilklerinde araların gayet güzel kendini sivrilten gerek aksiyon,komedi, ecchi dopigleriyle dolu olup yada tek yumrukla dövüşlerin sona erdiği serileride gördük.

2. Sezonu gelenlerden de yılın başında Aldnoah Zero II dışında benim öyle beğenmediğim bir seri çıkmadı.Onu da beklentimin düşük olmasının en büyük sebebi ilk sezondaki Battle -Ost uyumunu yakalayamamış olması bana göre.Savaşlarında şöyle kulak pasını giderecek güzel Ost kullansaydı yada ilk sezondaki sistemi devam ettirselerdi çok daha güzel olacaktı.

Bunun dışında beğenip beğenmeme kişilerin tarz ve zevklerine kalıyor biraz.Benim beklentim olmamasına rağmen Opm çok güzel gelsede, ya bu ne biçim anime bu adam nasıl bu hale geldi ammada anlamsız diyen arkadaşlarda oluyor.Mangayı 6. bölümden sonra okusamda Opm beğendim.Mangasının daha güzel olduğunu savunanda var.

Biraz seyredenlerin tarz ve zevklerinde yani olay ;)

8. Biraz eski,klasik ve ikonlanmış serileri koymuşsunuz.Şimdi modern yapılarıda ekleyelim mi ? Belli animelerin movielerini eklemek yerine tek movie şeklinde olanları ekleyelim bence...

GYO-( GYO Ova diye geçiyor ama tek seri şimdilik )

Yapım Yılı: 2012
    Yönetmen:Takayuki Hirao
    Hikaye Yazarı:  Junji Ito-Takayuki Hirao-Akihiro Yoshida
    Tür: Korku -Ova
    Konu: Kaori, üniversite mezuniyetlerini kutlamak için arkadaşları Erika ve Aki ile birlikte Okinawa'ya tatile gider. Kaldıkları ev ise Kaori'nin nişanlısı Tadashi'nin amcasının evidir. Bir gün eve geldiklerinde korkunç bir koku hissederler ve evin içinde garip bir yaratık görürler ve zor da olsa onu öldürdükten sonra gördükleri şey karşısında şaşırırlar. Bu yaratık bir balığa benzediği gibi ayakları da vardır ve tuhaf bir koku yayıyordur. Bu olayın ertesi sabahı ise Okinawa sahilinden itibaren nedeni bilinmeyen bir şekilde bütün balıklar ayaklanarak şehre akın etmeye başlar.
    Başlıca Seiyuular:Mirai Kataoka, Takuma Negishi, Ami Taniguchi
    MAL : Yazmamışlar Ayıp...( Öğredim 5.6 )
    İMDB:5.8

İzleyici Notu: Etkileyici ve düşündürücü bir seri.Özellikle değişime uğrayıp istila etmesi...

Voices of a Distant Star ( Hoshi No Koe )

Yapım Yılı: 2003
    Yönetmen: Makoto Shinkai
    Hikaye Yazarı:  Makoto Shinkai
    Tür: 
    Konu: Bir görev için uzaya gönderilen Mikako,lisede aşık olduğu Noboru ile tek bağlantısı elindeki cep telefonudur.Zaman geçtikçe uzayın derinliklerinde zamanın bükülmesiyle birbirleriyle aralarındaki tek bağ gönderdikleri mesajlar olacaktır.
    Başlıca Seiyuular:  Mika Shinohara, Makoto Shinkai, Sumi Mutoh
    MAL : 7.6
    İMDB:7.5

İzleyici Notu: Çok beğenip duygusallaştığım bir animeydi.Aslında tek bölümlük anime süresinde ama hissettirdiği duygular paha biçilemez...

Captain Harlock

Yapım Yılı: 2013
    Yönetmen: Shinji Aramaki
    Hikaye Yazarı:  Leiji Matsumoto (manga), Harutoshi Fukui
    Tür: Uzay-Aksiyon -Bilim Kurgu
    Konu: Yıl: 2977 Kainat devasa bir galaksiler arası savaşa ev sahipliği yapıyor. Ataları Dünya'dan sürülmüş olan milyonlarca insan ise halen daha evi olarak gördükleri bu gezegene geri dönme arzusunu taşımaktadır. Dünya tüm gezegenler arasında en değerli olandır, çünkü sunduğu kaynaklar diğer gezegenlerden kat kat fazladır. Ancak tek sorun tüm galaksideki insan ırkını yöneten Gaia koalisyonunun kontrolü altında olmasıdır. Sürülen ve aşağılanan Kaptan Harlock, Arcadia gemisindeki ekibiyle birlikte dünyaya geri dönüp kendilerine ait olanı almaya karar verirler. İnsanlığın tek umudu olan bu ekip Gaia'nın sırlarını keşfedip gücüne son vermeye çalışacaktır.
    Başlıca Seiyuular: Yû Aoi, Jessica Boone, Ayano Fukuda
    Film müziği: End. Kısmı Harika-Ost 18
    MAL :7.6
    İMDB:6.5

İzleyici Notu:Yeni nesil 3D anime grafikleriyle çok güzel,sürükleyici bir uzay filmi.

9. Kopya veriyorum : Papillon admineniz 172-73 boylarında kumral yeşil gözlü güler yüzlü neşeli bir baağğyannn  :bled1-onion-head-emoticon:

Sen bir de Janset'i gör fıstBayan i genç bir bayan öğretmen  :LTkJN9u:

Baaağğğaaayannmış :D

10. Chigaimaaasu. :P Bungaku kısmı doğru. '-' Dilimden düşürmüyorum son günlerde yaa, kolay kolay. :lol: -soruyu da bilmiyorum-,--

2-3 özellik daha ekle o zaman çünkü benim dediğim anime tam karşılıyor :D Daha sorduğun aimeye özel şeyleri belirt :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.