Jump to content

IXCHEL

Üyeler
  • İçerik sayısı

161
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne IXCHEL kullanıcısının eklediği dosyalar

1. çok tatlılar ya :) sanırım en üsttekiler senin yaptıkların çok hoş olmuşlar :). Ve katılıyorum bunlardan harika hediyeler olur. hediyeyi geçtim. Şeffaf bir vazonun alt kısmını bunlarla süsleyebilirsin. Veya altlarına sticker koyarak muhteşem dolap süslemeleri de olabilirler :)

yok bunlar benim yaptıklarım değil...bi ara kendiminkileri de koyarım.
  2. :D Harika olmuşlar fakat neden gözleri yok? . Göz çizmekte mi zorlanıyorsun? :D

evet göz,el ve ayak çizemiyorum.

gözler yokkk halbuki animede çizmeyi en çok sevdiğim yer oralardı. Çizmekte zorlanıyorsan çok güzel kaynaklar vardı elimde paylaşabilirim onu

paylaşırsan sevinirim...

Üst beden-omuzlar vs- iyi ama bacakları sopa gibi af edersin.Yine de şirin çizimler. ^_^

teşekkür ederim

Güzel yapmışsın böyle devam etmeyi planlarsan zaten kısa zamanda daha güzelerini bile yaparsın kafana göre yap bildiğin gibi edersen bir yerden sonra zaten kolay gelir sana

teşekkürler ^_^

1 ve 2 resimlerinin kızların giydiği elbiselerin çizimlerini beğendim :)

teşekkür :)

Açık söylemek gerekirse kötü olmuş. Elleri çizmemen bozmuş. Yüzü çizmemen çok daha kötü yapmış. Daha fazla darbe vurman güzel olur ama ilk resimdeki diz dikkatimi ekti güzel olmuş. Gölgelendirme yapsan güzel olur + Vücudun alabileceği şekiillere göre yapmalısın.

Sapık manada söylemiyorum yanlış anlamayın. 1. resim güzel olmuş ama 2. resimdeki göğüs, omuz ve diz olmamış. 3 de aynı şekilde.

3. yorumumu da yaayım soylemeden olmaz.. :D 2. resimde yerçekimi biraz dışlamışın. kızın saçları yapışık gibi olmuş garip geldi o biraz. Ama topuzu çok kawaiii :D

anime karakteri çizmeyi ilk defa deniyorum ve bence ilk denememe göre gayet iyi oldular.kafamdan çizdiğim için fazla ayrıntıya yer veremedim.

neyse yorumun için teşekkürler ;)

3. Şimdilik buna bakarsan yardımcı olucaktır sana,kendi arşivimden oranlar:

Resmi ekleyen

Oranda hata var,ama güzel.

Tüm vucudu verdiğim oranlara bakarak çizmeye dene birde.

Oranları zaten biliyorum ama bunları çizerken açıkçası orana pek dikkat etmedim. Düzenli ve ölçülü şeyleri pek sevmiyorum. Bu yüzden tuvallerimde de oran pek kullanmıyorum. Hatta oran kullanmadığım için kurs hocamdan kaç kez azar işittim. Neyse yardımın için ÇOOOK teşekkür ederim :) Bi ara oranla çizmeyi de deneyeceğim.Bir daha bakınca orantısız olduğunu bende farkettim :D

4. Fairy Tail olayını bilemeyeceğim fakat, shonen animelerin geneli ruhsuz ve saçma oluyor. Güzel bir konu atıyorlar ortaya, sonra sakız gibi uzatıp ilişkileri hiç biri yere bağlama zahmetine de girmiyorlar. Bkz: Bleach

aaa oldu mu şimdi :blink: bleach harika bir anime.lütfen bleach'a laf yokk :D

Fairy Taili 150 li bölümlere kadar sadece gülmek için izliyordum her ne kadar ağlattığı sahneler de olsa ama şu son konu bayağı ilgi çekici olmuş ha bir de gözümü gönlümü doldursunlar diye izliyorum :D :D echi sadece kızlarda değil erkeklerde de güzel kullanılmış :D ayrıca karakter olarak müthiş kişiler var özellikle Erza'nın karakter yapısına çok özenilmiş Master Makarov'a olan hayranlığımdan daha önce bahsetmiştim zaten :) Bir de en sevdiğim şey bu animede doldurma bölümlerin olayların sonuna konulması en heyecanlı yerde araya sıkıştırmıyorlar çok şükür :D

Evlilik konusuna gelince bildiğim kadarıyla lonca üyelerinden Bisca ve Alzack kilisede evleniyorlardı. O dördünün arasında bir şey olacağını sanmıyorum ben zaten arkadaşlar da belirtmiş bu tarz çalışmalarda ikili ilişkileri hep belirsiz yapıyorlar. Ama eser tamamlanırken Juvia'nın artık emeklerinin karşılığını almasını isterim açıkçası :D

tamamiyle sana katılıyorum ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.