Jump to content

IXCHEL

Kayıtlı Üye
 • Posts

  161
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About IXCHEL

 • Birthday August 4

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Female
 • Konum :
  İzmir
 • İlgi :
  Anime Manga

Recent Profile Visitors

1773 profile views

IXCHEL's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

37

Reputation

 1. naruto izlemeyi uzun zaman önce bıraktım artık mangasını okuyorum =D tabi animede izlemeyi beklediğim yerler de yok değil =)
 2. arka arkaya 40-50 bölüm izlediğim pek olmaz. genelde animelerin tadını çıkarmayı severim. bazı istisnalar var tabi. one piece ve gintama... manga olarak bir oturuşta güncele geldiğim naruto var. zaten animesi iyice sıktı artık. sürekli doldurma bölümler... mangada çok heyecanlı olaylar var başlamanızı tavsiye ediyorum. bi de bleach ve slam dunk'ın devamı okuyorum :)
 3. bende hızlı resim kullanıyorum daha önce sorun çıkmamıştı ama foruma yüklemeye çalıştığımda "bu forumda resim genişletilmelerine izi verilmiyor" gibi bi yazı çıktı.neyse artık birisi benim yerime kagurayı yapıp koyuversin :P
 4. Yaa Kagura yapmıştım ama nedense foruma koyamıyorum =(
 5. çizimleri çok güzel, çizmeye devam et...
 6. aslında şuan 580'e geldim. kaç haftadır izlemiyorum güncele yetişmemek için :D
 7. Slam Dunk'a başladım :3

  1. Show previous comments  11 more
  2. lBLacK

   lBLacK

   mangasıda umduum gibi bitmedi ama olsun, çok keyif verdi şarkılarıyla espirileriyle. animesinin devamını beklerdim. İlerleyen zamanlarda belki bir remake cıkar :)

   rukawa ile çocuk şekline dönünce acaip tatlı oluyorlar :D

  3. Amygirl
  4. lBLacK

   lBLacK

   H: GGGrrrrrrrRRR RUKawwaAAA >(

   R: ! doahu -.-

   :D

 8. biraz bölüm biriksin diye ara vermiştim daha sonra hepsini bir arada izlerim demiştim ama bu kadar çok bekleyebileceğimi sanmıyorum en iyisi ben mangasına başlayayım filler filler nereye kadar? :mellow: zaten sadece yazın doyasıya anime izleyebiliyorum zamanımı narutonun doldurma bölümlerini izleyerek harcamayım mangasını okuyup daha farklı animeler izlerim artık ;)
 9. ben vermesine veririm de tee 1800'lerden kalma paraları napcan?( kendimce havalanıyorum siz beni takmayın B)) aslında vermem onlar benim için çok değerli :ph34r:
 10. para koleksiyonum var. bi de her denize gittiğimde bi poşet deniz kabuğu toplarım. amacım koleksiyon yapmak değil ama baya bi biriktiler herhalde onlarda koleksiyon sayılır. :)
 11. bende çok gitmek isterim ama maalesef....
 12. bende 14 yaşındayım ama sbs'ye birkaç gün kala gitmek istemiyorum açıkçası...
 13. aslında gidebilirim ama sorun şu ki zaten iki elin parmak sayısını geçmeyen arkadaşlarımdan kimse gelmek istemez. ablam ya da annemle gitsem sıkıntıdan orada uyuyakalırlar :blink: tek gidince de zevli olmayacağı için en iyisi ben 1 haziranda evde oturup anime izliyim :D
 14. ben one piecede güncele yetişmek üzereyim :unsure: 50 bölümcük kaldı. aslında izlesem 2 günde biter ama her hafta beklemek istemediğimden yavaştan alıyorum :) şimdi mangaka da hasta olmuş geliş gidiş ben güncele yetişcem galiba <_< pufff.... bu arada geçmiş olsun inşallah en kısa sürede iyileşir :wub:
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.