Jump to content

IXCHEL

Üyeler
  • İçerik sayısı

161
  • Son ziyareti

3 Takipçi

IXCHEL hakkında

• Doğum günü 4 Ağustos

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Anime Manga

Son profil ziyaretçileri

2394 profil görütülenme

IXCHEL üyemizin başarıları

1. IXCHEL

Naruto Shippuuden Eylül Programı

naruto izlemeyi uzun zaman önce bıraktım artık mangasını okuyorum =D tabi animede izlemeyi beklediğim yerler de yok değil =)
  2. arka arkaya 40-50 bölüm izlediğim pek olmaz. genelde animelerin tadını çıkarmayı severim. bazı istisnalar var tabi. one piece ve gintama... manga olarak bir oturuşta güncele geldiğim naruto var. zaten animesi iyice sıktı artık. sürekli doldurma bölümler... mangada çok heyecanlı olaylar var başlamanızı tavsiye ediyorum. bi de bleach ve slam dunk'ın devamı okuyorum :)
  3. IXCHEL

Chibi Stil

bende hızlı resim kullanıyorum daha önce sorun çıkmamıştı ama foruma yüklemeye çalıştığımda "bu forumda resim genişletilmelerine izi verilmiyor" gibi bi yazı çıktı.neyse artık birisi benim yerime kagurayı yapıp koyuversin :P
  4. IXCHEL

Chibi Stil

Yaa Kagura yapmıştım ama nedense foruma koyamıyorum =(
  5. IXCHEL

HooDeD'in Çizimleri -Kocaaaaman Güncelleme-

çizimleri çok güzel, çizmeye devam et...
  6. IXCHEL

One Piece’e Kısa Bir Ara

aslında şuan 580'e geldim. kaç haftadır izlemiyorum güncele yetişmemek için :D
  7. Slam Dunk'a başladım :3

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. lBLacK

lBLacK

mangasıda umduum gibi bitmedi ama olsun, çok keyif verdi şarkılarıyla espirileriyle. animesinin devamını beklerdim. İlerleyen zamanlarda belki bir remake cıkar :)

rukawa ile çocuk şekline dönünce acaip tatlı oluyorlar :D

3. Amygirl
    4. lBLacK

lBLacK

H: GGGrrrrrrrRRR RUKawwaAAA >(

R: ! doahu -.-

:D

8. IXCHEL

Haziranda da Fiiller bizi bekliyor.

biraz bölüm biriksin diye ara vermiştim daha sonra hepsini bir arada izlerim demiştim ama bu kadar çok bekleyebileceğimi sanmıyorum en iyisi ben mangasına başlayayım filler filler nereye kadar? :mellow: zaten sadece yazın doyasıya anime izleyebiliyorum zamanımı narutonun doldurma bölümlerini izleyerek harcamayım mangasını okuyup daha farklı animeler izlerim artık ;)
  9. IXCHEL

Koleksiyonunuz var mı?

ben vermesine veririm de tee 1800'lerden kalma paraları napcan?( kendimce havalanıyorum siz beni takmayın B)) aslında vermem onlar benim için çok değerli :ph34r:
  10. IXCHEL

Koleksiyonunuz var mı?

para koleksiyonum var. bi de her denize gittiğimde bi poşet deniz kabuğu toplarım. amacım koleksiyon yapmak değil ama baya bi biriktiler herhalde onlarda koleksiyon sayılır. :)
  11. IXCHEL

1 HAZİRAN 2013 İZMİR KOTO KONSERİ

bende çok gitmek isterim ama maalesef....
  12. IXCHEL

bende 14 yaşındayım ama sbs'ye birkaç gün kala gitmek istemiyorum açıkçası...
  13. IXCHEL

aslında gidebilirim ama sorun şu ki zaten iki elin parmak sayısını geçmeyen arkadaşlarımdan kimse gelmek istemez. ablam ya da annemle gitsem sıkıntıdan orada uyuyakalırlar :blink: tek gidince de zevli olmayacağı için en iyisi ben 1 haziranda evde oturup anime izliyim :D
  14. IXCHEL

One Piece’e Yeniden Ara Veriliyor

ben one piecede güncele yetişmek üzereyim :unsure: 50 bölümcük kaldı. aslında izlesem 2 günde biter ama her hafta beklemek istemediğimden yavaştan alıyorum :) şimdi mangaka da hasta olmuş geliş gidiş ben güncele yetişcem galiba <_< pufff.... bu arada geçmiş olsun inşallah en kısa sürede iyileşir :wub:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.