Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kushina-ta

Kayıtlı Üye
  • Content Count

136
  • Last visited

• Days Won

2

Kushina-ta last won the day on April 12 2013

Kushina-ta had the most liked content!

About Kushina-ta

• Rank
    Level 1
  • Birthday November 20

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Müzik dinlemek,gitar çalmak,Sims3 oynamak,Doctor Who izlemek

Recent Profile Visitors

1,430 profile views
  1. Yaptım,görüntü güzel oldu ama şeker olmadığı için tatsız oldu bi daha yaparsam şeker eklicem :D
  2. heves ettim ben de yapıcam pirinç unu aldım geldim :D Ama öncelikle sorum var. Sıcak suyu tencerenin neresine kadar dolduruyoruz? Havlu kağıt ısıdan hamura yapışmaz mı bide :huh:
  3. Hayır hayır kendi profilimde :D tanınırsın derken benim paylaşmamla değil tabi :D
  4. Japonya'ya bende gitmek istiyorum kısmetse bi gün gidicem inşallah ama daha erken :) Lise için değil ama üni.de Japonya büyükelçiliğine başvurup gidebilrsin
  5. Harika çalmışsın eline sağlık :) D.Gray Man 14th song'u çalarsan müthiş olur valla çok seviyorum o şarkıyı... ^_^ Çalmayı denemişliğim var ama sadece ilk 15 saniyesini çalabiliyorum sonra baya hızlanıyor :wacko: Ayrıca videonu facebook'ta paylaştım. Umarım ilerde tanınırsın
  6. Steins;Gate e başladım. Ana karakterin deli olduğundan şüpheleniyorum :ph34r: :P
  7. Düşündüm de aklıma en mantıklı cevap D.Gray man'dan Lavi geldi ^_^ hem esprili hoş çocuk :D edit: Minato'yu nassıl unuturum ben :D Başlıca aday... :rolleyes:
  8. Fairy Tail'den Erza'nın bu kostümü ; Ve Lol'den Ahri'nin dokuz kuyruklu tilki kostümü.
  9. -Taisetsu no mono-

10. "Hayatını dolu dolu yaşamak çocuk olmaktan geçer, yaşının kaç olduğu önemli değil." -Sakata Gintoki (Gintama)
  11. 11.Ankara Film Festivali de, 26 Şubat-1 Mart arası olmuş. Ankaralılar çok şanslı :)
  12. Morgana'yla Ahri arasında kaldım Ahri daha güzel bence ama Morgana'yı oynamayı daha çok seviyorum. 1 oy benden Morgana'ya :D
  13. Logo quizinde çok garip şeyler çıkıyor zaten benim en iyi olduğum karakter kısmı. Yanlış bilince puanlar düşmese daha da güzel olucak
  14. Ahahah gerçekten öyle çok cana yakınsınız :D
  • Create New...