Jump to content

Paprika

Üyeler
  • İçerik sayısı

832
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

İletiler bölümüne Paprika kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Çizimin iyi ama vücut kıvrımlarını pek iyi çizemiyorsun bence.Mesela Illidan (tabi ben bildiğim yerden giriyorum :P ) Kaslarını daha yuvarlakımsı çizmeliydin bir de vücudu orantısız.Bilemiyorum belki senin çizim tarzın böyledir.Gücendirmek istemem.Eleştiriye açık gözüken tavrına güvenerek söylüyorum :D

Karikatürlerin de balon sıralamasını ayalarlayamamışsın,biraz karışık olmuş.Dolayısıyla esprilerin anlaşılması güç olmuş.

2. Onu geçenlerde annemle sinemada izlemiştim.

Da ben sıkıldım o filmde, sanırım oradaki kadın karakterlerin gerizekalı oluşlarından kaynaklanan bir durum. Giyin, süslen, sonra da bütün gün dedikodu et. Çok boşlar, o tip karakterlere oldum olası gıcığım.

Edit: Ama o kıyafetler, saçlar, şapkalar... :wub:

Ben sıkılmadım ama kitabının çok etkileyici olduğunu duymuştum,ne de olsa Tolstoy ya :wub: Bir de biraz daha duygusallaştırsalar,ağlayacağım sahneler vardı ama çabucak geçtiler.Tiyatro sahnesi ağırlıklı olması farklı bir hava katmış filme ama iyi mi olmuş kötü mü olmuş bilemedim :ph34r:

Edit:Jude Law'a ne yapmışlar öyle ya :mellow:

3. Yazacaklarım kaybolup gidecek ama, çok geniş ve sosyal bir çevrem vardır ancak ben her zaman mümkün olduğunca kalabalıktan kaçar ve yalnız takılırım. Genelde 1 arkadaşım olur yanımda. Kalabalık her zaman kötülük yuvasıdır, haset başlar orada.

Haklısın,ne kadar çok insan o kadar çok sahtekarlık.1 dostun olacak tam dostun olacak,tanımadan herkesin yanına yaklaşmayacaksın..
  4. Konunun ortasından dalıyorum ama :D

Okudum gerçekten çok güzel, konusuna bayıldım :D

Psikopat şeyleri seviyorum zaten kendi FF'mden de anlaşılacağı gibi :D

Bir dahaki bölümü bekliyorum :D

Zevklerimiz uyuşuyor ^_^

FF'sini beğendiğim birinin benim FF'mi beğenmesi çok güzel bir duygu.Yarın ya da öbür gün 3. bölüm çıkar.Malum FF'ler çok ilerledi ve benim onlara yetişmem için hızlı ilerlemem lazım.

Hem bazı kötü niyetliler senin konunu post kasmak için kullanabilir. Tabi bu senin de işine geliyor. <_<

İnsan başkasını kendinden bilirmiş heheyttt <_<

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.