Jump to content

Paprika

Üyeler
  • İçerik sayısı

2341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

İletiler bölümüne Paprika kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Mirai Nikki

Peach Girl

Bazı sahneleri insanı gerçekten çıldırtıyor.Hele Okayasu'nun Momo yerine öğretmenine aşık olduğunu öğrendiğimde çok deli olmuştum,Momo ile birlikte ben de ağlamıştım.

Naruto

Paradise Kiss

Sonu beni deli etmişti nedense çok gücüme gitmişti.

Sword art online

Özellikle Yui ile olan sahnelerinde ağlamıştım bayağı.

Ben mi duygusuzum yoksa siz mi sulugözsünüz :D Naruto nun neresinde ağladın :D

Valla benim en çok ağladığım yer sasuke ile olan savaşıydı.156 mı ne o bölümlerdeydi sanırım.

2. Yüzüklerin efendisinde anlatılmayan ve cevapsız kalan bir çok soru var,bunlar Hobbit-Silmarillion ile açıklanabilir ayrıca Tolkiens (gerçi Silmarillion Tolkiens'in değil) bunları birbirine bir şekilde bağlı yazmış ve Yüzüklerin Efendisi gibi The Hobbit filmi de kitap baz alınarak yapılıyor.Ben burada her hangi yanlış bir şey görmüyorum.

3. Ben dublajlı izlemek durumunda kaldım. Ve şarkıların Türkçeleri cidden kötüydü. Misty Mountain ı İngilizce dinleyince daha da hoşuma gitti. :P

Yüzüklerin Efendisi'nin dublajı çok iyidi halbuki :huh: Bana göre dünyanın en yerinde ve en iyi dublajıydı, orjinallerine inanılmaz benziyordu ve şarkıların Türkçeleri bile çok güzeldi.Ama The Hobbit'te nasıl dublaj yapılmış bilemiyorum.İlginç. :ph34r:
  4. Ya şarkısı dilime dolandı.

Müzikleriyle,konusuyla,konuyu işleyişiyle Yüzüklerin Efendisi'ni aratmıyor.Nitekim bir birine bağlantılı bilgiler de var.Büyük bir Yüzüklerin Efendisi hayranı olarak The Hobbit'in de beklentileri karşıladığını söyleyebilirim.Kitabına bayağı bir ekleme yapılmış ama eklemeler gereksiz olmamış,gayet yerinde ve heyecan vericiydi.Oyunculuklar zaten mükemmel ona bir şey denemez.Kısacası benden tam not.Kesinlikle izlenmesi gereken bir film.

5. Aslında bilen biri amv nin nasıl yapıldığını anlatan bi konu açsa çok iyi olur :)

Ben de konuyu ilk gördüğümde burada açıklanmıştır umuduyla bakmıştım ama sadece yarışmanın olacağı ve kuralları bildirilmiş.Bir bilen elimizden tutsa da biz de katılabilsek :P Youtube'daki açıklama videoları farklı farklı programlar kullanmış.En iyisi hangisidir ya da en çok kolaylık sağlayanı falan.Hiç bir bilgim yok ki.Bu seferki yarışmaya katılmak istiyordum ama olmuyor işte çözemedim amv işini :/
  6. Doğrusunu söylemek gerekirse ben Code Geass i çok sevmemiştim sırf yarıda bırakmamak için izlemiştim ama hakkını yemeyim konusu kurgusu çizimleri çok güzeldi negatif düşüncemin iki sebebi var birisini sölemiim burda ikincisi ise Krurugi Suzaku denen kıl herif yüzünden sevmemiştim her şeye rağmen sonu beni tatmin etmişti :)

Suzaku ölüyorsa ben tatmin olurum.

Lelouch ölecekse bile Suzaku'yu da yanında götürsün bari de bir tesellimiz olsun :D

7. sonunu zaten eksik seyretmiş merak etme ;) Code geass kurgu olarak çok iyidir sonu için ne kadar spoiler yesen de (yiyen biri olarak söylüyorum sitede biri yorum olarak altına yazmıştı :angry: ben de gördüm) sonu sürpriz bitiyor :rolleyes:

haa en sevdiklerim hakkında buraya beş taneden fazla yazarım ayırt edemiyorum onları birbirinden :wub:

Beni umutlandırma bak inanırım :rolleyes:

8. çok özürdilerim !!!! lelouchu yu düşündükçe kendimi kaybediyorum yazarken hiç farkında değildim spoi verdiğimin :wacko:

Neyse önemli değil.Bundan önce bir arkadaşım daha söylemişti bunu ama ben inanmak istememiştim doğrusu."Hayır doğru olamaz,yalan söylüyoorsuun" falan demiştim. :D Ama bence cevabını düzenle ve spoiler içine al.Bir başkasını daha yakma :P
  9. 'Yuki-chan, 15.12.2012 - 20:42 yazdı:

naruto, death note, code geass

Spoiler

code geass ta lelouch unun ölümü beni çok etkilemişti özellikle kendini feda ettiğini düşünmek beni çok üzmüştü :(

Ah be arkadaşım niye spoiler veriyorsun. :( Ben daha sonunu izlememiştim.

Bu arada en sevdiğim animeler ...

Paradise Kiss,Mirai Nikki,Deadman Wonderland,Nazo no Kanojo

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.