Jump to content

Paprika

Üyeler
  • İçerik sayısı

2341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

İletiler bölümüne Paprika kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Odur ya. Bir keresinde bana da olmuştu ben evde değildim. (Kimdeydim acaba ya?) Pısttan da değişik bir ses çıkarıyordu tırsmıştım. Onun olduğunu anlamam bayağı zamanımı almıştı. <_<

Aynen pıst demiyor zaten pıst yansıması yanında çok kibar kalır.Kıpshoeea gibi bir şey :P
  2. İtiraf ediyorum annem şu dakikalı pıst pıst eden oda parfümünü açmış.Bir kaç dakikada bir cins cins ses çıkarıyor ilk başta anlamamıştım bayağı korkmuştum herkes de uyuyor.Gerçi şimdi bu da bir tahmin gidip görmedim gerçekten oda parfümü mü diye.Ene korktum uyuma vaktim geldi galiba artık. :ph34r:
  3. Bence kıvırcık saçlılar kısacık kestirmeli. Acayip tatlı oluyorlar. Ben çok seviyorum. Bizim okulda bir kız vardı mezun oldu. Benden 2 yaş falan büyük sanırım. Kız o kadar tatlı ki hala facebookta fotoğraflarını takip ederim. Erkek saçından biraz daha uzun kestirmiş. Yüz de güzel olunca çok yakışmış. Ama sen bilirsin tabi. Bu arada kıvırcık saçlı olup her sabah 6da uyanıp saçını düzleştiren küt saçlı bir sıra arkadaşına sahibim. :D

Sıra arkadaşın da hayli psikopat bir o kadar takdir edilesiymiş.:DBen her ne kadar küt saç istesem de bir süre sonra düzelen kıvırcık saçlar adlı hikayeleri duyduktan sonra çok çok çok çok gerekmedikçe düzleştirmemeye karar verdim.Hii çok korkunç :o
  4. Satılıyor evet. :D Çok da komik oluyor yapınca. :D Acayip eğleniyorum aynanın karşısına geçip. :D Onları çıkarınca da çok komik oluyorum. Ama neyse ki yarın okula gitmek gibi bir derdim yok ve bir hatayı ikinciye tekrarlamam. :D

Dalgalı saçlı olmak isterdim. Şöyle güzel güzel buklelerim olsun. Ama nerede ? Hayır kısa hali mal mal dalgalanmasa tamam..

Ben bildiğin kıvırcık saçlıyım genelde kıvırcık saçlılar düz saç ister ama ben gayet memnunum da içim bir tek şeye yanıyor ünivertise hayatıma dümdüz küt saçlı ve kaşımda piercingli başlamak isterdim.Kıvırcık olunca saçı kısacık kestirmenin sonu hüsran sonu göz yaşı sonu bonus :(
  5. Ben de senin sayende eğlendim kanka. :D

İtiraf ediyorum kafamda bigudiler var. :D Ve evet canıma susar gibi oldu ama içimden bir ses bu sefer güzel olacak diyor. :D Bir de bigudili halimi çok seviyorum aslında o yüzden yapıyorum bunu. Çok komik duruyor. Pembe bigudiyle aynı renkte tişört giydim evde salak salak dolaşıyorum. :D

İtiraf ediyorum bigudi sadece film icabı takılır sanıyordum.Satılıyor mu öyle bir şey ya.

Şimdi kendinden doğal kıvırcık saçlı bir insanın salak yapışını okudunuz :P

6. Ay o nasıl arkadaşlık ?? Öyle yapan arkadaşı saniyede silerim.

Bak kanka atarlı atarlı konuşuyorum görüyor musun ? Ben aslında her gece yatmadan önce İsmail YK 90-60-90'ı dinlerim. Ondan sonra da Facebooklu olanı. Hatta İsmail Yk'nınkinden eldivenlerim falan var fantezik takılıyorum. :D

Neler saçmaladım yine lanet olsun, hepsi Se Na'nın suçu. :angry: Resmi ekleyen

İtiraf ediyorum, çok uyuz karakterlerin olduğu dizi film ve animeden çok soğuyorum. Böyle zorlaya zorlaya izliyorum. Zaten bu dizide çocuk ve kız çok tatlı olmasa devam etmezdim.

Tihihih gece gece güldüm :D Ben de itiraf edeyim o zaman Türkçe popdan nefret ettiğim halde nerede bir pop şarkı duysam aklıma takılıyor ve bütün gece uyuyamıyorum içimde iğrenç şarkılar çaldığı için :D
  7. Öcü müyüm lan ben :D Ahah Ezgi kanka 2.cümlen bana ismail yk nın bir şarkısını hatırlattı gece gece bütün lanet üstümde ben nereden biliyorum o şarkıyı tövbe allam tövbe :D Paprika olay o aşamaya geldiyse gebertseydin köpeği adama bak tam dayaklıkmış. :angry:

Çok yakın arkadaşımdı ya.Gerçi diceksin böyle yakın arkadaş mı olur bence de nasıl yaptı böyle bir şeyi salak :angry: Ama bu olayın dışında pek bir yanlışı yoktur ve taşındı fazla görüşemedik o yüzden fitil fitil getiremedim bu yaptığını burnundan yoksa çok çaçaronum ben bakma böyle durduğuma :D
  8. Hee bu arada paprika senin yerinde olsam o arkadaş bozuntusuna gidip cocuğa durumu acıklayana kadar işkence yapardım. :ph34r:

Ben de aynısını yapardım ama bana 1 sene falan yalan söyledi "Ben ona durumu açıkladım Gizem seni sevmiyor" falan dedim diye sonradan öğrendim ve içime çok fena dert oldu.Şimdi gidip söyletsem ne işe yarar.Çocuk deli mi ne falan diye düşünür.
  9. Resmi ekleyen

Hayatımın en özel filmidir Into The Wild [Özgürlük Yolu]... Benim şu hayata bakış açımı yeniden şekillendiren,beni bu kadar duyarlı bir insan yapan yegane unsurdur.Fakat bu filmin çok bileni yok,şimdiye kadar izlemiş hiç bir insana rastlamadım.Benim için böylesine önemli bir filmi herkesin izlemesini isterim.İçeriğine vs. gelirsek:

Jon Krakauer'ın 1996 yılında yayınlanan, Christopher McCandless'ın maceraları hakkında kurgu olmayan aynı adlı kitaptan uyarlanmış 2007 yapımı sinema filmidir.Başka bir deyişle filmin konusu yaşanmış bir hikayedir.

Okulunun gözde öğrencisi Christopher McCandless, 1990 yılında mezun olduktan sonra biriktirdiği 24.000 doları bir vakfa bağışlar ve hayatının seyahatine çıkmaya hazırlanır. Orta gelirli bir ailenin oğlu olan Christopher'ın en büyük amacı Alaska'ya giderek oradaki vahşi doğayla iç içe yaşayabilmektir. Christopher çıktığı yolda hayatını değiştirecek birbirinden ilginç karakterle karşılaşacaktır.Tabi bu çok kısa bir özet.Filmin öyle güzel sahneleri var ki ve anlatmak istedikleri öyle büyük ki...

Tam da filme yakışan müzikleri vardır Eddie Vedder yapımı.Beni en etkileyen müziklerden bir tanesi mesela:

Ya da bir diğeri:

http://www.youtube.com/watch?v=e4uTEhDqa_s&feature=related

Aslında her ne kadar bu filmin konusunu anlatsam boş, ben ön yargılı bir insanımdır ve açıkçası ilk gördüğümde sıkılacağımı düşünmüştüm ve pek bir isteksiz başladım filme.Fakat müzikleriyle,konusuyla,anlatmak istedikleriyle hayatımın bir parçası değil odak noktası oldu.Sıkılanlar da olur tabi çünkü aksiyonlu falan bir film değil.Öyle uzun uzun anlatılacak konusu da yok.Her izleyenin farklı bir sonuç çıkarabileceği gerçek bir hikaye.

10. İtiraf ediyorum eski okulumda (daha da küçükken yani :P) arkadaşım bizim sınıftan bir çocuğa gidip sen Gizemle(yani ben) çıksana demişti ve bunu öylesine yapmıştı çocuğu sevdiğimden falan değil.Çocuk da benim sevdiğim bir kız var demişti ve resmen sevmediğim biri tarafından reddedilmiştim.Çok çaktırmadım ama hala aklıma geldiğinde bunu yapan arkadaşıma içimden saydırıyorum ve utanıyorum. :(
  11. Hı doğru ya.Sabahtan beri konu açmasına yardım etmeye çalışıyorum ama sormadım bak ben de :o

İtiraf ediyorum bu aralar çok kötü rüyalar gördüğüm halde korka korka da olsa Paranormal Activity 4'e gitmeye can atıyormuş gibi gözüküyorum.Cumartesi gidiyoruz umarım rahat uyurum :(

12. Ben gideyim dedim muhabbet dönmüş neden ki :( İtiraf ediyorum dünyanın en sorumsuz insanı olabilirim.Öyle ki ne bir dine mensup olma zorunluluğu ne de çalışma, okula gitme, herhangi bir amaç edinme zorunluluğu hissediyorum.Hayattaki tek amacım insan gibi yaşamak ve mutlu olmak.Ama mutlu olmak için çalışma fikri bana inanılmaz sıkıcı ve adaletsiz geliyor.Bu arada

itiraf ediyorum halen kimse bana yeni konu nasıl açılır tam olarak anlatamadı bir açamadım gitti ya :D

Ben sana resmen resimli gösterdim nasıl anlamadın ya :(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.